Diskuse s uživatelem:Tomas.lang

Z Wikicitátů
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vítejte[editovat]

Vítejte ve Wikicitátech!

Začal(a) jste dobře a jste na nejlepší cestě přispívat vlastními články.

Pokud jste tak ještě neučinil(a), doporučujeme vám přečíst si nejdříve některé stránky, které vám přiblíží provoz a zvyky na Wikicitátech:

Několik dobrých rad:

  • Abyste se podepsal(a) na diskusních stránkách, stačí napsat 4 vlnovky ~~~~ (nebo je vložit pomocí tlačítka tlačítko pro vložení podpisu v liště nad editačním oknem). Naopak články se nepodepisují.
  • Opravdu se nebojte editovat. Když se vám občas něco nepovede, jiní to spraví.

Tak ještě jednou vítejte a děkujeme za vaše příspěvky. Doufáme, že se tu uvidíme často.

--Martin Kozák 11:01, 21. 12. 2006 (UTC)

Wikiquote, názor[editovat]

Zdravím. Problém je, co kdo od Wikicitátů očekává. Já sám jsem dlouho váhal a váhal bych i teď, ale na druhou stranu se ve velmi krátkém čase sešly dva obdobné názory a tak jsem články smazal. Částečně se totiž také domnívám, že není možné mít zde moudra kohokoliv odkudkoliv i kdyby byla velmi zajímavá a i když je to občas škoda. Přeci jen velká část čtenářů očekává, že zde najde citáty významných osobností. Wikicitáty, myslím, nikdy nebyly určeny a jako projekt zahájeny k zaznamenávání citátů podobných víceméně anonymních lidí jako jste vy nebo já. Rozhodně by to ovšem byl zajímavý projekt.

Je to těžké. A mám-li být upřímný, neumím ani specifikovat, kdo vlastně významný je a kdo není a podle čeho to hodnotit. Možná by šlo uvažovat podle celkové výše přínosu dotyčných lidské kultuře. To zní hezky, ne? --Martin Kozák 11:01, 21. 12. 2006 (UTC)

Dobré dopoledne, už vím, jak určit co do Wikicitátů patří a co nikoliv. Měla by platit zásada ověřitelnosti. Díky! --Martin Kozák 09:53, 22. 12. 2006 (UTC)