Diskuse s uživatelem:Giovanni~cswikiquote

Z Wikicitátů
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Přivítání[editovat]

Vítejte ve Wikicitátech!

Začal(a) jste dobře a jste na nejlepší cestě přispívat vlastními články.

Pokud jste tak ještě neučinil(a), doporučujeme vám přečíst si nejdříve některé stránky, které vám přiblíží provoz a zvyky na Wikicitátech:

Několik dobrých rad:

  • Abyste se podepsal(a) na diskusních stránkách, stačí napsat 4 vlnovky ~~~~ (nebo je vložit pomocí tlačítka tlačítko pro vložení podpisu v liště nad editačním oknem). Naopak články se nepodepisují.
  • Opravdu se nebojte editovat. Když se vám občas něco nepovede, jiní to spraví.

Tak ještě jednou vítejte a děkujeme za vaše příspěvky. Doufáme, že se tu uvidíme často.

--Martin Kozák 19:24, 23. 3. 2007 (UTC)

Filmové hlášky[editovat]

Ahoj, citáty z filmu Ace Ventura: Zvířecí detektiv a seriálu Červený trpaslík jsem ze stránky Filmové hlášky přemístil na samostatné stránky, jak je obvyklé, viz Kategorie:Díla:Filmy nebo Kategorie:Díla:Seriály. Citát ze Shreka 2 je v angličtině a patří tedy na anglickou doménu Wikiquote, kde navíc na stránce en:Shrek 2 kratší verze je.

Pokud jde o Vtipné citáty, myslím že sem takové hlášky nepatří, pokud nemají konkrétního encyklopedicky významného autora nebo zdroj. To by Wikicitáty za chvíli byly sbírkou hlášek ze školních lavic nebo anekdot. Ale o tom ať rozhodne Martin nebo jiný z dlouhodobě aktivních uživatelů, já tu působím jen krátce. --Milda 08:38, 23. 3. 2007 (UTC)

Zdravím. Myslím, že má Milda jako obvykle pravdu. Je fakt, že vtipné hlášky jsou fajn věc, ale zase je s nimi kříž v tom, že jsou zcela anonymní a pokud nikoliv, patří do článků jednotlivých autorů. On je totiž opravdu problém ten, že kdyby zde byly obsaženy i citáty anonymní, za chvíli zde vlastně ani jiné nebudou… Každopádně neztrácejte odvahu. Moc a moc díky za vše. Projektu pomůže každý zájem! --Martin Kozák 19:19, 23. 3. 2007 (UTC)

Váš účet bude přejmenován[editovat]

17. 3. 2015, 22:29 (UTC)

Přejmenováno[editovat]

17. 4. 2015, 04:38 (UTC)