Diskuse s uživatelem:Greenanarchist

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Z Wikicitátů

Vítejte[editovat]

Vítejte ve Wikicitátech!

Začal(a) jste dobře a jste na nejlepší cestě přispívat vlastními články.

Pokud jste tak ještě neučinil(a), doporučujeme vám přečíst si nejdříve některé stránky, které vám přiblíží provoz a zvyky na Wikicitátech:

Několik dobrých rad:

  • Abyste se podepsal(a) na diskusních stránkách, stačí napsat 4 vlnovky ~~~~ (nebo je vložit pomocí tlačítka tlačítko pro vložení podpisu v liště nad editačním oknem). Naopak články se nepodepisují.
  • Opravdu se nebojte editovat. Když se vám občas něco nepovede, jiní to spraví.

Tak ještě jednou vítejte a děkujeme za vaše příspěvky. Doufáme, že se tu uvidíme často.

Danny B. ( diskusemail přehled příspěvků ) 24. 1. 2017, 19:13 (UTC)[odpovědět]

Formát stránek[editovat]

Prosím, podívejte se na jiné stránky, jak jsou formátovány, a pokuste se to aplikovat i u těch vámi vytvářených. Děkuji. Například citáty se do uvozovek nedávají. Bylo by dobré, kdybyste tak upravil i své předchozí příspěvky.

Díky za spolupráci.

Danny B. ( diskusemail přehled příspěvků ) 24. 1. 2017, 19:13 (UTC)[odpovědět]

Díky za info, uvozovky přestanu používat. Je to jediná chyba co ste u mnou založených stránek zjistil? A ještě bych se chtěl zeptat - založil jsem stránku summerhill, přesunul jsem ji na dílo, takže když jsem do vyhládávače napsal summerhill, hned mě to přesměrovalo na tu stránku, pak jste udělal nějakou akci (smazání reliktu či co) a už to přesměrování zase nejde. Tak jsem založil stránku summerhill s přesměrováním na dílo:summerhill. Prosím vysvětlení co se má jak a proč.. Díky --Greenanarchist (diskuse) 29. 1. 2017, 13:43 (UTC)[odpovědět]