Diskuse s uživatelem:Karel Vomáčka

Z Wikicitátů
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngRádi bychom Vás přivítali na Wikicitátech!

Začal(a) jste dobře a jste na nejlepší cestě přispívat vlastními články.

Pokud jste tak ještě neučinil(a), doporučujeme Vám nejdříve si přečíst některé stránky, které Vám přiblíží provoz a zvyky na Wikicitátech:

Několik dobrých rad:

  • Abyste se podepsal(a) na diskusních stránkách, stačí napsat 4 vlnovky ~~~~ (nebo je vložit pomocí druhé ikony zprava v liště nad editačním oknem). Naopak články se nepodepisují.
  • Opravdu se nebojte editovat. Když se Vám občas něco nepovede, jiní to spraví.

Tak ještě jednou vítejte a děkujeme za Vaše příspěvky. Doufáme, že se tu uvidíme často.

Danny B. ( diskusemail přehled příspěvků ) 23:36, 25. 10. 2007 (UTC)

Shrnutí[editovat]

Díky za vaše příspěvky, chci vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplňování shrnutí editace před uložením úprav. Je nanejvýš žádoucí, aby měli ostatní uživatelé představu, čeho se vaše změny týkají. A to nejen ti, kteří právě sledují stránku posledních změn, ale i ti, kteří pak někdy v budoucnu budou hledat v historii článku nějakou konkrétní změnu. Když totiž ve shrnutí uvidí, že se vaše změny týkají něčeho jiného, než co zrovna hledají, tak třeba vaše editace bude patřit mezi ty, které budou moci vynechat, a ušetří tím tak trochu času. Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení.
Danny B. ( diskusemail přehled příspěvků ) 14:01, 14. 5. 2008 (UTC)

Descartes[editovat]

Milý kolego, nic proti tomu, když chcete přidat citát, i když bez zdroje a tedy neověřený. Neměl byste ho ale dávat mezi "ověřené" a už vůbec ne pod jiný výrok, za nímž následuje originální znění. Takhle kazíte práci jiných.

--Sokoljan 18:12, 31. 5. 2008 (UTC)

František Trávníček[editovat]

Zdravím. Rok a půl jste se tu neobjevil, tak nevím, jestli to tady ještě sledujete, ale přesto: vzpomenete si, odkud jste čerpal citát „(…) když to nařídím, tak se od zítřka bude psát piča s tvrdým y“, připsaný Františku Trávníčkovi? Děkuji. --Milda (diskuse) 8. 12. 2013, 09:58 (UTC)Odpovědět[odpovědět]

Děkuji[editovat]

Děkuji

za příspěvek k nedávno dosažené šestitisícové metě v podobě 50 nově založených článků.

Danny B. ( diskusemail přehled příspěvků ) 22. 6. 2014, 13:48 (UTC)Odpovědět[odpovědět]