Diskuse s uživatelem:Kili

Z Wikicitátů
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Zdravím, pokud mi chcete něco sdělit, zanechte mi zde vzkaz, odpovím Vám pod Vaším vzkazem.
Prosím, používejte diakritiku!

Uvítání[editovat]

Vítejte ve Wikicitátech!

Začal(a) jste dobře a jste na nejlepší cestě přispívat vlastními články.

Pokud jste tak ještě neučinil(a), doporučujeme vám přečíst si nejdříve některé stránky, které vám přiblíží provoz a zvyky na Wikicitátech:

Několik dobrých rad:

  • Abyste se podepsal(a) na diskusních stránkách, stačí napsat 4 vlnovky ~~~~ (nebo je vložit pomocí tlačítka tlačítko pro vložení podpisu v liště nad editačním oknem). Naopak články se nepodepisují.
  • Opravdu se nebojte editovat. Když se vám občas něco nepovede, jiní to spraví.

Tak ještě jednou vítejte a děkujeme za vaše příspěvky. Doufáme, že se tu uvidíme často.

…a díky za citát u Tomáše Garrigue Masaryka. Příště jen poprosím o použití pole Shrnutí editace abychom se orientovali v historii a v posledních změnách a znáte-li jej, též o uvedení zdroje odkud tento citát pochází aby mohla být dodržena zásada ověřitelnosti. Ještě jednou díky ať vás práce zde baví! --Martin Kozák 00:55, 13. 1. 2007 (UTC)

Licence souboru Penize.JPG[editovat]

Zdravím, moc a moc díky za vše, především za doplňování ilustrací do článků. Wikicitáty tak jsou hezčí a barevnější, že? Možná si všimnete, že jsem čtyři z Vámi nahraných souborů zase smazal. Je to proto, že, jak jste správně uvedl, jste je převzal z Wikimedia Commons. Soubory z nich je však možné používat na Wikicitátech přímo a tak vůbec není nutné je znovu nahrávat sem. Odkazy na ně v článcích jsem přepsal a samozřejmě tam Vámi vložené obrázky zůstaly. Ještě jednou mockrát díky.

Také děkuji za fotografii Penize.JPG. Je moc hezká. Jen poprosím o uvedení licence – stačí zvolit jednu z licenci používaných na české Wikipedii a uvést ji k popisu článku. Příslušná šablona na Wikicitátech ještě neexistuje, ale v případě potřeby ji vytvořím. Poté bychom potom mohli zauvažovat i o nahrání Vaší fotografie právě na Wikimedia Commons aby byla dostupná všem wikipedistickým projektům včetně ostatních Wikicitátů a Wikipedie.

Ještě jednou moc a moc díky! --Martin Kozák 09:10, 3. 2. 2007 (UTC)

Děkuji za ocenění mé snahy o zlepšení Wikicitátů. Omlouvám se, že jsem zbytečně nahrával fotografie, nevěděl jsem o možnosti přímého nahrávání, ale chybovat je lidské a věřím, že se poučím. Licenci jsem doplnil. --Kili 22:45, 3. 2. 2007 (UTC)
Moc díky! Časem vytvořím šablonu nebo fotografii nahraji přímo na Wikimedia Commons. --Martin Kozák 23:19, 3. 2. 2007 (UTC)
Fajn. Fotografii teď tedy najdete na Soubor:Coins.jpg. --Martin Kozák 11:35, 4. 2. 2007 (UTC)
Děkuji za nahrání na WikiCommons. Koukal jsem se na Váš profil na Wikipedii a máme stejný názor na komunismus, Bushe i slovo Česko :-)

Žena a doutník[editovat]

Zdravím, hledal jsem na internetu citát, připisovaný zde Churchillovi, a našel jsem velmi podobný připisovaný Kiplingovi – viz http://citaty.kukulich.net/temata/zeny/5 a http://holas.xf(tecka)cz/citaty.htm (odkaz upraven, neprošel přes antispamový filtr). Který zdroj uvádí jako autora Churchilla? --Milda 18:34, 9. 7. 2007 (UTC)