Přeskočit na obsah

Dafydd Williams

Z Wikicitátů
Dafydd Williams

Dafydd Williams (* 16. května 1954, Saskatoon, Saskatchewan, Kanada), původně lékař záchranné služby, byl v letech 1992–2008 jedním z kanadských astronautů.

Výroky

[editovat]
  • Bylo mi sedm let, když jsem snil o tom stát se kosmonautem a nikdy jsem si nemyslel, že to bude možné ... Někde tam v Kanadě by právě teď mohla být příští generace astronautů, která by se mohla účastnit misí na Měsíc. Někde tam v Kanadě by právě teď mohl být sedmiletý, který by se mohl účastnit těchto prvních misí na Mars.
    I was seven years old when I dreamed of becoming an astronaut and I never thought it was going to be possible... Somewhere out there in Canada right now could be the next generation of astronaut that could be participating in missions to the moon. Somewhere out there in Canada right now there might be a seven year old that might be participating in those first missions to Mars.[1]

Reference

[editovat]
  1. Astronaut Dave Williams tells Canadian kids to look to the stars. collectspace.com [online]. 2008 [cit. 2014-03-20]. Dostupné online.

Externí odkazy

[editovat]