Diskuse s uživatelem:Benyk

Z Wikicitátů
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Děkuji[editovat]

Děkuji již za níže zmíněné přivítání, ale také za korekci a rady ohledně mého prvního článku. Zatím mám problémy hlavně s editací, ale pevně věřím, že se budu nadále zlepšovat. --Benyk 12:39, 18. 3. 2007 (UTC)

Přivítání[editovat]

Vítejte ve Wikicitátech!

Začal(a) jste dobře a jste na nejlepší cestě přispívat vlastními články.

Pokud jste tak ještě neučinil(a), doporučujeme vám přečíst si nejdříve některé stránky, které vám přiblíží provoz a zvyky na Wikicitátech:

Několik dobrých rad:

  • Abyste se podepsal(a) na diskusních stránkách, stačí napsat 4 vlnovky ~~~~ (nebo je vložit pomocí tlačítka tlačítko pro vložení podpisu v liště nad editačním oknem). Naopak články se nepodepisují.
  • Opravdu se nebojte editovat. Když se vám občas něco nepovede, jiní to spraví.

Tak ještě jednou vítejte a děkujeme za vaše příspěvky. Doufáme, že se tu uvidíme často.

…a díky za Roberta Zárubu. Jen tak dál, ostatní již popsal Milda. Ještě jednou moc díky. Ať vás práce zde baví! --Martin Kozák 13:25, 17. 3. 2007 (UTC)

Robert Záruba[editovat]

Zdravím. Vámi založenou stránku Wikicitáty:Průvodce/Shrnutí jsem přesunul na správný název Robert Záruba. Současně vás prosím o doplnění kontextu, v jakém Robert Záruba uvedené věty vyslovil, například já sleduji hokej jen příležitostně, takže tuším, že první dva výroky mohl pronést při finále na ZOH 1998, ale u třetího a čtvrtého netuším nic – nevím, kteří hokejisté mají přezdívku Alby a Guma ani proč je Alby pašák. Díky. --Milda 10:49, 13. 3. 2007 (UTC)