Diskuse s uživatelem:Gepvun

Z Wikicitátů
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den. Velice Vám děkuji za vaše příspěvky obzvláště jste mě potěšil článkem Karel Kryl. Děkuji --Nádvorník 15:28, 20. 4. 2006 (UTC)

Díky za reakci. Měl jsem volné odpoledne a chtěl jsem trochu pozvednout úroveň wikicitátů. Ale chybí mi tu diskuze, ve které bych mohl vyjádřit svůj názor na některé směry, kterými se wikicitáty ubírají. ;-) --Gepvun 22:07, 20. 4. 2006 (UTC)(btw. přemýšlel někdo o tom, že by se upravil čas na SELČ??)

Abych pravd řekl, na wikicitátech moc nepobývám. S věcma okolo nich budete muset za dodem (zdejší správce).

Wiki boxy[editovat]

Ahoj, domnívám se, že je lepší umístit šablonu, která odkazuje na heslo na wikipedii hned na začátku textu než na jeho konci. Je to možná jen kosmetická úprava. Ani nemám, krom svého pocitu, žádný jiný argument k tomu, aby se tato šablona uváděla na začátek. Prosím berte to jen jako návrh. Zdraví --Aida 04:34, 27. 4. 2006 (UTC)

Mno já to dávám na konec ze dvou důvodů: Za prvé na wikipedii je odkaz na citáty také dole, většinou mezi "podívejte se také na".(což není odpověď) A zadruhé odkaz na wikipedii je i jméno autora. Navíc si nejsem jistý jestli to nahoru zapadne graficky, ale to se dá vždy vyřešit. Ale řekl bych, že na wikicitátech je to jedno, spíš by to chtělo na wikipedii nacpat na nějaké viditelné místo odkaz sem.. ;-)
No jenomže na Wikipedii taky nikdo nedělá odkaz jména vedoucí na Wikicitáty. Takže bych přestal uvádět odkaz na Wikipedii ve jméně citovaného, ale přidal bych na začátek wikibox. Potom nebudou nezkušení uživatelé uvedeni v omyl, když kliknou na jméno a budou čekat např. více citátů. Znovu říkám, že k tomuto stanovisku mě vedou pouze mé pocity. Ale zárovň si myslím, že je tohle třeba vyřešit dokud je na Wikicitátech málo záznamů.

K tématu propagace jsem si dovolil vytvořit ledničkovou nálepku. :-)
Aida 18:03, 27. 4. 2006 (UTC)

Sticky note

Masivně propagovat wikicitáty!!!

Ahoj, moc díky za článek i za fotografii. Bohužel se obávám, že je chráněná autorským právem. Proto je ostatně umístěna jen na anglické Wikipedii v USA kde může být považována za „fair use“. To u nás ani jinde v Evropě možné není. Je to škoda. Také na to při překlad článků často narážím… Každopádně ještě jednou díky! --Martin Kozák 17:06, 3. 11. 2006 (UTC)

Ahoj, mohu se zeptat odkud pochází obrázek Einsteinuv jazyk.jpg? Moc dík. K tomu, aby zde obrázek mohl dále existovat, je to třeba uvést. --Martin Kozák 07:39, 7. 11. 2006 (UTC)

Děkuji[editovat]

Děkuji
Děkuji

za příspěvek k nedávno dosažené šestitisícové metě v podobě 88 nově založených článků.

Danny B. ( diskusemail přehled příspěvků ) 22. 6. 2014, 13:45 (UTC)Odpovědět[odpovědět]