Wikicitáty:Pod lípou: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 3 861 bajtů ,  před 2 měsíci
značka: doručení hromadné zprávy
značka: doručení hromadné zprávy
1. 9. 2021, 20:55 (UTC)
<!-- Zprávu zaslal Uživatel:MNadzikiewicz (WMF)@metawiki pomocí seznamu na https://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=User:Xeno_(WMF)/Delivery/Wikiquote&oldid=21895553 -->
 
== The 2022 Community Wishlist Survey will happen in January ==
 
<div class="plainlinks mw-content-ltr" lang="cs" dir="ltr">
Ahoj všichni,
 
doufáme, že se vám během této náročné doby dobře daří a jste v pořádku! Chtěli jsme vám jenom sdělit novinku týkající se změny v Průzkumu přání komunity 2022. A chtěli bychom také znát váš názor.
 
Shrnutí:
 
<div style="font-style:italic;">
[[m:Special:MyLanguage/Community Wishlist Survey|Průzkum přání komunity]] 2022 budeme pořádat v lednu 2022. Na splnění přání pro rok 2021 potřebujeme víc času a také potřebujeme čas na přípravu několika změn v průzkumu pro rok 2022. Mezitím můžete používat [[m:Special:MyLanguage/Community Wishlist Survey/Sandbox|pískoviště určené pro vaše první nápady na přání pro rok 2022]].
</div>
 
=== Navrhování a plnění přání proběhne v tom samém roce ===
 
V minulosti pořádal tým [[m:Special:MyLanguage/Community Tech|Community Tech]] průzkum přání komunity pro následující rok v listopadu předchozího roku. Například [[m:Special:MyLanguage/Community Wishlist Survey 2021|průzkum pro rok 2021]] probíhal v listopadu 2020. To před několika lety fungovalo dobře, tehdy jsme na přáních začínali pracovat krátce po zveřejnění výsledků hlasování.
 
Nicméně v roce 2021 došlo ke zpoždění mezi hlasováním a dobou, kdy jsme mohli začínat pracovat na nových přáních. Do července 2021 jsme pracovali na přáních z [[m:Special:MyLanguage/Community Wishlist Survey 2020|průzkumu pro rok 2020]].
 
Doufáme, že konání průzkumu pro rok 2022 v lednu 2022 bude intuitivnější. Díky tomu budeme mít čas splnit víc přání z průzkumu pro rok 2021.
 
=== Podpora širší účasti dříve vyloučených komunit ===
 
Přemýšlíme, jak bychom zjednodušili účast v průzkumu. Chceme více podporovat překládání a podpořit v aktivitě méně podporované komunity. Na tyto změny bychom si rádi vzali nějaký čas.
 
=== Nový prostor pro diskusi s námi o prioritách a zatím nesplněných přáních ===
 
Bude to 365 dní bez průzkumu. Chceme, abyste se nám ozvali. Doufáme, že vás uslyšíme na [[m:Special:MyLanguage/Talk:Community Wishlist Survey|diskusní stránce]], ale také že vás uvidíme na našich Talk to Us setkáních<!-- konaných bi-monthly -->! Ta se budou konat ve dvou různých časech, aby měla příležitost všechna časová pásma na světě.
 
Naše první setkání začne '''15. září ve 23:00 UTC'''. Další podrobnosti o agendě a formátu brzy budou oznámeny!
 
=== Brainstorming a koncepty návrhů před návrhovou fází ===
 
Pokud už teď máte nápady na přání, můžete použít [[m:Special:MyLanguage/Community Wishlist Survey/Sandbox|nové pískoviště průzkumu přání komunity]]. Díky němu na ně do ledna 2022 nezapomenete. Ke svým nápadům se budete moct vracet a vylepšovat je. Mějte na paměti, že editace pískoviště se nepočítají jako přání!
 
=== Zpětná vazba ===
* Co máme dělat, abychom vylepšili stránky průzkumu?
* Jak byste chtěli využívat naše nové [[m:Special:MyLanguage/Community Wishlist Survey/Sandbox|pískoviště]]?
* Vidíte nějaká rizika vyplývající z našeho rozhodnutí změnit datum průzkumu pro rok 2022?
* Co napomůže tomu, aby se průzkumu pro rok 2022 účastnilo více lidí?
 
Odpovídejte na [[m:Special:MyLanguage/Talk:Community Wishlist Survey|diskusní stránce]] (v kterémkoliv jazyce chcete) nebo na našich Talk to Us setkáních.
</div>
 
[[user:SGrabarczuk (WMF)|SGrabarczuk (WMF)]] ([[user talk:SGrabarczuk (WMF)|talk]]) 7. 9. 2021, 00:23 (UTC)
<!-- Zprávu zaslal Uživatel:SGrabarczuk (WMF)@metawiki pomocí seznamu na https://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=Distribution_list/Global_message_delivery&oldid=21980442 -->

Navigační menu