Diskuse s uživatelem:Siny

Z Wikicitátů
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Uvítání[editovat]

Vítejte ve Wikicitátech!

Začal(a) jste dobře a jste na nejlepší cestě přispívat vlastními články.

Pokud jste tak ještě neučinil(a), doporučujeme vám přečíst si nejdříve některé stránky, které vám přiblíží provoz a zvyky na Wikicitátech:

Několik dobrých rad:

  • Abyste se podepsal(a) na diskusních stránkách, stačí napsat 4 vlnovky ~~~~ (nebo je vložit pomocí tlačítka tlačítko pro vložení podpisu v liště nad editačním oknem). Naopak články se nepodepisují.
  • Opravdu se nebojte editovat. Když se vám občas něco nepovede, jiní to spraví.

Tak ještě jednou vítejte a děkujeme za vaše příspěvky. Doufáme, že se tu uvidíme často.

…a díky za další latinské výroky. Poprosím jen o dvě věci: tou první je uvádět shrnutí editace. To je důležité proto, abychom se orientovali v historii změn a v záznamech o posledních změnách. Napodruhé pak o uvádění zdrojů, znáte-li je, tedy o uvedení odkud nebo od koho a odkud citát pochází. To proto, aby byly zde uvedené citáty ověřitelné což je, myslím, velmi důležitá věc kvůli důvěryhodnosti. Každopádně ještě jednou mockrát díky! --Martin Kozák 17:35, 1. 1. 2007 (UTC)

Wikicitáty a Google[editovat]

<Siny, 02:12, 26. 12. 2006> Pri pouziti googlu na citaty, google tuhle stranku vubec nevyhleda. Da se s tim neco delat ?

Nu, na to je poměrně jednoduchá odpověď. Nové citáty přidávat, přidávat a přidávat. Tak dlouho, až budou Wikicitáty opravdu důležité. --Martin Kozák 17:41, 1. 1. 2007 (UTC)