Diskuse s uživatelem:Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy

Z Wikicitátů
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vítejte[editovat]

Vítejte ve Wikicitátech!

Začal(a) jste dobře a jste na nejlepší cestě přispívat vlastními články.

Pokud jste tak ještě neučinil(a), doporučujeme vám přečíst si nejdříve některé stránky, které vám přiblíží provoz a zvyky na Wikicitátech:

Několik dobrých rad:

  • Abyste se podepsal(a) na diskusních stránkách, stačí napsat 4 vlnovky ~~~~ (nebo je vložit pomocí tlačítka tlačítko pro vložení podpisu v liště nad editačním oknem). Naopak články se nepodepisují.
  • Opravdu se nebojte editovat. Když se vám občas něco nepovede, jiní to spraví.

Tak ještě jednou vítejte a děkujeme za vaše příspěvky. Doufáme, že se tu uvidíme často.

Vítejte na Wikicitátech a díky za váš článek. Přiznám se, že by mě nenapadlo, že jste přispíval do Dikobrazu. Ještě jednou díky! --Martin Kozák 23:20, 27. 10. 2006 (UTC)


Děkuji za milé řádky! Článek postupem času rozšířím a rád bych se podílel i na dalším rozšířování Wikicitátů, pokud mi na to síly vystačí.

S nejlepšími pozdravy Váš--Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy 14:14, 28. 10. 2006 (UTC)

alexander prinz[editovat]

Vážený pane Jane Berwid-Buqoy,

viděla jsem Vás v pořadu Jana Krause,tehdy jsem si uvědomila,že jste člověk,který mi je asi hodně blízký. Musím Vám to ovšem objasnit. Neznám předky z otcovy linie,můj děda Alexander Prinz se narodil zřejmě matce Anně Prinz,která už v roce 1895 porodila mrtvá dvojčata ženského pohlaví a to na adrese Nové Hrady č.138,otec neuveden,ve Vídni 9.3.1898 ,zřejmě ve farnosti Alsevorstadt. Nemám žádné požadavky,jen bych chtěla vědět kde se mám zařadit. Karla Vosejpka(rozená Princová-Prinzová)

č.m.t.-732 350 626,J.Gagarina 7,73601 Havířov

Vážená paní Karlo,

  děkuji Vám za Vaše sdělení, ale ve Vaší věci Vám nemohu nijak pomoci.

S nejlepšími pozdravy

  Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy