Diskuse s uživatelem:83.208.228.179

Z Wikicitátů
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Kevin Lock[editovat]

V katalogu NK ČR autor tohoto jména není, dílo Horská dráha je tam z roku 2000 od Andrewa Halla. Anglická Wikipedie zná pouze fotbalistu narozeného 1953. Doložte, prosím, zdroj informací o autorovi a také zdroj citátů, jinak bude stránka Kevin Lock smazána. Díky. --Milda 10:42, 27. 4. 2008 (UTC)

Dobrý den,jedná se o článek o Kevinu Lockovi.Tato postava je fiktivní(omluvám se že jsem to zapoměl připsat),omlovám se jestli jsem ji sem špatně zařadil....Jednalo se o projekt vytvoření fiktivní postavy na podobném principu jako je například Jára Cimrman...aby postava měla svůj vlastní život,dílo(nevěděl jsem že kniha Horská dráha již existuje) apod.Ještě jednou se omlouvám,toto byl můj první "článek" na wikipedii,tudíž nemám zkušenosti kam co zařadit.Byl bych vám vděčný kdyby jste mi poradil na jaký portál by bylo vhodné článek přesunout,či zda by bylo nejlepší ho úplně smazat.Děkuji Lucky — přeneseno ze stránky Uživatel diskuse:Milda

Citáty fiktivních postav zde jsou – většina filmových nebo literárních postav je fiktivních. Je však nutné, aby byly splněny tyto podmínky:

  1. fiktivní postava (nebo dílo, v němž ta postava vystupuje) musí být dostatečně významná,
  2. citáty musí pocházet z věrohodného zdroje,
  3. na stránce o postavě nebo díle musí být hned v úvodu jasně uvedeno, že to je fiktivní postava nebo událost.

Wikicitáty (podobně je na tom Wikipedie) nemohou být místem vzniku nové fiktivní postavy ani médiem, kde budou její citáty vůbec poprvé publikovány. Děkuji za pochopení. --Milda 20:39, 28. 4. 2008 (UTC)

Díky[editovat]

Děkuji za odpověd.Po přečtení pravidel jsem zhodnotil situaci.POprosil bych vás tedy jestli byste článek nemohl smazat.