Diskuse s uživatelem:Reaperman: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(re)
:: Týká se homofobie, konkértně řečeno k čemu je označení za homofoba (i) užíváno. Spíše by mě zajímalo, zda se tu dělají citáty podle konkrétního slova (např. socialista) nebo citáty o socialistech mají být v citátech o socialismu a ze slova socialista redirect. --[[Uživatel:Dezidor|Dezidor]] 10. 9. 2010, 18:16 (UTC)
::: Tak to se asi neshodneme, já si nemyslím, že by Wikicitáty měly sloužit jako nějaký jazykový korpus, který zachycuje všechna možná použití slova, ale naopak, měl by (jako většina mně známých sbírek citátů) zaznamenávat pouze významné citáty přímo o daném tématu (k dané osobě, ...). Co se týče druhé otázky, na to je třeba se ptát někoho, kdo tu působí podstatně víc než já. --[[Uživatel:Reaperman|Reaperman]] 12. 9. 2010, 19:31 (UTC)
 
:::: Nejde o jazykový korpus, ale o citát k tématu. Stačí když si přehodíš pořadí slov a dostaneš z toho něco ve smyslu: ''"Označení za zastánce fašismu, rasismu, xenofobie a homofobie je běžným folkorem některých levičáků, kteří s takto označovaným politicky zásadně nesouhlasí"''. V dnešní době, kdy jsou tyto výrazy opravdu spíše častěji využívány v rámci politického a ideového boje vůči oponentům než jako neutrální a nezaujatý popis jevu, se citát k tématu jeví jako dosti relevantní. --[[Uživatel:Dezidor|Dezidor]] 12. 9. 2010, 20:06 (UTC)
114

editací

Navigační menu