Diskuse s uživatelem:Reaperman: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
re
(re)
: Pokud vím, tak na některých stránkách se řadí podle abecedy, na těch ostatních bych očekával podle relevance. Že jsem odstranil tebou vložený citát není politická cenzura, nýbrž odstranění citátu, jehož relevance je nulová, neboť se zcela zjevně netýká homofobie, nýbrž levicových politiků. Uvítal bych, kdyby sis příště před tím, než mě onálepkuješ jako cenzora, zjistil něco o mých názorech. --[[Uživatel:Reaperman|Reaperman]] 9. 9. 2010, 20:28 (UTC)
:: Týká se homofobie, konkértně řečeno k čemu je označení za homofoba (i) užíváno. Spíše by mě zajímalo, zda se tu dělají citáty podle konkrétního slova (např. socialista) nebo citáty o socialistech mají být v citátech o socialismu a ze slova socialista redirect. --[[Uživatel:Dezidor|Dezidor]] 10. 9. 2010, 18:16 (UTC)
::: Tak to se asi neshodneme, já si nemyslím, že by Wikicitáty měly sloužit jako nějaký jazykový korpus, který zachycuje všechna možná použití slova, ale naopak, měl by (jako většina mně známých sbírek citátů) zaznamenávat pouze významné citáty přímo o daném tématu (k dané osobě, ...). Co se týče druhé otázky, na to je třeba se ptát někoho, kdo tu působí podstatně víc než já. --[[Uživatel:Reaperman|Reaperman]] 12. 9. 2010, 19:31 (UTC)
401

editací

Navigační menu