Diskuse s uživatelem:Sidhe

Z Wikicitátů
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Přivítání[editovat]

Vítejte ve Wikicitátech!

Začal(a) jste dobře a jste na nejlepší cestě přispívat vlastními články.

Pokud jste tak ještě neučinil(a), doporučujeme vám přečíst si nejdříve některé stránky, které vám přiblíží provoz a zvyky na Wikicitátech:

Několik dobrých rad:

  • Abyste se podepsal(a) na diskusních stránkách, stačí napsat 4 vlnovky ~~~~ (nebo je vložit pomocí tlačítka tlačítko pro vložení podpisu v liště nad editačním oknem). Naopak články se nepodepisují.
  • Opravdu se nebojte editovat. Když se vám občas něco nepovede, jiní to spraví.

Tak ještě jednou vítejte a děkujeme za vaše příspěvky. Doufáme, že se tu uvidíme často.

…a díky za hloupost. Zcela souhlasím, že je to jedno z hlavních témat a jsem moc rád, že jste jej vytvořila. Ještě jednou díky. Nebojte, vytvořila jste jej správně. Ať Vás práce zde baví! --Martin Kozák 07:24, 10. 2. 2007 (UTC)

Jan Werich versus G. B. Shaw[editovat]

Nalezl jsem na internetu v mnoha kopiích verzi připisovanou Werichovi a styl, jakým je to napsáno („…kdejakej blbec“), by Werichovi odpovídal, ale nikde není uveden zdroj, z kterého jeho díla to pochází. Stejně tak jsem našel více výskytů dvou verzí připisovaných G. B. Shawovi. Je možné, že Werich je skutečně autorem, přičemž záměrně parafrázoval Shawa, možná to i uvedl a výrok je vytržený z kontextu (což, bohužel, není výjimkou, často nacházíme jako výroky spisovatelů to, co ve skutečnosti vložili do úst svým postavám, viz např. nedávná editace v Jaroslavu Haškovi). --Milda 05:50, 18. 5. 2007 (UTC)

V pořádku, dík za práci kterou jsi si s tím dal a do které se mě nechtělo. Přesunula jsem to na svou diskusi, ne na stránku. --Sidhe 19:11, 18. 5. 2007 (UTC)
Jejda, moc se omlouvám, že jsem ti to jako nějaký vandal napsal na uživatelskou a ne diskusní stránku. Během více než 3000 editací na WMF projektech dohromady se mi to stalo poprvé. :-( --Milda 06:01, 19. 5. 2007 (UTC)
Nic se nestalo, nebudu takovou maličkost nebudu vyčítat někomu, kdo se na wikicitátech tolik snaží:-) --Sidhe 18:02, 19. 5. 2007 (UTC)