Wikicitáty:Pod lípou: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 695 bajtů ,  před 14 lety
→‎Kategorie ''Ženy'': @Gepvun, budu na to myslet, není to špatná myšlenka
(ženy)
(→‎Kategorie ''Ženy'': @Gepvun, budu na to myslet, není to špatná myšlenka)
:::Dodo šablona nyní vypadá výborně. Po rozšíření kategorií citátů bude Hlavní strana naprosto dokonalá. --[[Uživatel:Aida|Aida]] 16:09, 7. 5. 2006 (UTC)
 
 
----
== Wikiprojekt slovník synonym ==
 
Ještě by se mi líbil wikiprojekt slovník synonym, kde by mohli být třeba jen vnitřní odkazy na synonyma a dejme tomu odkaz na wikicionář.. ;-) [[Uživatel:Gepvun|Gep]]
 
== Kategorie ''Ženy ==
----
 
Hele, co byste řikali na zvláštni kategorii "Ženy" - moc žen, které se citují není, tak by si zvláštní kategorii možná zasloužili.. ;-) --[[Uživatel:Gepvun|Gepvun]] 10:59, 1. 11. 2006 (UTC)
 
:Hmm, není to špatný nápad, ale to by potom byla potřeba i kategorie ''Muži''. V tom případě bychom ovšem potřebovali i kategorii [[:Kategorie:Lidé podle pohlaví]]. Já sice vím, že je zajímavá myšlenka být gentlemanem a dát ženám jejich vlastní výlučnou kategorii, ale strom kategorii také musí mít hlavu a patu, že.
 
:Myslím však, že je to dobrý nápad a jen co překopu kategorii [[:Kategorie:Lidé]] tak, aby obsahovala jednoznačné názvy podkategorií, určitě můžeme všechny tři zmíněné kategorie udělat. Budu na to myslet. --[[Uživatel:Martin Kozák|Martin Kozák]] 12:24, 11. 11. 2006 (UTC)
1 858

editací

Navigační menu