Robert Záruba: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 94 bajtů ,  před 12 lety
abecední řazení; + wikilinky; typografické úpravy
(abecední řazení; + wikilinky; typografické úpravy)
----
 
*A A je to tady, ještě jeden zlatý [[večírek]] pro tuhle [[Parta|partu]]. ''(při odpočítávání posledních sekund finále s  Kanadou na MS 2005)''
* Andy Roach, do roka[[rok]]a do [[Týden|týdne...]]… výborně, výborně, výborně, výborně, Tomáši, postupujeme do semifinále, Tomáš Vokoun to všechno Američanům vrátil!!! ''(komentář při posledním nájezdu rozstřelu při čtvrtfinále s  USA)''
* Až bude někdo Haškovi tesat [[Socha|sochu]], musí ho vyobrazit v rozkleku!
* [[Fantom opery]] byl geniální [[psychopat]]. Tak já musím do toho dostat hlavně trošku z&nbsp;toho prvního, protože tam nechci vypadat JENOM jako [[psychopat]].<ref>[http://bleskove.centrum.cz/stardance/clanek.phtml?id=37264 Bleskově.Centrum.cz]</ref> (''(o&nbsp;soutěži StarDance)'')
* Přepište [[dějiny]]. (''po skončení finále ZOH 1998 v&nbsp;Naganu'')
* Je [[konec]] a &nbsp;prokletí domácích týmů[[tým]]ů pokračuje! ''(po posledním neproměněném nájezdu Jiřího Dopity na MS 2004 v &nbsp;Praze a &nbsp;potvrzení našeho konce ve čtvrtfinále).''
* Otevíráme zlatou bránu olympijského turnaje, jsme olympijští [[vítěz]]ové. (''při odpočítávání posledních vteřin finále ZOH 1998 v&nbsp;Naganu'')
* Jsi [[pašák]], Alby. (''(poté, co Robert Reichel proměnil první samostatný nájezd v&nbsp;semifinále ZOH&nbsp;1998 proti Kanadě)'')
* Otevíráme zlatou [[Brána|bránu]] olympijského turnaje[[turnaj]]e, jsme olympijští [[vítěz]]ové. (''(při odpočítávání posledních vteřin finále ZOH 1998 v&nbsp;Naganu)'')
* Takhle pálí Guma. (''při opakovaném záběru, kdy Jiří Šlégr střílí první gól semifinále ZOH&nbsp;1998 proti Kanadě'')
* Přepište [[dějiny]]. (''(po skončení finále ZOH 1998 v&nbsp;Naganu)'')
* Vítej zlatý hatrricku, jsme po třetí za sebou mistři světa!!! (radost po gólu Davida Moravce na MS 2001 a dokonání zlatého hatrricku)
* Takhle pálí Guma. (''(při opakovaném záběru, kdy Jiří Šlégr střílí první gól semifinále ZOH&nbsp;1998 proti Kanadě)'')
*Je konec a prokletí domácích týmů pokračuje! (po posledním neproměněném nájezdu Jiřího Dopity na MS 2004 v Praze a potvrzení našeho konce ve čtvrtfinále).
* Vítej zlatý hatrricku[[hattrick]]u, jsme po třetí za sebou mistři světa!!! ''(radost po gólu Davida Moravce na MS 2001 a &nbsp;dokonání zlatého hatrrickuhattricku)''
*Andy Roach, do roka do týdne...výborně, výborně, výborně, výborně Tomáši, postupujeme do semifinále, Tomáš Vokoun to všechno Američanům vrátil!!! (komentář při posledním nájezdu rozstřelu při čtvrtfinále s USA)
*A je to tady, ještě jeden zlatý večírek pro tuhle partu. (při odpočítávání posledních sekund finále s Kanadou na MS 2005)
[[Fantom opery]] byl geniální [[psychopat]]. Tak já musím do toho dostat hlavně trošku z&nbsp;toho prvního, protože tam nechci vypadat JENOM jako [[psychopat]].<ref>[http://bleskove.centrum.cz/stardance/clanek.phtml?id=37264 Bleskově.Centrum.cz]</ref> (''o&nbsp;soutěži StarDance'')
<!--
* Hokejkou! Nebo čím já vím...

Navigační menu