Wikicitáty:Osoby bez článku na Wikipedii

Z Wikicitátů
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Stránky osob nemajících článek ve Wikipedii.

Původní zdroj dat před manuálními aktualizacemi
2021-07-02 19:36:45 UTC
Seznam naposledy manuálně aktualizován
2021-07-02 20:22:27 UTC
  1. Aaron Edward Hotchnerd:Q4647725
  2. Aaron J. Kleind:Q18907955
  3. Abdal Azíz Šajchd:Q307185
  4. Abdal Fatáh Múrúd:Q2821016
  5. Abdelkader Sadounid:Q26493145
  6. Abderrahmane Sissakod:Q308097
  7. Abdul Azíz Rantisíd:Q307182
  8. Abdülhak Şinasi Hisard:Q318008
  9. Abel-François Villemaind:Q318337
  10. Abraham Musted:Q330100
  11. Abu Hamza al-Masrid:Q335075
  12. Abul Ala Mawdudid:Q369907
  13. Ad Reinhardtd:Q345569
  14. Ada Louise Huxtableovád:Q2791138
  15. Adam Bieland:Q2507571
  16. Adam Bujakd:Q9139395
  17. Adam Conoverd:Q21259744
  18. Adam Hanuszkiewiczd:Q349664
  19. Adam Holýd:Q25906083
  20. Adam Paterson Ingramd:Q350602
  21. Adam Pomorskid:Q4371751
  22. Adam Próchnikd:Q3180505
  23. Adam Puchejdad:Q26934143
  24. Adam Szostkiewiczd:Q9140385
  25. Adam Tarnowskid:Q4452072
  26. Adam Thorped:Q119142
  27. Adam Ulamd:Q2504609
  28. Adel al-Džubajrd:Q623802
  29. Adela Rogers St. Johnsd:Q353774
  30. Adelle Davisovád:Q4171992
  31. Adolf Ciborowskid:Q6587152
  32. Adolf Dygasińskid:Q2376615
  33. Adolf Dymszad:Q2337623
  34. Adolf Hurwitzd:Q58809
  35. Adolf Sternd:Q76023
  36. Adolph Knigged:Q213681
  37. Adolphe Geschéd:Q2824828
  38. Adolphe Monodd:Q116248
  39. Adrien-Thomas Perdou de Sublignyd:Q2825111
  40. Adèle de Batz de Trenquelléond:Q4686978
  41. Agnieszka Osieckad:Q467368
  42. Agop Jack Hacikyand:Q4693567
  43. Agustín de Foxád:Q2827365
  44. Ahmad Bader Hassound:Q400606
  45. Ahmed Chalabid:Q400837
  46. Ahmed Kathradad:Q401350
  47. Ahmed Shuqeirid:Q977935
  48. Ahmet Rasimd:Q2672088
  49. Ajelet Gundar Gošenovád:Q18120294
  50. Akio Moritad:Q310845
  51. Akın Alptunad:Q6043220
  52. Al Sharptond:Q380433
  53. Alain Ehrenbergd:Q1510010
  54. Alain Favargerd:Q27654359
  55. Alain Madelind:Q582101
  56. Alan Bennettd:Q654730
  57. Alan Brookd:Q335889
  58. Alan Bullockd:Q335167
  59. Alan Duncand:Q302417
  60. Alan Keyesd:Q740470
  61. Alan Mackayd:Q2636774
  62. Alan Rusbridgerd:Q921140
  63. Alastair Francis Buchand:Q4708711
  64. Alban Krailsheimerd:Q18526350
  65. Alban Stolzd:Q98227
  66. Albert-Paul Lentind:Q2830896
  67. Albert Carterd:Q51586153
  68. Albert Chmielowskid:Q924770
  69. Albert Dauzatd:Q542653
  70. Albert Dufour von Féronced:Q214652
  71. Albert Riverad:Q2424274
  72. Albert Thibaudetd:Q1898915
  73. Albert Thomasd:Q2025679
  74. Albert Venn Diceyd:Q1344299
  75. Alberto Baillèresd:Q554510
  76. Alberto Campo Baezad:Q2247482
  77. Alberto Garzónd:Q3327963
  78. Alberto Mangueld:Q554406
  79. Alberto Methol Ferréd:Q5663300
  80. Alberto Moncadad:Q15446107
  81. Aldo Morroned:Q18341588
  82. Aleksandar Markovićd:Q2640759
  83. Aleksander Bardinid:Q324218
  84. Aleksandr Abramovič Kabakovd:Q2365511
  85. Aleksandr Baluevd:Q4076994
  86. Aleksandr Moisejevič Gorodnickijd:Q1805456
  87. Aleksandr Semjonovič Brodd:Q4096707
  88. Aleksandr Viktorovič Zbrujevd:Q1958260
  89. Aleksej Fjodorovič Merzljakovd:Q4290883
  90. Aleksej Konstantinovič Levykind:Q22283667
  91. Aleksej Nikolajevič Varlamovd:Q3630569
  92. Alex Rossd:Q952149
  93. Alex Seitz Waldd:Q99482971
  94. Alexander Baind:Q384882
  95. Alexander Cowied:Q4718648
  96. Alexander Dulebad:Q18560259
  97. Alexander Prochanovd:Q607825
  98. Alexander Schindlerd:Q4720031
  99. Alexander Schmemannd:Q1860711
  100. Alexander Winchelld:Q1520978
  101. Alexandr Bartákd:Q62168289
  102. Alexandr Bezborodkod:Q2630181
  103. Alexandr Bibikovd:Q2376541
  104. Alexandr Lykovd:Q4270557
  105. Alexandr Nikolajevič Strannoljubskijd:Q4443367
  106. Alexandr Ostuževd:Q2833931
  107. Alexandr Petrovd:Q4360641
  108. Alexandr Proškind:Q4382330
  109. Alexandr Sněgirjovd:Q4425408
  110. Alexandr Vasiljevič Krivošejnd:Q55066199
  111. Alexandr Vladimirovič Galibind:Q2644333
  112. Alexandra Alvarovád:Q91082925
  113. Alexandre Adlerd:Q2303868
  114. Alexandre Ledru-Rollind:Q1382222
  115. Alexandros Washburnd:Q16513967
  116. Alexej Batalovd:Q339581
  117. Alexi Andrejevd:Q16513968
  118. Alf Lüdtked:Q97125
  119. Alfio del Serrad:Q16513970
  120. Alfred Anceld:Q28537426
  121. Alfred Capusd:Q198621
  122. Alfred Gottschalkd:Q99706
  123. Alfred Knoxd:Q334106
  124. Alfred Kubeld:Q95852
  125. Alfred Mechtersheimerd:Q103657
  126. Alfred Reisenauerd:Q469786
  127. Alfred Xuerebd:Q649345
  128. Alfredo Häberlid:Q2646339
  129. Alfredo Tamayo Ayestaránd:Q21598659
  130. Alger z Lutychud:Q1232699
  131. Ali Abu Shwaimad:Q3611597
  132. Ali Bardakoğlud:Q1366538
  133. Alice Baileyovád:Q260575
  134. Alice Freeman Palmerd:Q2646888
  135. Alice Keppelovád:Q265937
  136. Alice Kollerovád:Q16513971
  137. Alice Rooseveltová Longworthovád:Q2836665
  138. Alina Ibragimovovád:Q466549
  139. Alina Pogostkinad:Q275207
  140. Aline Kominsky-Crumbovád:Q613260
  141. Alireza Arafid:Q5960902
  142. Alison Hargreavesd:Q450881
  143. Alla Demidovovád:Q1071694
  144. Alla Meščerjakovad:Q4292605
  145. Alla Surikovad:Q4446515
  146. Allan Bloomd:Q948966
  147. Allen Tated:Q975706
  148. Alma Deutscherd:Q40503
  149. Alois Glückd:Q103383
  150. Aluf Bennd:Q2903076
  151. Alveda Kingovád:Q4737931
  152. Alí as-Sístáníd:Q337489
  153. Amadou Hampâté Bâd:Q452299
  154. Amelia Barrovád:Q965138
  155. Amfilochus z Ikoniad:Q474872
  156. Ami Maayanid:Q4746088
  157. Amichaj Mazard:Q16513972
  158. Amin Zaouid:Q2513113
  159. Amir Ord:Q2326019
  160. Amos Bronson Alcottd:Q474235
  161. Amr ibn al-Ásd:Q314781
  162. Amy Argetsingerovád:Q4749075
  163. Ana Chumachencod:Q482750
  164. Anatole Broyardd:Q4752075
  165. Anatolij Brusilovskijd:Q4097224
  166. Anatolij Dimarovd:Q4161652
  167. Anatolij Kačand:Q12109183
  168. Anderson Cooperd:Q316997
  169. Andrea Costad:Q493716
  170. Andrea Culkovád:Q98409493
  171. Andrea Levyd:Q494257
  172. Andrea Mayerovád:Q94576878
  173. Andrea Riccardid:Q48602
  174. Andrea Rousovád:Q22978087
  175. Andrea Torniellid:Q1090715
  176. Andreas Kappelerd:Q124144
  177. Andrej Lysikovd:Q4157304
  178. Andrej Mogučijd:Q4299275
  179. Andrej Šarijd:Q24237220
  180. Andrew Alois Urbišd:Q16513973
  181. Andrew Eldritchd:Q504600
  182. Andrew MacKinlayd:Q4757839
  183. Andrew McConnelld:Q16513974
  184. Andrew Ngd:Q2846695
  185. Andrew Sullivand:Q507809
  186. Andrew Youngd:Q4758995
  187. Andrzej Bilikd:Q9151576
  188. Andrzej Bobkowskid:Q2846987
  189. Andrzej Bukowieckid:Q21102814
  190. Andrzej Celińskid:Q514808
  191. Andrzej Chyrad:Q514824
  192. Andrzej Fabianowskid:Q17141930
  193. Andrzej Franaszekd:Q11685870
  194. Andrzej Friszked:Q4759596
  195. Andrzej Mularczykd:Q4759664
  196. Andrzej Sewerynd:Q515592
  197. Andrzej Szczepkowskid:Q11686092
  198. Andrzej Zielińskid:Q9154130
  199. Andrzej Łapickid:Q515867
  200. András Ferenc Kovácsd:Q616686
  201. André-Joseph Léonardd:Q43927
  202. André Magnind:Q51071779
  203. André Rouveyred:Q974128
  204. André Siegfriedd:Q326584
  205. André Vauchezd:Q1237199
  206. Andy Duncand:Q4760631
  207. Andy Partridged:Q526970
  208. Aneta Kopaczovád:Q16160521
  209. Angelica Balabanoffovád:Q235537
  210. Angelique Chrisafisovád:Q16513975
  211. Angelo Mossod:Q536227
  212. Anita Brooknerovád:Q237687
  213. Anita Desaiovád:Q268495
  214. Ann Chartersovád:Q4766322
  215. Ann Cottenovád:Q436917
  216. Ann Reinkingovád:Q3297953
  217. Ann Richardsovád:Q237918
  218. Anna Enquistovád:Q450414
  219. Anna Kamińskad:Q21102804
  220. Anna Laetitia Barbauldovád:Q268305
  221. Anna Melikjanovád:Q4289477
  222. Anna Radziwiłłovád:Q4767430
  223. Anna Schäfferovád:Q67028
  224. Anna Starobiněcovád:Q4440094
  225. Anna Toddovád:Q18714083
  226. Anne-Marie Carrièreovád:Q564812
  227. Anne-Marie Pelletierovád:Q15407647
  228. Anne Armstrongovád:Q432762
  229. Anne Fontaineovád:Q291205
  230. Anne Gwynneovád:Q3617943
  231. Anneliese Kitzmüllerovád:Q566154
  232. Anouar Brahemd:Q548428
  233. Anthony Browned:Q4772161
  234. Anthony Franciosad:Q358360
  235. Anthony Howardd:Q573388
  236. Anthony Powelld:Q573813
  237. Anthony Roth Costanzod:Q27995898
  238. Antoine-François Marmonteld:Q586181
  239. Antoine Audod:Q585612
  240. Antoine Bernheimd:Q472954
  241. Antoine Prostd:Q2856642
  242. Antoine Vitkined:Q2856799
  243. Anton Doord:Q86325
  244. Anton Heretikd:Q12762463
  245. Antoni Chruścield:Q540399
  246. Antonio Araozd:Q16513977
  247. Antonio Caggianod:Q601068
  248. Antonio Genovesid:Q602201
  249. Antonio Paoluccid:Q913004
  250. Antonio Pappanod:Q1125383
  251. Antonios Aziz Minad:Q606231
  252. Antony Beevord:Q380229
  253. Antony Cyril Suttond:Q607968
  254. Antony Flewd:Q451451
  255. Antonín Mojžíšd:Q15829913
  256. Antonín Petrákd:Q98804315
  257. António Vieirad:Q458650
  258. Aníbal Fernándezd:Q2857937
  259. Arajik Harutjunjand:Q440824
  260. Arcadius Mauritzd:Q21279377
  261. Archibald Arnottd:Q4786205
  262. Archibald Bowerd:Q633066
  263. Archibald Buttd:Q633069
  264. Arielle Dombasled:Q284731
  265. Arik Aschermand:Q4790609
  266. Arik Levyd:Q18619385
  267. Arika Okrentd:Q4790624
  268. Aristarch Livanovd:Q4260933
  269. Arkadiusz Jakubikd:Q9159734
  270. Arkadiusz Mularczykd:Q432867
  271. Arnaldo Mussolinid:Q549097
  272. Arnaud Desplechind:Q691335
  273. Arnaud Montebourgd:Q737311
  274. Arnold Aronsond:Q4794950
  275. Arnold Słuckid:Q9160201
  276. Arthur Eddingtond:Q106783700
  277. Arthur Hertzbergd:Q709788
  278. Arthur Japind:Q561789
  279. Arthur Kingsley Porterd:Q2155795
  280. Arthur Lelyveldd:Q4799487
  281. Arthur Meier Schlesingerd:Q435195
  282. Arthur Percivald:Q19175
  283. Arthur Quiller-Couchd:Q322871
  284. Arthur Stanley Linkd:Q4800211
  285. Artur Górskid:Q382726
  286. Artur Sandauerd:Q714811
  287. Artěmij Troickijd:Q4463473
  288. Asaf Gavrond:Q7065167
  289. Aslı Erdoğand:Q468099
  290. Assunta Marchettiovád:Q18341839
  291. Athena Papadakiovád:Q16513981
  292. Audre Lorded:Q463319
  293. August Hermann Niemeyerd:Q73175
  294. August Liebmann Mayerd:Q762753
  295. August Nitschked:Q763228
  296. Augusto Monterrosod:Q447026
  297. Augustín Marián Húskad:Q12762724
  298. Auni Bey Abdul-Hadid:Q16513984
  299. Aurel Hrabušickýd:Q16513985
  300. Azzam Tamimid:Q3595761
  301. Ałbena Grabowskad:Q21102805
  302. Bahaa Taherd:Q800187
  303. Baltasar Álvarezd:Q3633516
  304. Barbara Cassind:Q1984757
  305. Barbara Ehrenreichovád:Q283659
  306. Barbara Osterloffovád:Q21198152
  307. Barbara Stanisławczykd:Q9165590
  308. Bargil Pixnerd:Q540239
  309. Barrie Koskyd:Q808911
  310. Barry McGeed:Q4864491
  311. Bartlett Sherd:Q4865418
  312. Baruch Korffd:Q3635479
  313. Baruch Kurtzweild:Q4865860
  314. Bas Heijned:Q2199683
  315. Basil D'Oliveirad:Q810026
  316. Bastian Kraftd:Q810618
  317. Bazon Brockd:Q86380
  318. Bekim Sejranovićd:Q13598537
  319. Ben Aaronovitchd:Q816409
  320. Ben Bradleed:Q706007
  321. Ben Brantleyd:Q4885332
  322. Benjamin Haydond:Q817668
  323. Benjamin Jusupovd:Q328047
  324. Benjamin Robbins Curtisd:Q202276
  325. Benjamin Rudyerdd:Q4889182
  326. Benjamin Strongd:Q3277708
  327. Benjamin Whichcoted:Q1436859
  328. Benoît Hamond:Q818118
  329. Benoît Yvertd:Q2896671
  330. Bernard Bailynd:Q822286
  331. Bernard Baruchd:Q181662
  332. Bernard Berensond:Q359047
  333. Bernard Bosanquetd:Q822329
  334. Bernard Buffetd:Q365304
  335. Bernard Fitzalan-Howardd:Q822421
  336. Bernard Landerd:Q4893346
  337. Bernarda Finkovád:Q287332
  338. Bernardito Auzad:Q822941
  339. Bernardo Atxagad:Q221771
  340. Bernd Eichingerd:Q61881
  341. Bernd Jochen Hilberathd:Q823666
  342. Bernd Neu­mannd:Q78341
  343. Bernd Ulrichd:Q824339
  344. Bernhard Gottlieb von Denzeld:Q825101
  345. Bernhard Heinrich Overbergd:Q107758
  346. Bernhard Müller-Hülsebuschd:Q825662
  347. Bernhard Weidingerd:Q24283115
  348. Bernice Tannenbaumovád:Q19801681
  349. Berthold Lubetkind:Q827997
  350. Bertrand-François Mahé de La Bourdonnaisd:Q828583
  351. Bill Browderd:Q377538
  352. Bill Forsythd:Q738037
  353. Bill Newton Dunnd:Q862343
  354. Binyavanga Wainainad:Q864094
  355. Birgitta Jónsdóttird:Q144270
  356. Black Elkd:Q436655
  357. Blandine Kriegelovád:Q2906095
  358. Blanka Činátlovád:Q16514020
  359. Blek Le Ratd:Q613236
  360. Bloeme Evers-Emdend:Q4927323
  361. Bob Cowsilld:Q4932152
  362. Bob Kerreyd:Q39718
  363. Bodo Koxd:Q9174981
  364. Bogdan Chazand:Q9175096
  365. Bogdan Deczkowskid:Q25835507
  366. Bohdan Urbanowiczd:Q9176239
  367. Bohumír Šmeral
  368. Booth Tarkingtond:Q893138
  369. Boris Bažanovd:Q893660
  370. Boris Vasiljevd:Q16514026
  371. Borut Kržišnikd:Q65946039
  372. Botho von Wedeld:Q894732
  373. Boualem Sansald:Q894948
  374. Bratislav Gašičd:Q16916400
  375. Braňo Deákd:Q17044523
  376. Brian Duffyd:Q4963625
  377. Brian Freemantled:Q329814
  378. Brian Hanrahand:Q4963943
  379. Brian Rotmand:Q4965186
  380. Brian True-Mayd:Q11854609
  381. Bronisław Majd:Q4274672
  382. Bronisław Wildsteind:Q321613
  383. Bronius Kutavičiusd:Q2926088
  384. Bruce Amesd:Q904168
  385. Bruce Bawerd:Q991543
  386. Bruce Chatwind:Q348916
  387. Bruce Cooper Clarked:Q3645458
  388. Bruce Kentd:Q4977784
  389. Bruce Lanskyd:Q16514033
  390. Bruno Dumontd:Q1291452
  391. Bruno Jonasd:Q45527
  392. Bruno Lachardd:Q16514036
  393. Bryan Capland:Q943121
  394. Bunny Siglerd:Q4997873
  395. Burhan Qurbanid:Q89884
  396. Burkhard Jungd:Q106747
  397. Bálint Hómand:Q718762
  398. Bülent Ecevitd:Q192634
  399. C. John McCloskeyd:Q5006608
  400. C. Tanganad:Q24960702
  401. Caitlin Moranovád:Q3398683
  402. Calixto Ochoad:Q5740246
  403. Camillo Boitod:Q1055239
  404. Carl Levind:Q444652
  405. Carl Paladinod:Q5040614
  406. Carl Rakosid:Q5040682
  407. Carlo Cicciolid:Q3659195
  408. Carlo Dossid:Q1042124
  409. Carlo Maria Cipollad:Q454036
  410. Carlos Acostad:Q932718
  411. Carlos García Guald:Q5750442
  412. Carlos María Moyanod:Q1043087
  413. Carlos Solchaga Catalánd:Q2749496
  414. Carlos Álvarez-Nóvoad:Q163357
  415. Carmelo Bened:Q982519
  416. Carmen Elena Rendiles Martínezd:Q17333589
  417. Carmen Llerad:Q3660310
  418. Carmi Gillond:Q2911848
  419. Caroline Rémyd:Q453679
  420. Cary Pigmand:Q16192879
  421. Casey Stengeld:Q1047261
  422. Caspar Richterd:Q16514052
  423. Catharine MacKinnonovád:Q528159
  424. Catherine Cussetovád:Q2941869
  425. Catherine Fosterd:Q2666469
  426. Catherine Sedleyovád:Q275061
  427. Cathy Marstond:Q19518968
  428. Caya Makhéléd:Q2943383
  429. Cedric Priced:Q555640
  430. Cem Mansurd:Q6084465
  431. Cesare Cantùd:Q138832
  432. Cesare Nosigliad:Q639156
  433. Chaim Heferd:Q2890892
  434. Chantal Brunelovád:Q2956266
  435. Charles Austin Beardd:Q719860
  436. Charles Barsottid:Q2958486
  437. Charles Caldwell Ryried:Q1967726
  438. Charles Eamesd:Q170411
  439. Charles Eliotd:Q457399
  440. Charles Forbes René de Montalembertd:Q577504
  441. Charles Franklin Ketteringd:Q959123
  442. Charles Glassd:Q5078055
  443. Charles Haywardd:Q2959333
  444. Charles Hodged:Q970981
  445. Charles James Napierd:Q721083
  446. Charles Joseph Chaputd:Q1065117
  447. Charles Michael Schwabd:Q365218
  448. Charles Prestwich Scottd:Q5006750
  449. Charles R. Mageld:Q52220778
  450. Charles Ristd:Q2960124
  451. Charles Spinassed:Q2960255
  452. Charles Thomsond:Q340159
  453. Charles Woodruff Yostd:Q1066494
  454. Charles de Saint-Évremondd:Q511289
  455. Charlie Waited:Q1067022
  456. Charlotte Garsond:Q27758029
  457. Chi Coltraneovád:Q358995
  458. Cholúd Daibesovád:Q431835
  459. Chris Frithd:Q1077217
  460. Chris Isaakd:Q313009
  461. Christian Friedrich Daniel Schubartd:Q61251
  462. Christian Garved:Q214004
  463. Christian Kolonovitsd:Q87971
  464. Christian Palmerd:Q6033680
  465. Christiane zu Salmd:Q1082723
  466. Christine Keelerd:Q176222
  467. Christine von Kohld:Q1083879
  468. Christoph Ammond:Q213786
  469. Christoph Schlingensiefd:Q45070
  470. Christoph Wilhelm Hufelandd:Q32257
  471. Christopher Alexanderd:Q455076
  472. Christopher Caldwelld:Q472569
  473. Christopher Fraylingd:Q1086668
  474. Christopher Fryd:Q543468
  475. Christopher J. Walkerd:Q4476104
  476. Christopher Kopperd:Q18620076
  477. Christopher Logued:Q542468
  478. Christopher Morleyd:Q931105
  479. Christopher Wheeldond:Q2966661
  480. Chálid al-Fadld:Q16514075
  481. Claes Wahlind:Q18511337
  482. Claire Genouxovád:Q2975041
  483. Clarence Rufus J. Riversd:Q5126728
  484. Claribel Alegríad:Q270601
  485. Claude Allègred:Q1096420
  486. Claude Dagensd:Q516442
  487. Claude Hagèged:Q12909
  488. Claude Mesplèded:Q2977811
  489. Claude Roger-Marxd:Q2978077
  490. Claudia Lücking-Micheld:Q15435489
  491. Claudia Schmiedovád:Q89615
  492. Claudine Tiercelind:Q2978512
  493. Clint Blackd:Q320264
  494. Clive Colemand:Q16206524
  495. Coleen Grayovád:Q1112554
  496. Colin Matthewsd:Q2356593
  497. Concha Buikad:Q266042
  498. Conor Cruise O'Briend:Q735593
  499. Conrad Blackd:Q336444
  500. Conrad Gröberd:Q74284
  501. Conrad Kiliand:Q2993609
  502. Constance Cummingsovád:Q449916
  503. Constantin Göttfertd:Q114066
  504. Constantin Heereman von Zuydtwyckd:Q123370
  505. Constanza Macrasovád:Q3687646
  506. Contardo Ferrinid:Q2278847
  507. Costantino Nivolad:Q1136448
  508. Craig Fergusond:Q72867
  509. Craig Russelld:Q1138661
  510. Curtis Yarvind:Q21062238
  511. Cyril Harrisd:Q5200751
  512. Cyril Salim Bustrosd:Q1148813
  513. Czesław Dźwigajd:Q5202115
  514. Czesław Kiszczakd:Q455656
  515. Cécile Kyengeovád:Q8277714
  516. Cécile Sorelovád:Q1406925
  517. Dalia Ravikovitchd:Q469249
  518. Dalil Boubakeurd:Q898596
  519. Damiano Michielettod:Q1158481
  520. Damon Lindelofd:Q310556
  521. Daniel Bar-Tald:Q5216489
  522. Daniel Burmand:Q1160223
  523. Daniel Catánd:Q2441186
  524. Daniel Edward Koshlandd:Q585081
  525. Daniel Halévyd:Q966745
  526. Daniel Hrbekd:Q17312085
  527. Daniel Jonah Goldhagend:Q553527
  528. Daniel Weissd:Q1163116
  529. Daniel Wyttenbachd:Q116034
  530. Daniel Yergind:Q714148
  531. Daniela Iwashitad:Q16514098
  532. Danila Kozlovskijd:Q3015088
  533. Danilo Aguirre Solísd:Q21598651
  534. Danny Kortchmard:Q1164670
  535. Dariusz Rosatid:Q1166062
  536. Dariusz Walusiakd:Q25835524
  537. Darko Tresnjakd:Q26215041
  538. David A. Noebeld:Q1173513
  539. David Albaharid:Q713647
  540. David Asseod:Q203367
  541. David Baddield:Q526242
  542. David Bellosd:Q537725
  543. David Bethead:Q28070662
  544. David Blunkettd:Q264196
  545. David Cannadined:Q4382556
  546. David Canterd:Q10879461
  547. David Dawsond:Q16514106
  548. David Dicksond:Q5232969
  549. David Dimitrid:Q1174231
  550. David Edward Finleyd:Q5233173
  551. David Foenkinosd:Q325133
  552. David Formand:Q16514110
  553. David Frostd:Q380865
  554. David Hartmand:Q4423223
  555. David Hatchwelld:Q16514114
  556. David Helfgottd:Q431128
  557. David Herbert Donaldd:Q5234936
  558. David Kačabd:Q22810851
  559. David Kertzerd:Q3018193
  560. David Kimšed:Q458712
  561. David Kirkwoodd:Q5236051
  562. David Lagercrantzd:Q4276189
  563. David Lisnardd:Q3018298
  564. David Mahoneyd:Q16514117
  565. David Maria Jaegerd:Q17141974
  566. David McVicard:Q905559
  567. David Melech Friedmand:Q28018207
  568. David Newmand:Q5237995
  569. David Nečild:Q16514118
  570. David Nilesd:Q5238035
  571. David Nuttd:Q3277223
  572. David Pabiškad:Q16514122
  573. David Remnickd:Q1176307
  574. David Richardsd:Q922004
  575. David S. Touretzkyd:Q1176469
  576. Dawn Upshawovád:Q272823
  577. Dean Luis Reyesd:Q24283117
  578. Debora Serracchianiovád:Q3704388
  579. Denis Alexanderd:Q5257071
  580. Denis Healeyd:Q332360
  581. Denis Podalydèsd:Q1187592
  582. Denis Scheckd:Q108588
  583. Denis Thatcherd:Q46172
  584. Deniz Baykald:Q381297
  585. Deniz Gamze Ergüvend:Q20730476
  586. Dennis Joseph Doughertyd:Q640590
  587. Dennis Robertsond:Q971227
  588. Dennis Skinnerd:Q391437
  589. Derek Sayerd:Q18534605
  590. Dermot Farrelld:Q5262802
  591. Dermot Healyd:Q5262812
  592. Desmond Mortond:Q5264768
  593. Detlef Kleinertd:Q1201292
  594. Devasahayam Pillaid:Q378056
  595. Diana Gribbonová Motzovád:Q5271175
  596. Diana Vreelandovád:Q450619
  597. Diane Abbottovád:Q153454
  598. Dick Gregoryd:Q1209674
  599. Dick Martyd:Q123307
  600. Dick Matenad:Q328025
  601. Didier Eribond:Q945597
  602. Didier Gailhaguetd:Q797977
  603. Didier Ryknerd:Q3027182
  604. Diego de Saavedra Fajardod:Q2715411
  605. Dietrich Brüggemannd:Q1223694
  606. Dietrich Schwanitzd:Q77862
  607. Dieudonné M’bala M’balad:Q689494
  608. Dimitrina Petrovovád:Q98140290
  609. Dimitris Avramopulosd:Q983664
  610. Dimítris Dimitriádisd:Q3028217
  611. Dinah Craikd:Q2331155
  612. Dino Grandid:Q353201
  613. Dionysis Kapsalisd:Q17141978
  614. Diran Adebayod:Q5280169
  615. Dmitrij Baškirovd:Q1232378
  616. Dmitrij Ivanovič Pisarevd:Q378753
  617. Dmitrij Krymovd:Q4242900
  618. Dmitrij Ovsjannikovd:Q26158335
  619. Doina Jelad:Q16707907
  620. Dolf Sternbergerd:Q101494
  621. Domenique Lebrund:Q26493142
  622. Dominic Cavendishd:Q96581143
  623. Dominic Cooked:Q5290502
  624. Dominic Cummingsd:Q24572712
  625. Dominique Viartd:Q3035516
  626. Don Dixond:Q2463156
  627. Donald Passd:Q5294984
  628. Donato Giannottid:Q951973
  629. Doris Kearnsová Goodwinovád:Q442008
  630. Dorota Segdad:Q5298221
  631. Doug Henwoodd:Q5300555
  632. Douglas Fairbanks mladšíd:Q528428
  633. Dov Liord:Q2920394
  634. Dov Weissglassd:Q5302374
  635. Drauzio Varellad:Q1255930
  636. Dror Morehd:Q3816163
  637. Duo Duod:Q966485
  638. Dušan Radovanovičd:Q44906668
  639. Dušan Radovićd:Q1268210
  640. Dwight Lyman Moodyd:Q453218
  641. Dénes Várjond:Q4103841
  642. Džambo Aguševid:Q24576478
  643. Eben Moglend:Q314292
  644. Eberhard Bethged:Q96779
  645. Eberhard Schorschd:Q115264
  646. Ed Seykotad:Q5335389
  647. Eddy de Prettod:Q42150367
  648. Edgar Semmeld:Q89206850
  649. Edmund Bojanowskid:Q672047
  650. Edmund Morrisd:Q3048117
  651. Edmundo Paz Soldánd:Q330692
  652. Edna Ferberovád:Q283496
  653. Edna Gladneyovád:Q2161067
  654. Edna O’Brienovád:Q178225
  655. Eduard Burgetd:Q22810848
  656. Eduard Laskerd:Q213981
  657. Eduard Volodarskijd:Q3656851
  658. Eduardo Portelad:Q11918067
  659. Eduardo Todad:Q11681280
  660. Edward Behrd:Q3048455
  661. Edward Dahlbergd:Q1292012
  662. Edward Dziewońskid:Q4160759
  663. Edward Stobartd:Q5345461
  664. Edward Watsond:Q5345824
  665. Edwin Hubbell Chapind:Q5346528
  666. Egon Bahrd:Q62206
  667. Egon Friedelld:Q112255
  668. Egon Schwarzd:Q1298900
  669. Ehud Danochd:Q96619829
  670. Eileen Bowserovád:Q17141994
  671. Eileen Caddyd:Q3049420
  672. Einar Hjörleifsson Kvarand:Q1305870
  673. Einar Már Guðmundssond:Q555319
  674. Eitan Haberd:Q5350002
  675. Elaine Pagelsovád:Q263099
  676. Elbert Benjamin Smithd:Q24069546
  677. Elena Schwarzovád:Q461932
  678. Eli Stanley Jonesd:Q5322152
  679. Elia Dalla Costad:Q427528
  680. Elia Suleimand:Q577569
  681. Elies Rogentd:Q721659
  682. Elio Fioruccid:Q3723021
  683. Elio Toaffd:Q573861
  684. Elisabeth Barilléovád:Q3587847
  685. Eliseo Verónd:Q1330696
  686. Elizabeth Bibescovád:Q529558
  687. Elizabeth Hardwickovád:Q465242
  688. Elizabeth Johnsonovád:Q172695
  689. Ellen Taaffe Zwilichovád:Q457425
  690. Elmar Altvaterd:Q73200
  691. Elton Truebloodd:Q5203578
  692. Elvira Bachovád:Q1334259
  693. Emanuel Axd:Q505563
  694. Emanuel Gatd:Q549227
  695. Emanuel Makovičkad:Q15829971
  696. Emanuele Severinod:Q1334901
  697. Emerich Corethd:Q114236
  698. Emil Florišd:Q20652495
  699. Emil Zuckerkandld:Q85641
  700. Emilian Kamińskid:Q11696866
  701. Emilio Masserad:Q460738
  702. Emine Erdoğanovád:Q2977143
  703. Emma Lavigned:Q51069905
  704. Emmanueld:Q3052539
  705. Emmanuel Demarcy-Motad:Q3052666
  706. Emmanuel Finkield:Q3052696
  707. Emmanuelle Bercotovád:Q272804
  708. Emmett John Riced:Q1338730
  709. Emory Douglasd:Q1339063
  710. Emre Arolatd:Q20197529
  711. Enikö Eszenyid:Q714954
  712. Ephraim Mirvisd:Q1394646
  713. Ephraim Oshryd:Q3055713
  714. Eric Fonerd:Q3056269
  715. Eric Friedlerd:Q1351284
  716. Eric Hofferd:Q588692
  717. Eric Schenkmand:Q50919629
  718. Eric Schmidtd:Q92747
  719. Erica Johnson Debeljakd:Q15972212
  720. Erich Leitenbergerd:Q17141996
  721. Erich Steinhardd:Q17142011
  722. Erik Boomerd:Q50921224
  723. Erik Vladimirovič Bulatovd:Q326367
  724. Ernest Brylld:Q597863
  725. Ernest Lavissed:Q981891
  726. Ernest Legouvéd:Q1333348
  727. Ernst Müller-Meiningend:Q109484
  728. Ernst Peter Fischerd:Q103720
  729. Ervand Abrahamiand:Q5396010
  730. Erwin Leiserd:Q96424
  731. Esaias Tegnérd:Q366765
  732. Esteban Paulónd:Q5849117
  733. Eucharius Gottlieb Rinkd:Q96696
  734. Eugen Gindld:Q12765519
  735. Eugen Indjicd:Q3059548
  736. Eugen Lemayd:Q47514061
  737. Eugene Cullen Kennedyd:Q1373134
  738. Eugene Irving Maeroffd:Q20737443
  739. Eugene Louis Faccuitod:Q2965752
  740. Eugenia Tadoliniovád:Q960053
  741. Eugenio d’Orsd:Q930679
  742. Eugeniusz Knapikd:Q2655222
  743. Eugène Greend:Q329549
  744. Eusebio L. Elizondo Almaguerd:Q1378611
  745. Eva Halamovád:Q17142023
  746. Eva Herrmannovád:Q61694077
  747. Eva Houdovád:Q3061245
  748. Eva Kristínovád:Q13408707
  749. Eva Lukad:Q16707905
  750. Eva Petričd:Q47997021
  751. Eva Vašíčkovád:Q17248896
  752. Evelina Puzaited:Q17228607
  753. Everette Howard Huntd:Q712791
  754. Evžen Bosilkovd:Q1284685
  755. Ewa Skibińskad:Q9256844
  756. Fabrice Martin Plichtad:Q17142024
  757. Fabrice d'Almeidad:Q3063960
  758. FakTyrAd:Q58808045
  759. Falk Richterd:Q125957
  760. Fanny zu Reventlowd:Q71429
  761. Farhad Khosrokhavard:Q338128
  762. Farley Grangerd:Q240076
  763. Federico Di Trocchiod:Q1400455
  764. Felix Adlerd:Q1386165
  765. Felix Frankfurterd:Q1403472
  766. Ferdinand Gregoroviusd:Q61425
  767. Ferenc Fricsayd:Q315589
  768. Fernando Báezd:Q5444619
  769. Fernando Sáenz Lacalled:Q704029
  770. Fero Liptákd:Q19274147
  771. Fethi Benslamad:Q969810
  772. Filip Michał Bajond:Q95003
  773. Filipp Filippovič Vigeld:Q3740606
  774. Fjodor Ivanovič Šeremetěvd:Q4523091
  775. Fjodor Sergejevič Bondarčukd:Q2299195
  776. Fjodor Stepund:Q91137
  777. Flavio Carbonid:Q3746463
  778. Flemming Rosed:Q2743774
  779. Florent Georgescod:Q51884467
  780. Florynce Kennedyovád:Q8564015
  781. Fouad Belkacemd:Q26833029
  782. Fran Lebowitzovád:Q32709
  783. Francesca Cuzzoniovád:Q273664
  784. Francesco Alberonid:Q1386131
  785. Francesco Bamonted:Q19357482
  786. Francesco Borgongini Ducad:Q786986
  787. Francis Amherstd:Q5481621
  788. Francis Assisi Chullikattd:Q592639
  789. Francis Chichesterd:Q1441448
  790. Francis Gary Powers Jr.d:Q21685735
  791. Francis Schaefferd:Q958594
  792. Francis Thomas Hurleyd:Q518402
  793. Francisco Cabrald:Q1780652
  794. Francisco González Ledesmad:Q2454603
  795. Franciszek Walickid:Q5484334
  796. Frank Budgend:Q2752972
  797. Frank Lentricchiad:Q5487914
  798. Frank Richd:Q5489205
  799. Frank Ricottid:Q1444035
  800. Frank Westermand:Q1444447
  801. Frank Winfield Woolworthd:Q2142312
  802. Franklin Grahamd:Q1445246
  803. Frans Stafleud:Q599839
  804. František Bezděkad:Q17227226
  805. František Fajfrd:Q17227344
  806. František Ferdinand Kosmas Schmalfusd:Q17335274
  807. František Maryškad:Q29034603
  808. František Vrabeld:Q105097695
  809. František Xaver Blandad:Q17227236
  810. Franz Fühmannd:Q73102
  811. Franz Hettingerd:Q88374
  812. Franz Panyd:Q1448459
  813. Franz Schuhd:Q112653
  814. Franz Spiragod:Q17248911
  815. Franz Xaver Kroetzd:Q45239
  816. François-Anatole Gruyerd:Q17227416
  817. François Antoine de Boissy d’Anglasd:Q1450807
  818. François Chengd:Q469459
  819. François Gibaultd:Q3084721
  820. François Girardd:Q724590
  821. François Hadji-Lazarod:Q3084824
  822. François Jules Edmond Gotd:Q3047850
  823. François Zimerayd:Q3086085
  824. François de La Rocqued:Q1339879
  825. Fraser Morrisond:Q17227898
  826. Frederic Clemson Howed:Q3087067
  827. Frederic William Maitlandd:Q1376924
  828. Frederick Lewis Allend:Q5498277
  829. Frederick William Fairholtd:Q13476228
  830. Frida Gianninid:Q1456127
  831. Friedrich Adolf Trendelenburgd:Q61280
  832. Friedrich Anid:Q123281
  833. Friedrich Austerlitzd:Q1458300
  834. Friedrich Christoph Dahlmannd:Q76589
  835. Friedrich Eberhard von Rochowd:Q100624
  836. Friedrich Leopold zu Stolberg-Stolbergd:Q213737
  837. Friedrich Meinecked:Q66147
  838. Friedrich Sieburgd:Q95833
  839. Fritz Kolbed:Q68178
  840. Fritz Muliard:Q112059
  841. Fritz Wittmannd:Q107648
  842. Frédéric Eichhoffd:Q1004158
  843. Frédéric Mitterrandd:Q257752
  844. Fudžiwara no Kintód:Q1189915
  845. Fumio Kjúmad:Q943732
  846. Félix Candelad:Q704609
  847. Félix Dupanloupd:Q708846
  848. Gabriel Kolkod:Q2140181
  849. Gabriel Monodd:Q3087450
  850. Gabriel Zaidd:Q3735658
  851. Gabriela Mikulkovád:Q17335276
  852. Gabriela Monterod:Q266894
  853. Gadi Taubd:Q557171
  854. Gaetano Salveminid:Q730889
  855. Gaius Julius Victord:Q3207287
  856. Galeotto Marziod:Q547873
  857. Galina Ustvolskajad:Q255300
  858. Garik Sukačjovd:Q1981460
  859. Garrison Keillord:Q183031
  860. Gary Shteyngartd:Q1334139
  861. Gaspard Koenigd:Q3098777
  862. Gavrilij Golovkind:Q1377043
  863. Geir Lundestadd:Q1498825
  864. Geoffrey Duttond:Q5534574
  865. Georg Bätzingd:Q1503851
  866. Georg Friedrich Haasd:Q49388
  867. George-Albert Aurierd:Q2714600
  868. George Bancroftd:Q741482
  869. George Costakisd:Q122726
  870. George Darleyd:Q1450149
  871. George Gilbert Scottd:Q681007
  872. George Henry Lewesd:Q1275943
  873. George Mundeleind:Q541170
  874. George Norman Clarkd:Q5542931
  875. George Raddad:Q5543683
  876. George Robert Christensend:Q5537893
  877. George Sartond:Q1316061
  878. George Simon Kaufmand:Q163662
  879. George Wallaced:Q313776
  880. George Whyted:Q1461338
  881. George Wildman Balld:Q997635
  882. George Willd:Q1270178
  883. George William Curtisd:Q4219688
  884. Georges Abou Khazend:Q15811847
  885. Georges Bensoussand:Q1508801
  886. Georges Cogniotd:Q3102498
  887. Georges Courtelined:Q51107
  888. Georges Ifrahd:Q2917143
  889. Georges Lefebvred:Q663862
  890. Georges Minkd:Q3103204
  891. Georges Mounind:Q1509020
  892. Georges Sadould:Q935301
  893. Georgij Bovtd:Q4088966
  894. Georgij Milljard:Q1509164
  895. Georgios Theotokasd:Q773389
  896. Gerald Celented:Q1509834
  897. Gerald Hütherd:Q100836
  898. Gerald Szyszkowitzd:Q1510017
  899. Gerd Bosbachd:Q104417
  900. Gerd Schmückled:Q1259231
  901. Germaine Acognyovád:Q3104163
  902. Giampaolo Crepaldid:Q366004
  903. Giancarlo Rovatid:Q17248938
  904. Gianfranco Rosid:Q3763144
  905. Gianfranco Sanguinettid:Q3105216
  906. Gianni Lettad:Q1225624
  907. Gihan Sadatovád:Q212190
  908. Gil Shahamd:Q1339670
  909. Gilad Karivd:Q868609
  910. Gilbert Burnetd:Q2250014
  911. Gilbert Cesbrond:Q2714618
  912. Gilbert Sheltond:Q1346736
  913. Gilles Archambaultd:Q3106074
  914. Gilles Bernheimd:Q1230908
  915. Gilles Jacobd:Q3106313
  916. Gin Dan Wongd:Q17058193
  917. Ginane Makki Bachod:Q17277792
  918. Giovanni Belluccid:Q551664
  919. Giovanni Paolo Lomazzod:Q982538
  920. Girolamo Seripandod:Q1527068
  921. Giuliano Ferrarad:Q597551
  922. Giulio Albanesed:Q3769474
  923. Glória de Matosd:Q10290270
  924. Godfrey Hugginsd:Q469710
  925. Godfrey Knellerd:Q65317
  926. Gonzalo Fernández de la Morad:Q3327482
  927. Gonçalo Manuel Tavaresd:Q972346
  928. Goran Tomaševićd:Q5584486
  929. Gordon Rattray Taylord:Q1538068
  930. Gordon Stewart Woodd:Q5585778
  931. Gordon Thomasd:Q2293838
  932. Gotthilf Fischerd:Q87078
  933. Gottlieb Wilhelm Rabenerd:Q72691
  934. Grace Paleyovád:Q443966
  935. Graham Allend:Q259601
  936. Grażyna Borkowskad:Q11701353
  937. Grażyna Szapołowskad:Q288713
  938. Gregor Golobičd:Q2324642
  939. Gregor von Rezzorid:Q78685
  940. Gregory Baumd:Q214447
  941. Greil Marcusd:Q321153
  942. Grigorij Volkonskijd:Q4123524
  943. Grzegorz Kasdepked:Q11702729
  944. Gudrun Veronika Kuglerovád:Q87353
  945. Guido Wolfd:Q1553700
  946. Guillaume Herbautd:Q20980919
  947. Guillaume Martind:Q17614937
  948. Guillaume Tourniaired:Q17143234
  949. Gun-Brit Barkminovád:Q15990477
  950. Gustavo Martín Garzod:Q3399470
  951. Gustavo Ottd:Q5621451
  952. Gustaw Holoubekd:Q1503740
  953. Guy Sormand:Q3122159
  954. Gypsy Rose Leed:Q267186
  955. György Dalosd:Q901368
  956. Győrgy Sándor Gáld:Q1030973
  957. Gássán Kanafáníd:Q369696
  958. Gérard Garousted:Q1219296
  959. Gérard Mortierd:Q464662
  960. Gérard Ouryd:Q470798
  961. Géza Röhrigd:Q19816843
  962. Gündüz Vassafd:Q6085468
  963. Günther Becksteind:Q44771
  964. Hafid Aggouned:Q3125677
  965. Hakim El Karouid:Q3125844
  966. Hal Lancasterd:Q17227531
  967. Hal Needhamd:Q1230959
  968. Halina Bortnowskad:Q9285316
  969. Halina Mikołajskad:Q9285417
  970. Hamdy el-Gazzard:Q5753808
  971. Hamza Piccardod:Q3782928
  972. Hana Briešťanskád:Q17312122
  973. Hana Hikelovád:Q17143264
  974. Hanna Banaszakovád:Q733916
  975. Hanna Gronkiewiczová-Waltzovád:Q271902
  976. Hanne Ørstavikovád:Q299347
  977. Hannes Finnssond:Q471937
  978. Hans-Christoph Blumenbergd:Q1352823
  979. Hans-Georg Küppersd:Q15116285
  980. Hans-Georg Wieckd:Q214197
  981. Hans-Joachim Noackd:Q1577427
  982. Hans-Jochen Jaschked:Q110806
  983. Hans-Olaf Henkeld:Q105564
  984. Hans-Peter Friedrichd:Q66144
  985. Hans Herbjørnsrudd:Q1358945
  986. Hans Köchlerd:Q85148
  987. Hans Margoliusd:Q17227624
  988. Hans Osterd:Q57409
  989. Hans Zirkerd:Q1583265
  990. Harold Actond:Q1363838
  991. Harold Brookes-Bakerd:Q5660182
  992. Harold C. Schonbergd:Q2656164
  993. Harold Clurmand:Q3783427
  994. Harold Nicolsond:Q332956
  995. Harold Princed:Q605924
  996. Haroon Lorgatd:Q3349961
  997. Harriett Woodsovád:Q5664417
  998. Harry Bernsteind:Q2606824
  999. Harry Langdond:Q965701
  1000. Harry Reidd:Q314459
  1001. Hasan Fehmi Ataçd:Q6080974
  1002. Hatem Abdel Qaderd:Q17228615
  1003. Hazrat Inayat Khand:Q120411
  1004. Haïm Korsiad:Q3128924
  1005. Heiner Bielefeldtd:Q98338
  1006. Heiner Goebbelsd:Q525180
  1007. Heinrich Bedford-Strohmd:Q105497
  1008. Heinrich Gelzerd:Q124494
  1009. Heinrich Hübschd:Q77422
  1010. Heinrich Leod:Q74316
  1011. Heinrich Moritz Chalybäusd:Q107662
  1012. Heinrich Mussinghoffd:Q66618
  1013. Heinz Holecekd:Q1600383
  1014. Heinz von Försterd:Q78688
  1015. Helen Rowlandovád:Q4398731
  1016. Helena Havlíkovád:Q17157159
  1017. Helena Kahnovád:Q17227493
  1018. Helena Máslovád:Q17227972
  1019. Helena Sheehanovád:Q5703734
  1020. Helene Uriovád:Q455410
  1021. Helmut Qualtingerd:Q45233
  1022. Helmuth Groscurthd:Q92034
  1023. Henning Ritterd:Q1291352
  1024. Henri Amourouxd:Q3130557
  1025. Henri Bouladd:Q1227333
  1026. Henri Desgranged:Q436679
  1027. Henri Duvernoisd:Q1392751
  1028. Henri Frankfortd:Q958310
  1029. Henri Frenayd:Q463367
  1030. Henri Jozef Machiel Nouwend:Q723772
  1031. Henri de Kérillisd:Q3132283
  1032. Henrich Sliosbergd:Q4423463
  1033. Henrik Tikkanend:Q1800181
  1034. Henry C. Theriaultd:Q50840330
  1035. Henry Cabot Lodged:Q174037
  1036. Henry Cabot Lodge juniord:Q450984
  1037. Henry Chadwickd:Q321624
  1038. Henry Céardd:Q3132710
  1039. Henry Deabornd:Q17227311
  1040. Henry Edward Manningd:Q464946
  1041. Henry Garnetd:Q329988
  1042. Henry Grossmand:Q17194340
  1043. Henry Hallamd:Q1234977
  1044. Henry Harveyd:Q3132816
  1045. Henry Louis Menckend:Q439204
  1046. Henry Morgenthaud:Q450751
  1047. Henry Rosovskyd:Q5727722
  1048. Henry Sumner Mained:Q1195523
  1049. Henry Ward Beecherd:Q1607404
  1050. Henry Wottond:Q641028
  1051. Henry van Dyked:Q950959
  1052. Henryk Broderd:Q66264
  1053. Henryk Wernicd:Q25893289
  1054. Henryk Wisnerd:Q5336962
  1055. Herbert Breslind:Q5733680
  1056. Herbert Danield:Q10294986
  1057. Herbert E. Meyerd:Q17516148
  1058. Herbert Fisherd:Q333442
  1059. Herbert Hall Turnerd:Q715996
  1060. Herbert Iheringd:Q1608503
  1061. Herman Hertzbergerd:Q318319
  1062. Hermann F. Markd:Q85914
  1063. Hermann Geisslerd:Q1611191
  1064. Hermann Häringd:Q98136
  1065. Hermann Langbeind:Q1267643
  1066. Hermann Reuschd:Q1612459
  1067. Hervé Alphandd:Q555864
  1068. Hervé Juvind:Q3134543
  1069. Hervé Maritond:Q3134593
  1070. Hilde Henriksen Waaged:Q5761553
  1071. Hildegarda Burjanovád:Q78679
  1072. Hilmar Örn Hilmarssond:Q425650
  1073. Hippolyte Delehayed:Q1620026
  1074. Homer Burton Adkinsd:Q499423
  1075. Homer Folksd:Q5890037
  1076. Honorat Koźmińskid:Q580372
  1077. Honorius Augustodunensisd:Q543586
  1078. Horace Gregoryd:Q13891091
  1079. Horatio Greenoughd:Q978253
  1080. Horatio Hastings Weldd:Q5902704
  1081. Houmam Al Sayedd:Q17277794
  1082. Hubert Védrined:Q560682
  1083. Huey Newtond:Q360570
  1084. Hugh Binningd:Q5576415
  1085. Hugh Latimerd:Q710046
  1086. Hugo Moyanod:Q3297245
  1087. Hugo Verlommed:Q3142455
  1088. Hugo Youngd:Q13060280
  1089. Hélène Frappatd:Q3144768
  1090. Hüseyin Karabeyd:Q6661011
  1091. Ian Duncan Smithd:Q302486
  1092. Ian Hamiltond:Q699617
  1093. Ian Shuttleworthd:Q5982890
  1094. Ian Stevensond:Q731300
  1095. Ian Stewartd:Q372182
  1096. Ibn Said al-Maghribid:Q3045396
  1097. Ibráhím Aslánd:Q3082457
  1098. Igino Giordanid:Q3792221
  1099. Ignacio Ellacuríad:Q1301166
  1100. Ignatij Brjančanikovd:Q984143
  1101. Ignatius von Senestreyd:Q1438909
  1102. Ignác Zakka I. Iwasd:Q982936
  1103. Igor Stránskýd:Q17312086
  1104. Igor Vajdad:Q12767399
  1105. Igor Zalewskid:Q11711482
  1106. Ikechukwu Obiorahd:Q13140688
  1107. Ilan Stavansd:Q2887093
  1108. Ildar Abdrazakovd:Q4054479
  1109. Ilja Gringoltsd:Q17227414
  1110. Indalecio Prietod:Q433615
  1111. Inga Iwasiówovád:Q11712493
  1112. Ingo Metzmacherd:Q66437
  1113. Ingrid Cavenovád:Q70294
  1114. Inka Pareiovád:Q95523
  1115. Ioan Holenderd:Q457290
  1116. Ioannes Tzetzesd:Q530515
  1117. Ioannis Kolettisd:Q717119
  1118. Iqbal Sacranied:Q1672308
  1119. Ira Formand:Q16197698
  1120. Irena Szymańskad:Q8865429
  1121. Irene Stefaniovád:Q19358471
  1122. Ireneusz Iredyńskid:Q3485804
  1123. Ireneusz Krzemińskid:Q11713930
  1124. Irina Lebeděvovád:Q4255833
  1125. Iris Adrianovád:Q3154408
  1126. Iris Apfelovád:Q2112549
  1127. Irving Koslowed:Q17227518
  1128. Isidor Pelusijskýd:Q713530
  1129. Isidro Gomád:Q918317
  1130. Israel Mowshowitzd:Q28319737
  1131. Israel Zollid:Q583103
  1132. Ivan Fontanad:Q17227361
  1133. Ivan Luttererd:Q24081490
  1134. Ivan Massowd:Q16197105
  1135. Ivan Minattid:Q6097001
  1136. Ivan Rioufold:Q3156177
  1137. Iveta Černád:Q18327845
  1138. Ivor Indykd:Q16226568
  1139. Izabela Kopećovád:Q11714675
  1140. Izïa Higelind:Q3156516
  1141. Iñaki Azkunad:Q853647
  1142. Iñaki Ábalosd:Q16142746
  1143. Jac van Steend:Q823336
  1144. Jacek Bończykd:Q11715218
  1145. Jacek Bromskid:Q6582084
  1146. Jacek Cygand:Q5614493
  1147. Jacek Kawalecd:Q11715358
  1148. Jacek Poniedziałekd:Q11715518
  1149. Jacek Sempolińskid:Q6110655
  1150. Jacek Żakowskid:Q1676938
  1151. Jack Canfieldd:Q1374512
  1152. Jack Engelhardd:Q55394829
  1153. Jack Halberstamd:Q433322
  1154. Jack Strawd:Q311278
  1155. Jacob Bronowskid:Q374117
  1156. Jacob J. Schacterd:Q6118797
  1157. Jacques-Pierre Ametted:Q717736
  1158. Jacques Avedd:Q489437
  1159. Jacques Behnan Hindod:Q1677891
  1160. Jacques Chardonned:Q699401
  1161. Jacques Julliardd:Q3159199
  1162. Jacques Myardd:Q3159627
  1163. Jacques Rueffd:Q1398687
  1164. Jacques Testartd:Q3160072
  1165. Jacques Vergèsd:Q714194
  1166. Jacques de Bourbon Bussetd:Q1238654
  1167. Jacques de Vitryd:Q654608
  1168. Jacques Égide Duhan de Jandund:Q1678151
  1169. Jadwiga Rappéd:Q3160434
  1170. Jaggi Vasudevd:Q793985
  1171. Jaime Caminod:Q4888080
  1172. Jaime Sanahujad:Q17249019
  1173. Jakob Jóhannesson Smárid:Q17249021
  1174. Jakob Zinssmeisterd:Q17249023
  1175. Jakov Mirkind:Q15072556
  1176. Jakub Albrechtd:Q97705695
  1177. Jaman Penjwenyd:Q17454820
  1178. Jamazaki Ansaid:Q6565636
  1179. James Ageed:Q352963
  1180. James Allend:Q1371577
  1181. James Andrew Corcorand:Q6128731
  1182. James Atlasd:Q6128947
  1183. James Bamfordd:Q1680004
  1184. James Cowles Prichardd:Q1226854
  1185. James Elmer Akinsd:Q3160893
  1186. James Fallowsd:Q667171
  1187. James Forrestald:Q463385
  1188. James Hewittd:Q1680558
  1189. James Ingo Freedd:Q95330
  1190. James Martind:Q3547757
  1191. James McKeen Cattelld:Q545047
  1192. James Meekd:Q729092
  1193. James Patrick Broderickd:Q6141014
  1194. James Pilkingtond:Q6141289
  1195. James Restond:Q2363899
  1196. James Reston juniord:Q2895181
  1197. James Ruben Oestreichd:Q6141698
  1198. James T. Pettersond:Q17228475
  1199. James Thomson Callenderd:Q1681162
  1200. James Wolfed:Q379812
  1201. Jamie Lloydd:Q6147131
  1202. Jamie Saléd:Q435022
  1203. Jan Borovičkad:Q21506324
  1204. Jan Bubákd:Q19608803
  1205. Jan Englertd:Q55380
  1206. Jan Fabred:Q702439
  1207. Jan Gondowiczd:Q11717562
  1208. Jan Grosfeldd:Q11717596
  1209. Jan Handld:Q17227432
  1210. Jan Hudečekd:Q18595521
  1211. Jan Hájekd:Q18346655
  1212. Jan Kněžínekd:Q17227512
  1213. Jan Krasnowolskid:Q15922432
  1214. Jan Kukačkad:Q17227527
  1215. Jan Marcin Szancerd:Q6149434
  1216. Jan Maria Jackowskid:Q11718343
  1217. Jan Marxd:Q21716157
  1218. Jan Mattlachd:Q28869358
  1219. Jan Mazurkiewiczd:Q4274626
  1220. Jan Morrisovád:Q3395844
  1221. Jan Pachld:Q54860006
  1222. Jan Puzynad:Q121957
  1223. Jan Tomasz Adamusd:Q6150069
  1224. Jan Tykačd:Q17249030
  1225. Jan Łomnickid:Q3023313
  1226. Jane Byrned:Q295390
  1227. Jane McAdam Freudovád:Q6152540
  1228. Jang Ged:Q52671040
  1229. Janusz Bielańskid:Q6155992
  1230. Janusz Czapińskid:Q11720112
  1231. Janusz Gajosd:Q1347021
  1232. Janusz Odziemkowskid:Q11720366
  1233. Janusz Stannyd:Q11720486
  1234. Janusz Szpotańskid:Q6156089
  1235. Janusz Tazbird:Q6156090
  1236. Jared Cohend:Q6159928
  1237. Jaromír Blažejovskýd:Q17227237
  1238. Jaromír Pacltd:Q95133940
  1239. Jaroslav Formánekd:Q93574393
  1240. Jaroslav Kopáčekd:Q18562200
  1241. Jaroslav Ungermand:Q17573700
  1242. Jaroslav Šaldad:Q24459888
  1243. Jaroslav Žalnind:Q4177958
  1244. Jaroslava Janskád:Q17227480
  1245. Jaroslava Roguľovád:Q17249036
  1246. Jarosław Czubatyd:Q11720811
  1247. Jarosław Kalinowskid:Q3672035
  1248. Jarosław Sellind:Q6160839
  1249. Jason Lewisd:Q27322
  1250. Jauhien Karniahd:Q21102800
  1251. Jaume Vicens i Vivesd:Q267171
  1252. Javier Carvajal Ferrerd:Q9011195
  1253. Javier Krahed:Q2354322
  1254. Jayati Ghoshovád:Q6167693
  1255. Jaša Zlobecd:Q17249038
  1256. Jean-Baptiste-René Robinetd:Q611233
  1257. Jean-Claude Biverd:Q130093
  1258. Jean-Claude Gayssotd:Q2276307
  1259. Jean-Claude Malgoired:Q635592
  1260. Jean-Jacques Barthélemyd:Q2418816
  1261. Jean-Louis Borlood:Q467781
  1262. Jean-Louis Bruguèsd:Q677759
  1263. Jean-Luc Einaudid:Q3167138
  1264. Jean-Luc Romerod:Q3167257
  1265. Jean-Marie Adiaffid:Q2756854
  1266. Jean-Marie Bessetd:Q941809
  1267. Jean-Marie Domenachd:Q3167641
  1268. Jean-Michel Blanquerd:Q3167954
  1269. Jean-Paul Mathieud:Q748330
  1270. Jean-Paul Rouxd:Q2005517
  1271. Jean-Pierre Azémad:Q3168952
  1272. Jean-Yves Thibaudetd:Q1030549
  1273. Jean-Étienne Valluyd:Q3175875
  1274. Jean Amrouched:Q2633593
  1275. Jean Beckerd:Q1387804
  1276. Jean Benjamin Sleimand:Q1685365
  1277. Jean Brusselmansd:Q2909779
  1278. Jean Chapped:Q2509994
  1279. Jean Delvilled:Q1395469
  1280. Jean Epsteind:Q456968
  1281. Jean Fautrierd:Q537838
  1282. Jean Finotd:Q10306541
  1283. Jean Grenierd:Q713743
  1284. Jean Jouzeld:Q350873
  1285. Jean Lacoutured:Q2744304
  1286. Jean Marczewskid:Q3173381
  1287. Jean Mermozd:Q680897
  1288. Jean Paulhand:Q470557
  1289. Jean Prouvéd:Q381924
  1290. Jean Zieglerd:Q123706
  1291. Jeanne de Flandreysyd:Q3176217
  1292. Jeff Cooperd:Q1686282
  1293. Jeff Halperd:Q444262
  1294. Jehuda Chasidd:Q2908900
  1295. Jehudit Arnonovád:Q6968828
  1296. Jekatěrina Konstantinovna Gusevad:Q2098262
  1297. Jekatěrina Rublevovád:Q292595
  1298. Jelena Drapekod:Q4167730
  1299. Jelena Vasiljevna Malyševad:Q4279320
  1300. Jennie Leeovád:Q1686926
  1301. Jennifer Tillyovád:Q495549
  1302. Jeroen Krabbéd:Q62845
  1303. Jerome Charynd:Q1687729
  1304. Jerome Edward Listeckid:Q952116
  1305. Jerome Lawrenced:Q6182811
  1306. Jerome Rothenbergd:Q1775056
  1307. Jeroným František Jurkad:Q17227489
  1308. Jerry Falwelld:Q313896
  1309. Jerry Van Dyked:Q927631
  1310. Jerzy Baczyńskid:Q11724336
  1311. Jerzy Iwaszkiewiczd:Q11724718
  1312. Jerzy Matuszkiewiczd:Q778381
  1313. Jerzy Owsiakd:Q440864
  1314. Jerzy Robert Nowakd:Q3849496
  1315. Jerzy Samuel Bandtkied:Q1346059
  1316. Jerzy Sebastian Lubomirskid:Q269774
  1317. Jerzy Turowiczd:Q1688013
  1318. Jerzy Waldorffd:Q8865669
  1319. Jesper Langballed:Q6185850
  1320. Jesse Helmsd:Q503426
  1321. Jesse Lauriston Livermored:Q724153
  1322. Jesús Carrascod:Q20015566
  1323. Jesús López Cobosd:Q952160
  1324. Jevdokija Urusovad:Q4477406
  1325. Jevgenij Igorevič Nikitind:Q768799
  1326. Jevgenij Kamenkovičd:Q4211476
  1327. Jicchak Bar-Josefd:Q17227210
  1328. Jicchok Lejb Perecd:Q425644
  1329. Jidi Majiad:Q20016936
  1330. Jim Bridenstined:Q3601035
  1331. Jim Clancyd:Q12206702
  1332. Jim Dickinsond:Q1950968
  1333. Jim Kerrd:Q115049
  1334. Jindřich Tomand:Q45021192
  1335. Jitka Rudolfovád:Q54860092
  1336. Jiří Anděld:Q17227187
  1337. Jiří Fukačd:Q17227374
  1338. Jiří Honzírekd:Q17295759
  1339. Jiří Konůpekd:Q17227516
  1340. Jiří Munzard:Q20085497
  1341. Jiří Rajnišd:Q95445933
  1342. Jiří Rožeňd:Q24237223
  1343. Jiří Vodičkad:Q6203049
  1344. Jiří Zahrádkad:Q24576471
  1345. Jiří Závěta ze Závěticd:Q17249050
  1346. Jo Benkowd:Q1481132
  1347. Jo Brandovád:Q3395525
  1348. Joakim Pirinend:Q1352858
  1349. Joan Maragalld:Q562402
  1350. Joan Margarit i Consarnaud:Q2917787
  1351. Joanna Jędrykad:Q959597
  1352. Joanna Muellerd:Q11727469
  1353. Joaquín Navarro-Vallsd:Q711538
  1354. Joby Talbotd:Q1691004
  1355. Jocelyne Cesariovád:Q17227284
  1356. Joe Crewsd:Q17227299
  1357. Joel Barnettd:Q333079
  1358. Johana Ožvoldd:Q17312128
  1359. Johann Albrecht Bengeld:Q77562
  1360. Johann Baptist Metzd:Q67696
  1361. Johann Baptist von Forestid:Q22770921
  1362. Johann Caspar Füsslid:Q667640
  1363. Johann Christian von Mannlichd:Q314950
  1364. Johann Christoph Rostd:Q1693059
  1365. Johann Georg Schlosserd:Q1387102
  1366. Johann Heinrich Rolled:Q515784
  1367. Johann Joseph Ignaz von Döllingerd:Q62116
  1368. Johann Karl Thilod:Q15485546
  1369. Johann Kresnikd:Q89607
  1370. Johann Michael Sailerd:Q45278
  1371. Johann Peter Salomond:Q63490
  1372. Johannes Heild:Q1624252
  1373. Johannes Schmidtd:Q65323
  1374. Johannes Wahalad:Q17249057
  1375. Johannes Weißd:Q63571
  1376. John Allisond:Q18564368
  1377. John Atkinson Hobsond:Q962155
  1378. John Bartlet Brebnerd:Q17227250
  1379. John Calderd:Q6224786
  1380. John Carneyd:Q3181205
  1381. John Charles Ryled:Q1076075
  1382. John Cookd:Q20852066
  1383. John Cornelius Houboltd:Q1392694
  1384. John Dunningd:Q6230488
  1385. John Edwin Bakelessd:Q17227203
  1386. John Ensignd:Q529372
  1387. John Ernest Cooksond:Q24998626
  1388. John Flaveld:Q1765615
  1389. John Friedmannd:Q85730
  1390. John Griggd:Q6236417
  1391. John Guntherd:Q929597
  1392. John Harvey-Jonesd:Q6238111
  1393. John Heywoodd:Q977389
  1394. John Howed:Q6240116
  1395. John Irelandd:Q774308
  1396. John Kanderd:Q1685876
  1397. John Lancaster Spaldingd:Q6243917
  1398. John Laughlandd:Q6244102
  1399. John Lennoxd:Q975795
  1400. John Louis O'Sullivand:Q709077
  1401. John Mark Deutchd:Q1369015
  1402. John Marshall Harland:Q1700972
  1403. John McCririckd:Q7069458
  1404. John Neumeierd:Q695168
  1405. John Norman Davidson Kellyd:Q6250630
  1406. John Oatesd:Q326383
  1407. John Orloffd:Q3809522
  1408. John Owend:Q268474
  1409. John Owen Brennand:Q984191
  1410. John Payned:Q723415
  1411. John Rupert Colvilled:Q1701622
  1412. John Russell Bairdd:Q365736
  1413. John Stevens Cabot Abbottd:Q28910
  1414. John Stuart Blackied:Q6259525
  1415. John Summersond:Q552784
  1416. John Sweeneyd:Q6259788
  1417. John Wycliffe
  1418. Johnnie Rayd:Q1198056
  1419. Jon Turkd:Q50921281
  1420. Jona Oberskid:Q1154812
  1421. Jonas Gahr Støred:Q467948
  1422. Jonasz Koftad:Q278002
  1423. Jonathan D. Sarnad:Q6274326
  1424. Jonathan Marksd:Q4119217
  1425. Jonathan Nottd:Q657928
  1426. Jonathan Ollivierd:Q6274061
  1427. Joram Dinsteind:Q17227320
  1428. Jorge Zepeda Pattersond:Q1981238
  1429. Jorgos Lanthimosd:Q975410
  1430. Jorie Grahamovád:Q6278867
  1431. Jorma Panulad:Q718059
  1432. Jos van Immerseeld:Q565678
  1433. Josef Elicurd:Q17227334
  1434. Josef Elsterd:Q90907690
  1435. Josef Fritzld:Q3810134
  1436. Josef Harapatd:Q17227434
  1437. Josef Joffed:Q75720
  1438. Josef Koutňákd:Q17227521
  1439. Josef Sedlnickýd:Q1706162
  1440. Josef Zicklerd:Q20799354
  1441. Josep Soléd:Q105097712
  1442. Josep Torras i Bagesd:Q4893825
  1443. Joseph Alleined:Q3300136
  1444. Joseph Barthélemyd:Q3184567
  1445. Joseph Ber Soloveitchikd:Q374965
  1446. Joseph Caryld:Q268691
  1447. Joseph Epsteind:Q429722
  1448. Joseph Ferdinand Kepplerd:Q6283062
  1449. Joseph Halld:Q4499080
  1450. Joseph Jastrowd:Q684863
  1451. Joseph Moogd:Q1571006
  1452. Joseph Ralstond:Q471517
  1453. Joseph Randolph Ackerleyd:Q2658365
  1454. Joseph Sobrand:Q6287091
  1455. Josephine Hullovád:Q59525
  1456. Josh Billingsd:Q955265
  1457. Joshi Oidad:Q188435
  1458. Joshua Ferrisd:Q967640
  1459. Joshua Oppenheimerd:Q6290103
  1460. Josua Simond:Q17249072
  1461. José Antonio Anzoáteguid:Q3078984
  1462. José Luis Íñiguez de Onzoñod:Q64876375
  1463. José Manuel Ballesterd:Q5854100
  1464. José María Guelbenzud:Q2879364
  1465. José Matos Mard:Q5943829
  1466. José Sánchez Guerrad:Q674177
  1467. Jovan Zivlakd:Q1266446
  1468. Jowita Budnikovád:Q11728671
  1469. Joxe Azurmendid:Q3090538
  1470. Joyce Applebyd:Q6297380
  1471. Jozef Niewiadomskid:Q1715101
  1472. João Ramalhod:Q3889012
  1473. Juan Abelardo Mata Guevarad:Q1710312
  1474. Juan B. Lastres y Quinonesd:Q21787586
  1475. Juan Carlos Parodid:Q10312602
  1476. Juan González Arinterod:Q1710492
  1477. Juan José Tamayod:Q3187679
  1478. Juan Manuel de Pradad:Q940633
  1479. Juan Ruiz de Alarcónd:Q356532
  1480. Juan Villorod:Q1442249
  1481. Juan Zarated:Q6301172
  1482. Judah Nadichd:Q15455015
  1483. Judy Agnewovád:Q524768
  1484. Juhani Pallasmaad:Q1711547
  1485. Juho Niukkanend:Q6305142
  1486. Julek Neumannd:Q17312090
  1487. Jules-Albert de Diond:Q971548
  1488. Jules Cambond:Q706123
  1489. Jules Vinçardd:Q16196278
  1490. Julia Fiedorczukovád:Q1603246
  1491. Julia Rutbergd:Q4401155
  1492. Julian Lloyd Webberd:Q319434
  1493. Julian Przybośd:Q725977
  1494. Julija Aleksandrovna Vysockajad:Q3154160
  1495. Julius Rosenwaldd:Q6137028
  1496. Juozas Domarkasd:Q12658489
  1497. Juraj Valčuhad:Q581652
  1498. Jurij Bašmetd:Q156546
  1499. Jurij Chrisanfovič Lutovinovd:Q4269838
  1500. Jurij Nikolajevič Grigorovičd:Q2622333
  1501. Jurij Nikolajevič Tyňanovd:Q368455
  1502. Jurij Solomind:Q2623285
  1503. Jusepe Martínezd:Q3190233
  1504. Justin Cartwrightd:Q1714173
  1505. Justin E. H. Smithd:Q22089058
  1506. Justino Díazd:Q3190550
  1507. Justo Navarrod:Q5956976
  1508. Justyna Prusovád:Q21102806
  1509. Justyna Sobolewskad:Q11729716
  1510. Ján Hlavinkad:Q17227449
  1511. Ján Lajčiakd:Q12768550
  1512. Ján Roznerd:Q17249079
  1513. Jára Novotnýd:Q17228205
  1514. Jásir Abed Rabbod:Q2920410
  1515. Jérôme Garcind:Q3190911
  1516. Józef Garlińskid:Q3847762
  1517. Józef Guzdekd:Q1715085
  1518. Józef Hend:Q6320517
  1519. Józef Retingerd:Q302073
  1520. Jürgen Thorwaldd:Q66253
  1521. Kamal Fahim Awad Boutros Hannad:Q1722825
  1522. Kamil Činátld:Q18510129
  1523. Kapitán Kid
  1524. Karel Máchad:Q1286248
  1525. Karel Vašatad:Q17249086
  1526. Karen Armstrongovád:Q256548
  1527. Karen Šachnazarovd:Q167113
  1528. Karin Jaaniovád:Q1396519
  1529. Karin Parkovád:Q963164
  1530. Karl-Eduard von Schnitzlerd:Q72217
  1531. Karl Bartheld:Q1371475
  1532. Karl Christian Ernst von Bentzel-Sternaud:Q1730647
  1533. Karl Christoph Gottlieb Zerrennerd:Q1397304
  1534. Karl Eikenberryd:Q504559
  1535. Karl Emil Franzosd:Q78846
  1536. Karl Emil Wilhelm Bormannd:Q29167874
  1537. Karl Julius Weberd:Q214168
  1538. Karl Magerd:Q95953
  1539. Karl Theodor von Guttenbergd:Q97122
  1540. Karl Unterkircherd:Q740344
  1541. Karl Volkmar Stoyd:Q104501
  1542. Karol Estreicherd:Q1734166
  1543. Karol Samseld:Q11736290
  1544. Karolina Gruszkad:Q448475
  1545. Kasha Jacqueline Nabageserad:Q460865
  1546. Kasper Holtend:Q5958465
  1547. Katarina Karnéusovád:Q1735616
  1548. Katarína Beňovád:Q16707921
  1549. Katerina Anghelaki-Rooked:Q6375961
  1550. Kateřina Hebelkovád:Q24576470
  1551. Katharina Teutschovád:Q18577896
  1552. Katie Wheelbargerovád:Q48874305
  1553. Kazimierz Orłośd:Q11738193
  1554. Keen'Vd:Q1737741
  1555. Kees Mercksd:Q2224941
  1556. Kees Van Der Pijld:Q510217
  1557. Keidži Nakazawad:Q959193
  1558. Keith Bestd:Q6384064
  1559. Keith Brian Alexanderd:Q1360488
  1560. Kelvin Droegemeierd:Q55956236
  1561. Kemal Kılıçdaroğlud:Q44332
  1562. Ken Adachid:Q6387217
  1563. Ken Adamd:Q63997
  1564. Ken Kalfusd:Q743682
  1565. Kenneth Bacond:Q6389838
  1566. Kenneth Bainbridged:Q1550453
  1567. Kenneth Clarkd:Q371258
  1568. Kenneth MacMilland:Q661555
  1569. Kenneth Rogoffd:Q955794
  1570. Kenneth Tynand:Q374900
  1571. Kenny Gambled:Q1738962
  1572. Kent Naganod:Q819447
  1573. Kenyon Coxd:Q933739
  1574. Kepa Muruad:Q11687140
  1575. Keppel Enderberyd:Q20886
  1576. Kerstin Grieseovád:Q1739660
  1577. Kevin Kisnerd:Q6396707
  1578. Khaled Mattawad:Q15453138
  1579. Kiko Argüellod:Q702846
  1580. Kimin Kimd:Q24873676
  1581. Kinga Baranowskad:Q461593
  1582. Kira Gałczyńskad:Q11739441
  1583. Kirill Gersteind:Q2328655
  1584. Kirill Medveděvd:Q4287293
  1585. Kirill Razlogovd:Q4388615
  1586. Kirk Kerkoriand:Q356068
  1587. Klas Grinelld:Q28481839
  1588. Klaudiusz Barand:Q11739863
  1589. Klaus Händld:Q1745260
  1590. Konrad Szołajskid:Q11742738
  1591. Konstantin Ernstd:Q4532584
  1592. Konstantin Josifovič Kosačevd:Q736840
  1593. Kristina Sabaliauskaiteovád:Q6438276
  1594. Kristinn Andréssond:Q1438690
  1595. Kristína Kormúthovád:Q17227517
  1596. Krystian Lupad:Q3200035
  1597. Krystyna Szostek-Radkowad:Q16569638
  1598. Krystyna Wanatowiczovád:Q17376028
  1599. Krystyna Zachwatowiczd:Q526135
  1600. Krzesimir Dębskid:Q1790420
  1601. Krzysztof Kolbergerd:Q1396908
  1602. Krzysztof Kozłowskid:Q11749395
  1603. Krzysztof Pomiand:Q2662619
  1604. Krzysztof Ptakd:Q1790455
  1605. Kseňa Charčenkod:Q16707909
  1606. Kuno Meyerd:Q76911
  1607. Kurt Anderesend:Q6446589
  1608. Kurt Baumd:Q3817468
  1609. Kwame Anthony Appiahd:Q572741
  1610. L.U.Cd:Q6456319
  1611. Ladislav Muškad:Q17227959
  1612. Ladislav Špinerd:Q17312091
  1613. Lamberto Zannierd:Q1388868
  1614. Lance Ryand:Q14465824
  1615. Larisa Sadilovovád:Q4404550
  1616. Larry Coxd:Q6490131
  1617. Lars Husumd:Q12323843
  1618. Laura S. Washingtonovád:Q20851111
  1619. Lauren Cuthbertsond:Q6500182
  1620. Laurence Equilbeyd:Q2070027
  1621. Laurence Peterd:Q944024
  1622. Laurent Charoyd:Q17335277
  1623. Lawrence Grobeld:Q56395950
  1624. Lawrence Slobodkind:Q6503832
  1625. Leandro Katzd:Q6509683
  1626. Leda Rafanelliovád:Q3829348
  1627. Leif Ove Andsnesd:Q453617
  1628. Leif Zernd:Q1814985
  1629. Lenin Raghuvanshid:Q6522571
  1630. Lenka Bukovskád:Q57572987
  1631. Leo Baeckd:Q704954
  1632. Leon Fleisherd:Q1356487
  1633. Leon Pinskerd:Q962710
  1634. Leon Rothd:Q12407467
  1635. Leon Wieseltierd:Q4470191
  1636. Leon de Winterd:Q559012
  1637. Leonid Alexandrovič Radzichovskijd:Q4387264
  1638. Leonid Tiškovd:Q4458855
  1639. Leopold Infeldd:Q106783701
  1640. Leopold Tyrmandd:Q718495
  1641. Leopold von Gerlachd:Q72762
  1642. Leopoldo Cervantes-Ortizd:Q21534506
  1643. Leopoldo O’Donnelld:Q454265
  1644. Leoš Jelečekd:Q17227482
  1645. Leslie Whited:Q382021
  1646. Lev Rubinštejnd:Q1376522
  1647. Lewis Feuerd:Q15452616
  1648. Lewis Pullerd:Q1386011
  1649. Lia Bugnard:Q17312130
  1650. Liam Foxd:Q332374
  1651. Liam Scarlettd:Q17595042
  1652. Lidija Fedosejeva-Šukšinad:Q4482111
  1653. Lilja Brikovád:Q260537
  1654. Lilly Soto Vásquezd:Q21598652
  1655. Lina Wertmüllerovád:Q53039
  1656. Lincoln Maiztegui Casasd:Q5976654
  1657. Linda Daviesovád:Q6551515
  1658. Lisa Batiashviliovád:Q271429
  1659. Lisa Robinsonovád:Q22280070
  1660. Livio Fanzagad:Q3835608
  1661. Ljuba Benešovád:Q17278106
  1662. Ljubov Nikolajevna Kiseljovad:Q4222102
  1663. Lluís Maria Corominas i Díazd:Q16189907
  1664. Loleatta Hollowayovád:Q236497
  1665. Lorenzo Bini Smaghid:Q730325
  1666. Lothar Späthd:Q69349
  1667. Lothar Zagrosekd:Q64944
  1668. Louis-Auguste Delalled:Q50825101
  1669. Louis-Édouard Cestacd:Q3260924
  1670. Louis Beckerd:Q935036
  1671. Louis Dellucd:Q1091635
  1672. Louis Ehlertd:Q318697
  1673. Louis Eugène Marie Bautaind:Q1871652
  1674. Louis Farrakhand:Q49075
  1675. Louis Lallemantd:Q1871808
  1676. Louis MacNeiced:Q1353378
  1677. Louis McHenry Howed:Q3262681
  1678. Louis Menandd:Q3262682
  1679. Louis Scutenaired:Q2038113
  1680. Louis Stettnerd:Q3263136
  1681. Louis Vauxcellesd:Q1872044
  1682. Louis Veuillotd:Q2404639
  1683. Lourenço Filhod:Q4892470
  1684. Luc de Clapiers Vauvenarguesd:Q551730
  1685. Luca Zaiad:Q508338
  1686. Luciano Mastrod:Q17227659
  1687. Luciano Moggid:Q60643
  1688. Luciano Salced:Q697834
  1689. Lucien Rebatetd:Q964776
  1690. Ludmiła Marjańskad:Q11763423
  1691. Ludvík Rittersberkd:Q12119319
  1692. Ludwig Börned:Q213595
  1693. Ludwig Daniel Christian Snelld:Q1483464
  1694. Ludwig Eckardtd:Q1874327
  1695. Ludwig Hartmannd:Q1874501
  1696. Ludwig Schickd:Q45468
  1697. Ludwig von Przibramd:Q18601510
  1698. Ludwik Hirszfeldd:Q43466
  1699. Ludwik Jerzy Kernd:Q773303
  1700. Luigi Accattolid:Q3839233
  1701. Luigi Garlaschellid:Q19819542
  1702. Luigi Negrid:Q1876234
  1703. Luigi Settembrinid:Q715631
  1704. Luigi Snozzid:Q117448
  1705. Luigi Zojad:Q3840272
  1706. Luis Cernudad:Q439578
  1707. Luis Espinald:Q1747098
  1708. Luis González Bravod:Q940626
  1709. Luiz Fuxd:Q3624733
  1710. Lukáš Karbusd:Q23803502
  1711. Lulu Wangd:Q25190449
  1712. Lulu von Thürheimd:Q1877196
  1713. Luz Meri Giraldovád:Q5985001
  1714. Léon Harmeld:Q3271042
  1715. Léon Werthd:Q733174
  1716. Ma Jiand:Q389454
  1717. Maarten Doormand:Q2068830
  1718. Maciej Nowakd:Q11765541
  1719. Maciej Papierskid:Q36621764
  1720. Madeleine Thienovád:Q293236
  1721. Madelyn Dunhamovád:Q2856311
  1722. Madhu Purnima Kišvard:Q17227510
  1723. Magdalena Gawind:Q21767857
  1724. Maggie Bellovád:Q452652
  1725. Maggie Blackovád:Q6730187
  1726. Magnus Nyrénd:Q644739
  1727. Maite Carranzad:Q2561108
  1728. Malcolm Muggeridged:Q720681
  1729. Manfred Honeckd:Q78811
  1730. Manfred Lützd:Q110173
  1731. Manuel Navarrete Paniaguad:Q24283116
  1732. Marc-Antoine Laugierd:Q1892528
  1733. Marc Alexandre Oho Bambed:Q38191309
  1734. Marc Antoine Muretd:Q1345657
  1735. Marc Storaced:Q1892833
  1736. Marcel Jouhandeaud:Q561479
  1737. Marcel Martind:Q3289205
  1738. Marcel Péguyd:Q21809825
  1739. Marcel Łozińskid:Q3066204
  1740. Marcela Saidovád:Q13534431
  1741. Marcela Serranod:Q2707927
  1742. Marcelino Menéndez y Pelayod:Q716799
  1743. Marcello Foad:Q3845586
  1744. Marcelo Lujánd:Q5995836
  1745. Marcelo Sánchez Sorondod:Q371147
  1746. Marcin Jacobsond:Q11767591
  1747. Marcin Kołodziejczykd:Q21042212
  1748. Marcin Wronad:Q10827785
  1749. Marco Beasleyd:Q1260173
  1750. Marco Bellocchiod:Q53010
  1751. Marco Boschinid:Q662866
  1752. Marcus Binneyd:Q6758041
  1753. Marek Beylind:Q11768014
  1754. Marek Janowskid:Q513314
  1755. Marek Koterskid:Q725965
  1756. Marek Siemekd:Q367971
  1757. Marek Stachowskid:Q468905
  1758. Marek Vagovičd:Q50303774
  1759. Marek Zającd:Q11768603
  1760. Margaret Oliphantovád:Q2415217
  1761. Margaret Rhodesovád:Q6759834
  1762. Margarita Xirgud:Q296806
  1763. Mari Jose Olaziregiovád:Q12263039
  1764. Maria Altmannovád:Q85048
  1765. Maria Amparo Casard:Q21598654
  1766. Maria Gabriela Llansolovád:Q2352494
  1767. Maria Mincerównad:Q26936154
  1768. Maria Pawlikowska-Jasnorzewskad:Q3649395
  1769. Maria Poprzęckad:Q11769103
  1770. Maria Przemycka-Zielińskad:Q17312096
  1771. Marian Czuchnowskid:Q11769344
  1772. Marian Hemard:Q367234
  1773. Marian Kukield:Q2992233
  1774. Marian Marek Drozdowskid:Q11769551
  1775. Marian Opaniad:Q1896685
  1776. Marianne Slusznyd:Q16707906
  1777. Mariano G. Somonted:Q21787581
  1778. Mariasun Landad:Q2620257
  1779. Marie-Dominique Lelièvred:Q3291750
  1780. Marie-Eleonore Magud:Q17227576
  1781. Marie Darrieussecqovád:Q457714
  1782. Marieke Lucas Rijneveldd:Q26211981
  1783. Marieta Żukowskad:Q11769918
  1784. Marin Karmitzd:Q1383621
  1785. Marina Mstislavovna Nějolovovád:Q521665
  1786. Marion Daviesovád:Q242416
  1787. Marius Nesetd:Q11988389
  1788. Mariusz Grzegorzekd:Q11770101
  1789. Mariusz Kwiecieńd:Q393048
  1790. Mariusz Trelińskid:Q11770231
  1791. Mariusz Urbanekd:Q11770234
  1792. Mark Begichd:Q454133
  1793. Mark Burryd:Q3294020
  1794. Mark Cousinsd:Q6767175
  1795. Mark Cuband:Q318503
  1796. Mark Hannad:Q509441
  1797. Mark Katzd:Q6768317
  1798. Mark Mirabellod:Q40526173
  1799. Mark Rozovskijd:Q4396693
  1800. Mark Turind:Q6770060
  1801. Mark Turnerd:Q6770062
  1802. Marko Mušičd:Q10326618
  1803. Marko Prezeljd:Q449459
  1804. Markus Abwerzgerd:Q18342518
  1805. Markéta Cukrovád:Q20056771
  1806. Maroš Herteld:Q17227445
  1807. Marta Ignerskad:Q22077432
  1808. Marta Mizurod:Q11770604
  1809. Martha Reevesd:Q6774530
  1810. Martin Balluchd:Q113479
  1811. Martin Crusiusd:Q72906
  1812. Martin Farquhar Tupperd:Q1237247
  1813. Martin Františákd:Q17227367
  1814. Martin Friedrich von Bodenstedtd:Q77645
  1815. Martin Hekrdlad:Q17227442
  1816. Martin Kraus z Krausenthalud:Q17227524
  1817. Martin Nesbittd:Q16733271
  1818. Martin Rein-Canod:Q51089170
  1819. Martin Schwabd:Q1495136
  1820. Martin Williamsd:Q1905268
  1821. Martín López-Vegad:Q2581755
  1822. Mary McCarthyovád:Q268147
  1823. Mary Prema Pierickd:Q75161
  1824. Mary Schmichovád:Q6780687
  1825. Mary Zimmermanovád:Q11988594
  1826. Maryla Sitkowskad:Q21279397
  1827. María Barrosod:Q75062
  1828. María Izquierdod:Q461937
  1829. Masajoši Macukatad:Q714039
  1830. Mathieu Guidèred:Q3298756
  1831. Matt Ridleyd:Q961972
  1832. Matthew Bourned:Q1139570
  1833. Matthew Warchusd:Q3299812
  1834. Matthias Strolzd:Q14977604
  1835. Maurice Nadeaud:Q974324
  1836. Maurice Paléologued:Q2164102
  1837. Maurice Rajsfusd:Q3301313
  1838. Maurice Ripoched:Q3301341
  1839. Maurice des Ombiauxd:Q3300678
  1840. Maurizio Ferrarisd:Q3848721
  1841. Mavie Hörbigerovád:Q76447
  1842. Mavis Gallantovád:Q2550824
  1843. Max Abramovitzd:Q712609
  1844. Max Eastmand:Q788572
  1845. Max Grundigd:Q77541
  1846. Max Kalbeckd:Q71192
  1847. Max Mannheimerd:Q872108
  1848. Maximilian Heimd:Q1493953
  1849. Maximus Planudesd:Q218672
  1850. Maxwell Hutchinsond:Q6796113
  1851. Małgorzata Gutowska-Adamczykd:Q11772273
  1852. Małgorzata Raduchad:Q21490783
  1853. Małgorzata Rejmerovád:Q6799377
  1854. McGeorge Bundyd:Q1575845
  1855. McKenzie Warkovád:Q3195197
  1856. Meir Mazuzd:Q12408762
  1857. Meir Ronnend:Q6973464
  1858. Melissa Mathisonovád:Q435696
  1859. Melvyn Braggd:Q336881
  1860. Meral Okayovád:Q3306251
  1861. Merle Kilgored:Q326196
  1862. Michael Anthony Bilandicd:Q491938
  1863. Michael Badend:Q6828346
  1864. Michael Baxandalld:Q741130
  1865. Michael Blakemored:Q15463660
  1866. Michael Herbstd:Q1927786
  1867. Michael Heseltined:Q332314
  1868. Michael Hesemannd:Q66920
  1869. Michael Howardd:Q431106
  1870. Michael Katz Krefeldd:Q18964131
  1871. Michael Keith Billingtond:Q15488776
  1872. Michael Lüdersd:Q1928493
  1873. Michael Paul Gallagherd:Q17227377
  1874. Michael Romancovd:Q18042240
  1875. Michael Rosenzweigd:Q6833976
  1876. Michael S. Rogersd:Q15688765
  1877. Michael Salewskid:Q1929145
  1878. Michael Scammelld:Q6834151
  1879. Michael Talbotd:Q2639435
  1880. Michael Zachařd:Q22978086
  1881. Michaela Musilovád:Q56976596
  1882. Michail Efimovič Švydkojd:Q827054
  1883. Michail Fridmand:Q732142
  1884. Michail Josifovič Vellerd:Q2993820
  1885. Michail Michajlovič Ščerbatovd:Q2701180
  1886. Michail Rodzjankod:Q608740
  1887. Michail Ugarovd:Q4468887
  1888. Michal Brzákd:Q50571469
  1889. Michal Havrand:Q12771529
  1890. Michal Kopečekd:Q21809824
  1891. Michal Walter Kraft
  1892. Michal Čapkad:Q17282511
  1893. Michal Šebad:Q17516155
  1894. Michał Wiraszkod:Q11779325
  1895. Michał Zygmuntd:Q11779392
  1896. Michel Braudeaud:Q3309107
  1897. Michel Deguyd:Q994115
  1898. Michel Pastoureaud:Q2497623
  1899. Michel Sidibéd:Q3310864
  1900. Michel Vovelled:Q1930973
  1901. Michela Murgiad:Q3827096
  1902. Michiko Kakutanid:Q448714
  1903. Mick Conefreyd:Q52431562
  1904. Miguel Artola Gallegod:Q3754848
  1905. Miguel Fisacd:Q3314962
  1906. Miguel Tomasínd:Q17444560
  1907. Miguel Ángel Baldelloud:Q98276768
  1908. Mihai Cătălin Frățilăd:Q1394960
  1909. Mikael Holmströmd:Q5812163
  1910. Mikael Niemid:Q969020
  1911. Mike Einzigerd:Q860068
  1912. Mike Hornd:Q1391385
  1913. Mike Mushokd:Q9297280
  1914. Milad:Q107221812
  1915. Milan Bočkayd:Q17227247
  1916. Milan Grygard:Q19921257
  1917. Milan Hamadad:Q12771672
  1918. Milan Jeřábekd:Q17227485
  1919. Milan Mazurekd:Q55376476
  1920. Milan Moučkad:Q17227925
  1921. Milan Zemkod:Q17249166
  1922. Milena Dopitovád:Q17516417
  1923. Milena Jelínkovád:Q6851247
  1924. Miloš Žiakd:Q20652516
  1925. Mira Fornayovád:Q17024517
  1926. Mirek Dušínd:Q16736769
  1927. Mirka Ábelovád:Q16516529
  1928. Miroslav Balaštíkd:Q17227205
  1929. Miroslav Cipárd:Q16707918
  1930. Miroslav Drozdad:Q28044731
  1931. Miroslav Mitlöhnerd:Q17255446
  1932. Miroslav Pekníkd:Q12771786
  1933. Miroslav Řepiskýd:Q16910600
  1934. Mirosław Bakad:Q712727
  1935. Mirosław Bałkad:Q2293085
  1936. Mitch Hedbergd:Q2314865
  1937. Mitch Millerd:Q709499
  1938. Mladen Ivanićd:Q944643
  1939. Moeen U Ahmedd:Q6890056
  1940. Mohamad Abdil Šušad:Q17249174
  1941. Mohamed Abbasd:Q18327846
  1942. Mohammad Réza Rahímíd:Q475268
  1943. Mohammed Christophe Bilekd:Q6893045
  1944. Mohammed Sayed Tantawid:Q369971
  1945. Mohammed Taherid:Q6893366
  1946. Momčil Nikolovd:Q12287327
  1947. Mona Juulovád:Q2370975
  1948. Monica Madariagad:Q1957783
  1949. Monika Borkovád:Q50552138
  1950. Monika Brodkad:Q149703
  1951. Monika Fabianovád:Q16516545
  1952. Monika Kompaníkovád:Q12771916
  1953. Mordecai Waxmand:Q6909631
  1954. Mordechaj Lewyd:Q1247506
  1955. Mordicai Gersteind:Q6910826
  1956. Moritz Lazarusd:Q544428
  1957. Moritz de Hadelnd:Q316720
  1958. Morris Udalld:Q1941315
  1959. Moshe Hirschd:Q2915120
  1960. Moti Shechterd:Q21875688
  1961. Motoori Norinagad:Q384647
  1962. Mouhanad Khorchided:Q1353488
  1963. Mouloud Feraound:Q382077
  1964. Mourid Barghoutid:Q654082
  1965. Moše Levingerd:Q328515
  1966. Moše Negbid:Q7063468
  1967. Muhai Tangd:Q743791
  1968. Muhammad Badi’ed:Q1951842
  1969. Murat Uyurkulakd:Q1953566
  1970. Murat Özyasard:Q6047891
  1971. Murathan Mungand:Q379855
  1972. Muriel Rukeyserovád:Q735177
  1973. Mychajlo Slabošpyckyjd:Q4422816
  1974. Mykola Iľnyckyjd:Q26493138
  1975. Myroslav Slabošpyckyjd:Q12153531
  1976. Mária Bátorovád:Q12772176
  1977. Márius Kopcsayd:Q13452093
  1978. Mélissa Bertrandd:Q97705722
  1979. Nabíl Amrd:Q1800210
  1980. Nadav Lapidd:Q7060835
  1981. Nadine Labakid:Q266539
  1982. Najat el Hachmid:Q2396294
  1983. Nancy K. Millerovád:Q6962765
  1984. Naoto Fukusawad:Q636724
  1985. Natalia Revuelta Clewsd:Q19516418
  1986. Natalie Angierovád:Q3336395
  1987. Natalija Aleksejevna Naročnickajad:Q275585
  1988. Natalja Kračkovskajad:Q642162
  1989. Natasha St-Pierd:Q235231
  1990. Natasza Goerkeovád:Q1966369
  1991. Nathan Puseyd:Q1772795
  1992. Nathan Zachd:Q2915699
  1993. Nathaniel William Wraxalld:Q7528370
  1994. Nawal El Saadawid:Q238514
  1995. Neil Warnockd:Q948505
  1996. Nelly Kapland:Q528421
  1997. Niccolò Tommaseod:Q558177
  1998. Nicholas Burgess Farrelld:Q7025131
  1999. Nicholas Evansd:Q7025358
  2000. Nicholas Hytnerd:Q967302
  2001. Nicholas Lionel Hardwickd:Q7027249
  2002. Nicholas Wisemand:Q672816
  2003. Nick Lowed:Q962095
  2004. Nick Xenophond:Q7028174
  2005. Nico Casteld:Q7028767
  2006. Nicola Gratterid:Q775386
  2007. Nicola Niscod:Q3876294
  2008. Nicole Carollovád:Q55265900
  2009. Nikita Magaloffd:Q731429
  2010. Nikki Keddied:Q4117587
  2011. Nikolaj Arseňjevd:Q1614509
  2012. Nikolaj Burljajevd:Q1964825
  2013. Nikolaj Jevgenjevič Markovd:Q3341669
  2014. Nikolaj Leonovd:Q2025648
  2015. Nikolaj Nikolajevič Golovind:Q4141829
  2016. Nikolaj Pavlovič Akimovd:Q1185061
  2017. Nikolaj Petrovič Šeremetjevd:Q2446212
  2018. Nikolaj Vladimirovič Koljadad:Q4229067
  2019. Nikolaos Foskolosd:Q521833
  2020. Nikolaus Blomed:Q1488138
  2021. Nikolaus Pevsnerd:Q61682
  2022. Nimród Antald:Q771774
  2023. Nino Bixiod:Q699354
  2024. Nitai Hershkovitsd:Q19667178
  2025. Nišitani Keidžid:Q1993564
  2026. Nomvula Mokanyaned:Q7048706
  2027. Norbert Kentrupd:Q1474309
  2028. Norman Cousinsd:Q1364026
  2029. Norman Lammd:Q3878469
  2030. Norman Lamontd:Q332546
  2031. Norman Manead:Q702268
  2032. Norman Sucklingd:Q7052061
  2033. Norman Tebbitd:Q336011
  2034. Norman Vaughand:Q324795
  2035. Noëlle Revazovád:Q3345943
  2036. Nunzio Galantinod:Q179151
  2037. Náser Hadijánd:Q18560274
  2038. Oksana Domninovád:Q240676
  2039. Oktay Akbald:Q6099554
  2040. Oldřich Tůmad:Q24283114
  2041. Oleg Karavajčukd:Q4213623
  2042. Oleg Safonovd:Q4409287
  2043. Oleg Valerijanovič Basilašvilid:Q2622206
  2044. Oleh Lyšehad:Q7086203
  2045. Oleksandr Nykyforovyč Žuravlovd:Q2459763
  2046. Olga Alexandrovna Sedakovad:Q3350458
  2047. Olga Guillotovád:Q953117
  2048. Olga Pasiecznikovád:Q7086652
  2049. Oliver Hampton Smithd:Q1420076
  2050. Oliver St. John Gogartyd:Q1388518
  2051. Oliver Tambod:Q359579
  2052. Oliver Welked:Q122048
  2053. Olivier Beaudd:Q3350804
  2054. Olivier Cadiotd:Q645440
  2055. Olivier Francoisd:Q3881847
  2056. Olivier Rolind:Q1238602
  2057. Ollivier Pourriold:Q3351512
  2058. Olžas Omarovič Sulejmenovd:Q2628409
  2059. Ondřej Horkýd:Q17156851
  2060. Onnik Dinkjiand:Q17285658
  2061. Oral Robertsd:Q171454
  2062. Oreste Benzid:Q1227281
  2063. Orly Castel-Bloomovád:Q446980
  2064. Oscar Miked:Q54859748
  2065. Osip Brikd:Q738721
  2066. Oskar Emil Tudeerd:Q5479932
  2067. Oskar Roehlerd:Q66315
  2068. Oskar Wienerd:Q22694619
  2069. Oswald von Nell-Breuningd:Q76702
  2070. Otmar von Verschuerd:Q66800
  2071. Otomar Völkerd:Q17277796
  2072. Otto Christoph von Podewilsd:Q1749324
  2073. Otto Dietrichd:Q61683
  2074. Otto Graf Lambsdorffd:Q60153
  2075. Otto Hermann Peschd:Q108194
  2076. Otto Neugebauerd:Q111996
  2077. Otto Willmannd:Q100288
  2078. Otto Zarekd:Q2041081
  2079. Ottokar Kernstockd:Q88076
  2080. Owen Chadwickd:Q1386232
  2081. Paddy Ashdownd:Q333066
  2082. Pahlaj Nihalanid:Q19667919
  2083. Palaniappan Chidambaramd:Q377358
  2084. Pamela Gellerovád:Q4115004
  2085. Panajotis Sutsosd:Q3565617
  2086. Panos Beglitisd:Q2629028
  2087. Paolo Guzzantid:Q3362638
  2088. Paolo Mantegazzad:Q1235251
  2089. Parag Khannad:Q2051465
  2090. Pascal Bonitzerd:Q289645
  2091. Pascal Quignardd:Q423298
  2092. Pat Spearmand:Q7144034
  2093. Patrice Pavisd:Q7145409
  2094. Patricia Schroederovád:Q433656
  2095. Patrick Addaid:Q2057347
  2096. Patrick Adenauerd:Q1613777
  2097. Patrick McCabed:Q944204
  2098. Patrick Sealed:Q7147610
  2099. Paul-Gédéon Joly de Maïzeroyd:Q3370297
  2100. Paul-Émile Légerd:Q1369497
  2101. Paul Agnewd:Q3370433
  2102. Paul Bremerd:Q217683
  2103. Paul Burrelld:Q594752
  2104. Paul Flynnd:Q390611
  2105. Paul Fusselld:Q1397350
  2106. Paul Gomad:Q1363756
  2107. Paul Hoffmand:Q2735982
  2108. Paul Le Jeuned:Q582507
  2109. Paul Léautaudd:Q960018
  2110. Paul Léond:Q3371732
  2111. Paul Morandd:Q272
  2112. Paul Nikolausd:Q2061496
  2113. Paul Scarrond:Q551725
  2114. Paul Therouxd:Q510320
  2115. Paul Weyrichd:Q7154324
  2116. Paul Whitemand:Q470182
  2117. Paul Williamsd:Q927415
  2118. Paula Rasmussend:Q85422039
  2119. Pauline Curleyovád:Q3372711
  2120. Pavel Kovářd:Q17227522
  2121. Pavel Langerd:Q17227534
  2122. Pavel Pepperštejnd:Q3372965
  2123. Pavel Vilikovskýd:Q12773506
  2124. Pavel Špatenkad:Q17249247
  2125. Pavlo Tyčynad:Q2628029
  2126. Paweł Kowald:Q432215
  2127. Paweł Królikowskid:Q11814198
  2128. Paweł Śpiewakd:Q7156231
  2129. Pedro Arruped:Q452343
  2130. Pedro Asúa Mendiad:Q18424194
  2131. Perry Smithd:Q211068
  2132. Petar Čuled:Q1773419
  2133. Pete Fischerd:Q29034605
  2134. Pete Shelleyd:Q1141280
  2135. Peter Colemand:Q7173326
  2136. Peter Cookd:Q1249215
  2137. Peter Gelbd:Q7174198
  2138. Peter Gregord:Q17227409
  2139. Peter Gumpeld:Q7174419
  2140. Peter Halld:Q769414
  2141. Peter Kilfoyled:Q7175184
  2142. Peter Knappd:Q119151
  2143. Peter Konwitschnyd:Q75310
  2144. Peter Ludlowd:Q516071
  2145. Peter MacDonaghd:Q17227570
  2146. Peter MacKayd:Q716246
  2147. Peter Macsovszkyd:Q16707910
  2148. Peter Matthiessend:Q892108
  2149. Peter Nevilled:Q95342668
  2150. Peter Oundjiand:Q1904997
  2151. Peter Palumbod:Q337054
  2152. Peter Phillipsd:Q5482171
  2153. Peter Reicheld:Q2077782
  2154. Peter Schneiderd:Q3900936
  2155. Peter Vrábeld:Q24459897
  2156. Peter Vršanskýd:Q17249252
  2157. Peter Zadekd:Q63185
  2158. Petr Ctihodnýd:Q643487
  2159. Petr Markovd:Q95072356
  2160. Petr Naumovič Foměnkod:Q3388955
  2161. Petr Veberd:Q17249258
  2162. Petr Volfd:Q27186613
  2163. Petr Štědroňd:Q17249260
  2164. Petra Janečkovád:Q17266986
  2165. Petrit Halilajd:Q17227429
  2166. Petro Osadčukd:Q12136511
  2167. Petros Tatsopoulosd:Q12882557
  2168. Philip Geisterd:Q5754957
  2169. Philip Henryd:Q3901458
  2170. Philip Morton Shandd:Q7184109
  2171. Philip Tartagliad:Q436869
  2172. Philipp Emanuel von Fellenbergd:Q116116
  2173. Philipp Löhled:Q125595
  2174. Philipp Spittad:Q61567
  2175. Philipp von Hellingrathd:Q95201
  2176. Philippa Footovád:Q297493
  2177. Philippe Farguesd:Q17227346
  2178. Philippe Jaccottetd:Q123521
  2179. Piero Bevilacquad:Q3903168
  2180. Piero Rattalinod:Q3903345
  2181. Pierre-André Fournierd:Q555895
  2182. Pierre-François Beauchardd:Q724061
  2183. Pierre-Henri Simond:Q681776
  2184. Pierre Bayardd:Q1385909
  2185. Pierre Bertond:Q606553
  2186. Pierre Birnbaumd:Q3384015
  2187. Pierre Dacd:Q165910
  2188. Pierre Gerlierd:Q650696
  2189. Pierre Haskid:Q1456713
  2190. Pierre Lazareffd:Q1235630
  2191. Pierre Palmaded:Q1509297
  2192. Pierre Vidal-Naquetd:Q205185
  2193. Piers Paul Readd:Q668090
  2194. Pieter-Dirk Uysd:Q547996
  2195. Pietro Germid:Q53006
  2196. Pietro Ingraod:Q1277298
  2197. Pietro Lunardid:Q1055104
  2198. Pinhas Hirschprungd:Q2896783
  2199. Piotr Anderszewskid:Q569471
  2200. Piotr Dmitrowiczd:Q97300077
  2201. Piotr Fronczewskid:Q55373
  2202. Piotr Kuncewiczd:Q2096283
  2203. Piotr Mitznerd:Q4298249
  2204. Piotr Szubarczykd:Q18042243
  2205. Pjotr Vjazemskijd:Q19425
  2206. Polly Stenhamd:Q7225832
  2207. Polly Toynbeed:Q293249
  2208. Pretty Yended:Q7242299
  2209. Prosper z Akvitánied:Q17228584
  2210. Prudence Bushnellovád:Q7252954
  2211. Przemysław Czaplińskid:Q11828895
  2212. Przemysław Gintrowskid:Q326495
  2213. Péter Eötvösd:Q389851
  2214. Queen Kad:Q17516161
  2215. Quentin Crispd:Q920513
  2216. Radek Wohlmuthd:Q17295760
  2217. Rafael Aburtod:Q1252859
  2218. Rafael Martínez Nadald:Q7282208
  2219. Rafał Habielskid:Q9302927
  2220. Rafał Rutkowskid:Q9303065
  2221. Rafi Pittsd:Q1549464
  2222. Raisa Davidovna Orlova-Kopelevad:Q1793397
  2223. Ralph Giordanod:Q69094
  2224. Ralph Gleasond:Q254804
  2225. Ralph Hopton, 1. baron z Hoptonud:Q1396477
  2226. Ralph McGeheed:Q7287844
  2227. Ralph Venningd:Q7288194
  2228. Ramón Calderónd:Q333659
  2229. Rana Daggubatid:Q3418709
  2230. Ranko Žeravicad:Q943199
  2231. Raoul Dautryd:Q1877439
  2232. Raoul Peckd:Q1357018
  2233. Raphael Bonellid:Q87251
  2234. Raphaël Glucksmannd:Q556149
  2235. Rastislav Ballekd:Q19274152
  2236. Ray McGovernd:Q2120355
  2237. Ray Nagind:Q558034
  2238. Rebecca Westovád:Q236669
  2239. Reginald Blomfieldd:Q538999
  2240. Reginald Couplandd:Q15440619
  2241. Reginald Revansd:Q691861
  2242. Reiner Stachd:Q107774
  2243. Reinhard Karld:Q102484
  2244. Reinhold Lopatkad:Q1507084
  2245. Reino Aarniod:Q4503561
  2246. Renata Litvinovovád:Q2627377
  2247. Renate Bertlmannd:Q2143352
  2248. Renato Poggiolid:Q3136788
  2249. René Aubert de Vertotd:Q1529470
  2250. René Boscd:Q24576473
  2251. René Depestred:Q59581
  2252. René Dubosd:Q2096960
  2253. René Laurentind:Q350754
  2254. René Massiglid:Q2893138
  2255. René Schneiderd:Q1351401
  2256. Reuben Joshua Poupkod:Q7317471
  2257. Rian Maland:Q3107505
  2258. Riccardo Chaillyd:Q371795
  2259. Riccardo Di Segnid:Q433977
  2260. Riccardo Riccòd:Q358263
  2261. Ricciotto Canudod:Q937817
  2262. Richard Artschwagerd:Q568262
  2263. Richard Baierd:Q20752053
  2264. Richard Baxterd:Q680070
  2265. Richard Charmatzd:Q40965405
  2266. Richard Duffind:Q2149374
  2267. Richard Elliott Friedmand:Q723899
  2268. Richard Englandd:Q11000036
  2269. Richard Harriesd:Q2149722
  2270. Richard Hickoxd:Q162821
  2271. Richard Huelsenbeckd:Q76853
  2272. Richard J. Daleyd:Q295267
  2273. Richard Le Gallienned:Q545544
  2274. Richard Leacockd:Q1364819
  2275. Richard Meltzerd:Q7327771
  2276. Richard Roeperd:Q201882
  2277. Richard Salantd:Q7328832
  2278. Richard Shirreffd:Q7329025
  2279. Richard Sibbesd:Q3431220
  2280. Richard Silversteind:Q17249307
  2281. Richard Taruskind:Q1173665
  2282. Richard W. Fisherd:Q7329701
  2283. Richard Westd:Q7329902
  2284. Richard Widmarkd:Q320036
  2285. Richard Zimlerd:Q978830
  2286. Richard de Buryd:Q268453
  2287. Riho Terrasd:Q2738322
  2288. Riikka Pellod:Q30057757
  2289. Rita Rudnerovád:Q3433258
  2290. Robert-Jean de Voguëd:Q61704059
  2291. Robert Andrew Margod:Q1460973
  2292. Robert Barryd:Q477373
  2293. Robert Benchleyd:Q1790472
  2294. Robert Byrdd:Q276524
  2295. Robert Carod:Q373423
  2296. Robert Corelld:Q7343115
  2297. Robert Crumbd:Q435278
  2298. Robert D. Kapland:Q3097982
  2299. Robert Finlayson Cookd:Q311214
  2300. Robert Green Ingersolld:Q469882
  2301. Robert Hughesd:Q1811222
  2302. Robert Hutchinsond:Q7345738
  2303. Robert John Russelld:Q7346136
  2304. Robert Jones Burdetted:Q7346180
  2305. Robert K. Logand:Q7346230
  2306. Robert Knoxd:Q352109
  2307. Robert Krumphanzld:Q23426298
  2308. Robert Lappind:Q96364088
  2309. Robert Lepaged:Q1341481
  2310. Robert Parsonsd:Q343791
  2311. Robert Peter Georged:Q472881
  2312. Robert Runcied:Q335465
  2313. Robert Scholesd:Q1184725
  2314. Robert Sherardd:Q742170
  2315. Robert Siodmakd:Q51498
  2316. Robert Solomon Wistrichd:Q7349524
  2317. Robert Wesley Naylord:Q7350720
  2318. Robert Williamsd:Q17249329
  2319. Roberto Calassod:Q669956
  2320. Roberto Calderolid:Q530825
  2321. Roberto Calvid:Q714310
  2322. Rocco Buttiglioned:Q551188
  2323. Rocío Márquezd:Q1411015
  2324. Rod Serlingd:Q435920
  2325. Rodolfo Barrad:Q6110464
  2326. Roger Aschamd:Q965811
  2327. Roger Griffind:Q705817
  2328. Roger Krikoriand:Q18712197
  2329. Roger L’Estranged:Q334268
  2330. Roger Moorhoused:Q656858
  2331. Roger Peyrefitted:Q551783
  2332. Roger Planchond:Q374912
  2333. Roger Ward Babsond:Q2161599
  2334. Roj Medveděvd:Q729983
  2335. Roland Benedikterd:Q2162673
  2336. Roland Castrod:Q3439989
  2337. Roland Penrosed:Q982677
  2338. Romain Slocombed:Q3440773
  2339. Roman Bratd:Q12775403
  2340. Roman Dziewońskid:Q27654360
  2341. Roman Holecd:Q12775399
  2342. Roman Honetd:Q9312318
  2343. Roman Ivanyčukd:Q2027528
  2344. Roman Sandgruberd:Q2164727
  2345. Ron Rosenbaumd:Q1241100
  2346. Ronald Blythed:Q7364685
  2347. Ronald Fangend:Q2530715
  2348. Ronald Lewind:Q7365059
  2349. Ronald Storrsd:Q2748699
  2350. Rory Kinneard:Q1320782
  2351. Rosa Monterovád:Q1187562
  2352. Rose Kennedyovád:Q236540
  2353. Rosetta Loyovád:Q449686
  2354. Rosika Schwimmerovád:Q853932
  2355. Rostislav Jureněvd:Q17227488
  2356. Rostislav Osičkad:Q17228286
  2357. Roy Meadowd:Q3121621
  2358. Roy Ward Bakerd:Q711178
  2359. Rubem Alvesd:Q189042
  2360. Rubén Capitaniod:Q2171718
  2361. Rudolf Asmusd:Q1245880
  2362. Rudolf Buchbinderd:Q689920
  2363. Rudolf Burgerd:Q88424
  2364. Rudolf Leopoldd:Q78747
  2365. Rudolf Neumaierd:Q18745768
  2366. Rudolf Sikorad:Q19274154
  2367. Rudolf von Raumerd:Q77880
  2368. Rudolf von Sebottendorfd:Q61398
  2369. Rudy Washingtond:Q16875187
  2370. Rufus Norrisd:Q7378076
  2371. Rupert z Deutzud:Q980890
  2372. Rushdy Abazad:Q559176
  2373. Ryszard Koziołekd:Q21102818
  2374. Ryszard Ćwirlejd:Q9325065
  2375. Rémi Bragued:Q664619
  2376. Róbert Letzd:Q13403928
  2377. Saadi Yousefd:Q4164529
  2378. Saara Turunend:Q11891808
  2379. Sabahd:Q2600118
  2380. Sabatino de Ursisd:Q6220512
  2381. Sabina Guzzantiovád:Q772416
  2382. Sacha Guitryd:Q337276
  2383. Sakari Markus Oramod:Q278650
  2384. Sakutaró Hagiwarad:Q583527
  2385. Salomon Kornd:Q1261409
  2386. Salvatore Samperid:Q1009993
  2387. Sam B. Williamsd:Q7407127
  2388. Sami Michaeld:Q1157672
  2389. Sammy Ghozland:Q26161927
  2390. Samo Marecd:Q17227618
  2391. Samuel Eliot Morisond:Q982883
  2392. Samuel Heilmand:Q7411662
  2393. Samuel Hopkins Adamsd:Q185406
  2394. Samuel Lucasd:Q7412049
  2395. Samuel Wilberforced:Q984399
  2396. Sandro Chiad:Q763368
  2397. Santiago Alba Bonifazd:Q2746550
  2398. Santiago Montero Díazd:Q3391721
  2399. Santiago Roncagliolod:Q1399637
  2400. Sara Blædelovád:Q1785199
  2401. Sarah Brownovád:Q2986943
  2402. Sarah Wentworth Apthorp Mortonovád:Q7422892
  2403. Sascha Lobod:Q95459
  2404. Saul Singerd:Q7427341
  2405. Saverio Cannistràd:Q2228068
  2406. Saïd Mohammedid:Q976278
  2407. Scholastique Mukasongad:Q3475485
  2408. Sean Martind:Q7441202
  2409. Sebastian Franckd:Q63170
  2410. Sebastian Schoeppd:Q41858918
  2411. Sebastian de Olmedod:Q7442695
  2412. Semjon Vilenskijd:Q17249373
  2413. Senka Marićd:Q106229640
  2414. Sergej Anatoljevič Nosovd:Q4327598
  2415. Sergej Andrejevd:Q4065528
  2416. Sergej Bodrovd:Q941532
  2417. Sergej Igorevič Arnod:Q16272608
  2418. Sergej Ivanovič Menjajlod:Q4290693
  2419. Sergej Jevgeněvič Mochnatkind:Q4305051
  2420. Sergej Markovd:Q2442933
  2421. Sergej Naryškind:Q983654
  2422. Sergej Nikolajevič Jenikolopovd:Q4175635
  2423. Sergej Puskepalisd:Q112048
  2424. Sergej Sobkod:Q4425789
  2425. Sergej Treťjakovd:Q722164
  2426. Sergej Vasiljevič Sosedovd:Q4429434
  2427. Sergej Vladimirovič Urculjakd:Q4477303
  2428. Sergij Dmitrovič Pritulad:Q4379252
  2429. Sevastianos Rossolatosd:Q17505393
  2430. Sever Plockerd:Q12409991
  2431. Seymour Hershd:Q435792
  2432. Seymour Siegeld:Q7459226
  2433. Shelagh Delaneyovád:Q456589
  2434. Shirley Brillovád:Q2279383
  2435. Shlemon Wardunid:Q2279644
  2436. Shlomo Halberstamd:Q2891194
  2437. Sidney Greenbergd:Q7509090
  2438. Sigurður Nordald:Q2469402
  2439. Silvia Marsód:Q454073
  2440. Simon Frithd:Q3484280
  2441. Simon Godwind:Q7518854
  2442. Simon Jenkinsd:Q587339
  2443. Simon McBurneyd:Q705602
  2444. Simon Schamad:Q472272
  2445. Simon Woodsd:Q1333202
  2446. Simona Kossakovád:Q9337065
  2447. Simone Giustid:Q1266789
  2448. Sinesio Lópezd:Q20851110
  2449. Siri Hustvedtovád:Q259543
  2450. Siân Brooked:Q7506784
  2451. Slobodanka Radund:Q18564760
  2452. Snorre Valend:Q981680
  2453. Sonia Prinad:Q1749547
  2454. Sophie Makarioud:Q15407461
  2455. Stan Goodenoughd:Q17227401
  2456. Stanislas de Clermont-Tonnerred:Q1627428
  2457. Stanislav Govoruchind:Q1377159
  2458. Stanislav Sergejevič Šatalind:Q22810847
  2459. Stanisław Maczekd:Q512764
  2460. Stanisław Małachowskid:Q961464
  2461. Stanisław Mossakowskid:Q9342617
  2462. Stanisław Strońskid:Q7599232
  2463. Stanisław Tymd:Q1296868
  2464. Stanley A. McChrystald:Q374338
  2465. Stanley Donend:Q48765
  2466. Stefan Friedmannd:Q55382
  2467. Stefan Kafnerd:Q17227492
  2468. Stefan Kisielewskid:Q1298823
  2469. Stefan Korbońskid:Q3848163
  2470. Stefán Máni Sigþórssond:Q9345599
  2471. Stephen Gethinsd:Q19882482
  2472. Stephen Greenblattd:Q639065
  2473. Stephen Levined:Q7609789
  2474. Stephen Paulusd:Q3498629
  2475. Stephen Tongd:Q986175
  2476. Stephen Vennerd:Q7610755
  2477. Steve Israeld:Q2096271
  2478. Steve Sailerd:Q16192913
  2479. Steven Lee Beeberd:Q27077451
  2480. Steven McRaed:Q16968300
  2481. Stewart Resnickd:Q16951398
  2482. Stuff Smithd:Q1397171
  2483. Stéphane Lissnerd:Q1602856
  2484. Sunghyun Chod:Q24576479
  2485. Suníl Gangopádhjájd:Q1392093
  2486. Sun‛alláh Ibráhímd:Q3053937
  2487. Suren Akopovič Tovmasjand:Q4459254
  2488. Susan Greenfieldovád:Q336163
  2489. Susanna Mälkkiovád:Q2390288
  2490. Susanne Sundførovád:Q455147
  2491. Susie Wolffovád:Q268192
  2492. Sven Alkalajd:Q1396155
  2493. Sydney Smithd:Q6182166
  2494. Sylvester Grahamd:Q1350388
  2495. Sylvie Germainovád:Q435402
  2496. Sylvie Goulardovád:Q247924
  2497. Szymon Majewskid:Q3074164
  2498. Sámir Sumajdajd:Q7409549
  2499. Tabea Zimmermannovád:Q269838
  2500. Tadeusz Januszewskid:Q21279353
  2501. Tadeusz Lewandowskid:Q17227555
  2502. Tadeusz Lubelskid:Q9354559
  2503. Tadeusz Paweł Rutkowskid:Q9354803
  2504. Tadeusz Peiperd:Q740816
  2505. Tadeusz Pieronekd:Q2387314
  2506. Tadeusz Pikusd:Q124400
  2507. Tadeusz Sobolewskid:Q9354843
  2508. Takašige Egusad:Q11551305
  2509. Tam Dalyelld:Q333784
  2510. Tamerlan Nugzarovd:Q16681840
  2511. Tamás Gaudí-Nagyd:Q1008528
  2512. Tanabe Hadžimed:Q1394797
  2513. Tani Barlowovád:Q7683213
  2514. Tarek Masoudd:Q18560278
  2515. Tarmo Kõutsd:Q7686357
  2516. Temel Kotild:Q7698068
  2517. Teodor Parnickid:Q4345645
  2518. Teodor Šlajchartd:Q17249412
  2519. Teodora Dimovad:Q7781651
  2520. Teresa Chynczewska-Henneld:Q9357268
  2521. Theo Sommerd:Q107752
  2522. Theo Waigeld:Q62077
  2523. Theodor Gottlieb von Hippeld:Q214310
  2524. Theodor Waitzd:Q7781630
  2525. Theodore Bikeld:Q215721
  2526. Theodore Harold Whited:Q4392601
  2527. Theodore Isaac Rubind:Q3523698
  2528. Theresa Kaneovád:Q17227498
  2529. Theresia Bonzelovád:Q1695005
  2530. Thomas Adamsd:Q7786944
  2531. Thomas Alexander Szlezákd:Q1000254
  2532. Thomas Anthony Harrisd:Q2422046
  2533. Thomas Bailey Aldrichd:Q922191
  2534. Thomas Ballhausend:Q17227207
  2535. Thomas Brooksd:Q1765644
  2536. Thomas Finkenstaedtd:Q2423855
  2537. Thomas Fullerd:Q1248758
  2538. Thomas Hammarbergd:Q438397
  2539. Thomas Köckd:Q23072135
  2540. Thomas Love Peacockd:Q561408
  2541. Thomas Mayerd:Q1506275
  2542. Thomas Nipperdeyd:Q70462
  2543. Thomas Ostermeierd:Q70976
  2544. Thomas Pakenhamd:Q2426431
  2545. Thomas Pritzkerd:Q7793302
  2546. Thomas Thorildd:Q545604
  2547. Thorkild Grosbölld:Q3894657
  2548. Thorsten Botz-Bornsteind:Q2374247
  2549. Théodore-Henri Barraud:Q17227213
  2550. Théophile Thoréd:Q933765
  2551. Thérèse Hargotovád:Q23058814
  2552. Tillman Ottod:Q452250
  2553. Tim Farrond:Q304251
  2554. Tip O’Neilld:Q2094491
  2555. Tom Flanagand:Q2423909
  2556. Tom O'Horgand:Q1807505
  2557. Tom Wilkinsond:Q211322
  2558. Tomasz Burekd:Q9359215
  2559. Tomasz Chłońd:Q9359240
  2560. Tomasz Lisd:Q1557411
  2561. Tomasz Mościckid:Q21060947
  2562. Tomasz Nałęczd:Q7818447
  2563. Tomasz Łubieńskid:Q3530993
  2564. Tommy Lasordad:Q1071896
  2565. Ton Anbeekd:Q2398234
  2566. Tone Pavčekd:Q5243720
  2567. Tony Anatrellad:Q3531678
  2568. Tony Authd:Q7821790
  2569. Tony Halld:Q80390
  2570. Tony Kushnerd:Q704433
  2571. Topsy Küppersovád:Q1790414
  2572. Toru Hašimotod:Q706296
  2573. Trautenberkd:Q23656993
  2574. Trent Lottd:Q50608
  2575. Tuiskon Zillerd:Q86715
  2576. Tullio Kezichd:Q364582
  2577. Tuvia Sagivd:Q19608819
  2578. Tymoteusz Karpowiczd:Q9363638
  2579. Tárik Alid:Q314787
  2580. Tárik Bišríd:Q17227235
  2581. Tómas Guðmundssond:Q3482196
  2582. Türkkaya Ataövd:Q6048689
  2583. Ulrich Fischerd:Q2475785
  2584. Ulrich Lüked:Q1621764
  2585. Ulrich Parzanyd:Q104082
  2586. Ulrich Schamonid:Q107683
  2587. Ulrich Schlüerd:Q116454
  2588. Ulrich z Richentalud:Q17249432
  2589. Uma Bharatid:Q3109128
  2590. Umut Özkirimlid:Q6048963
  2591. Uri Dand:Q2500679
  2592. Uri Zohard:Q2891446
  2593. Ursula Cabertaovád:Q92495
  2594. Uwe Nettelbeckd:Q90220
  2595. Vaclav Vaclavovič Vorovskijd:Q1365246
  2596. Vadim Feliksovič Dubrovickijd:Q15066077
  2597. Valentin Friedlandd:Q74584
  2598. Valentin Varennikovd:Q710007
  2599. Valerie Jarrettovád:Q259514
  2600. Valerij Fokind:Q4491327
  2601. Valerij Georgijevič Popovd:Q2914010
  2602. Vasco Graça Mourad:Q2119928
  2603. Vasilij Osipovič Ključevskijd:Q379584
  2604. Vasilij Petrenkod:Q2060404
  2605. Vasilij Semjonovič Lanovojd:Q2626298
  2606. Vasilij Serafimovič Sinajskijd:Q926689
  2607. Vasyľ Herasymjukd:Q4136088
  2608. Vera Babounovád:Q1770922
  2609. Verena Rossbacherovád:Q2515329
  2610. Veronica Lariovád:Q268099
  2611. Veronika Liškovád:Q19274155
  2612. Viana Moogd:Q10390093
  2613. Vic Henleyd:Q92311568
  2614. Victor Otto Stompsd:Q2522508
  2615. Viktor Antonovič Sadovničijd:Q2622956
  2616. Viktor Baranovd:Q12080939
  2617. Viktor Leonidovič Toporovd:Q4460854
  2618. Viktor Ryžakovd:Q4401737
  2619. Viktoria Postnikovovád:Q522375
  2620. Vilhelm Fredrik Palmbladd:Q3302927
  2621. Vilém z Conchesd:Q615260
  2622. Vince Lombardid:Q553321
  2623. Vincent La Selvad:Q7931894
  2624. Violeta Urmanad:Q459219
  2625. Virginia Davisd:Q296974
  2626. Vitalij Jefanovd:Q20085493
  2627. Vitorino Nemésiod:Q1383499
  2628. Višvanáthad:Q17249550
  2629. Vladimir Alexejevič Čižovd:Q4515766
  2630. Vladimir Chotiněnkod:Q2629207
  2631. Vladimir Medinskýd:Q2121094
  2632. Vladimir Petrovič Buričd:Q4099604
  2633. Vladimir Urind:Q15640324
  2634. Vladimir Vladimirovič Poznerd:Q1380534
  2635. Vladimír Bokesd:Q17227243
  2636. Vladimír Hopped:Q19945349
  2637. Vladimír Ossifd:Q12778649
  2638. Vladislav Galkind:Q355839
  2639. Vladislava Plančíkovád:Q17228519
  2640. Vlado Černýd:Q16707920
  2641. Vlastimil Fűrstd:Q63862122
  2642. Vlastimil Peškad:Q22262529
  2643. Vlatko Markovićd:Q607526
  2644. Vojtěch Dolejšíd:Q17143899
  2645. Volker Kauderd:Q67164
  2646. Vratislav Štovíčekd:Q17249652
  2647. Vsevolod Nestajkod:Q4317718
  2648. Václav Břendad:Q17227272
  2649. Václav Eduard Mencld:Q17227764
  2650. Václav Felixd:Q41791984
  2651. Václav Hájekd:Q20852063
  2652. Václav Kubínd:Q17227525
  2653. Václav Vrabecd:Q17249578
  2654. Víctor Carranzad:Q9095257
  2655. Vít Janečekd:Q18641976
  2656. Vítek Havlišd:Q17227438
  2657. Vítězslav Vurstd:Q23426305
  2658. Věra Hlaváčkovád:Q17312115
  2659. Věra Poláchovád:Q18560258
  2660. Wacław Zbyszewskid:Q9369882
  2661. Wajdi Mouawadd:Q733091
  2662. Walid Shoebatd:Q2031736
  2663. Walt Mossbergd:Q722779
  2664. Walter Buchd:Q65372
  2665. Walter Mapd:Q431324
  2666. Walter O’Connelld:Q17228313
  2667. Walter Paused:Q2545747
  2668. Walter Russell Meadd:Q4018008
  2669. Walter Savage Landord:Q645138
  2670. Walter Sisulud:Q440490
  2671. Walter Vidarted:Q3301138
  2672. Walther Vanbeselaered:Q2205049
  2673. Wanda Chotomskad:Q4942796
  2674. Wayson Choyd:Q7976884
  2675. Wenceslao Fernández Flórezd:Q1377191
  2676. Wendell Berryd:Q533505
  2677. Wendy Guerrad:Q2560331
  2678. Werner Höferd:Q120999
  2679. Werner Koeppend:Q2561775
  2680. Werner Lambersyd:Q3567324
  2681. Werner Remmersd:Q111555
  2682. Werner Schneyderd:Q1431561
  2683. Werner Thissend:Q45371
  2684. Wiesław Brudzińskid:Q16499204
  2685. Wiesław Jędrzejczakd:Q9373502
  2686. Wilam Horzycad:Q9374286
  2687. Wilfrid Scawen Bluntd:Q706891
  2688. Wilhelm Backhausd:Q60256
  2689. Wilhelm Harnischd:Q2573021
  2690. Wilhelm Schmidd:Q2574897
  2691. Wilhelm Trübnerd:Q461271
  2692. Will Langd:Q8002935
  2693. Will Rogersd:Q457840
  2694. Willard Whited:Q326328
  2695. Willi Grafd:Q62050
  2696. Willi Reichd:Q41859843
  2697. William Allen Whited:Q2577838
  2698. William Arthur Wardd:Q3078057
  2699. William Dean Howellsd:Q526709
  2700. William Ellery Channingd:Q1352783
  2701. William Herbert Newd:Q7945656
  2702. William Holfordd:Q8012420
  2703. William James Crowed:Q701399
  2704. William Joseph Donovand:Q541981
  2705. William Kentd:Q445433
  2706. William Kingd:Q8014016
  2707. William Lawrence Shirerd:Q327287
  2708. William Lindd:Q2580683
  2709. William Lutid:Q21534505
  2710. William Lyon Phelpsd:Q2577771
  2711. William Nygaardd:Q972345
  2712. William Oslerd:Q369668
  2713. William Perkinsd:Q212127
  2714. William Pulteneyd:Q795187
  2715. William Ralph Inged:Q5823132
  2716. William Starkweatherd:Q17421877
  2717. William Stephen Skylstadd:Q1888649
  2718. William Walshd:Q8019956
  2719. William Wycherleyd:Q978564
  2720. William Wyndhamd:Q3569043
  2721. Wilson Miznerd:Q259427
  2722. Winston Lordd:Q1389746
  2723. Witold Bereśd:Q9375593
  2724. Witold Kulad:Q9096207
  2725. Wojciech Fangord:Q8029114
  2726. Wojciech Góreckid:Q9376509
  2727. Wojciech Janusz Borkowskid:Q9376368
  2728. Wojciech Mlynarskid:Q1709537
  2729. Wojciech Pszoniakd:Q320786
  2730. Wojciech Smarzowskid:Q63258
  2731. Wojciech Ziembińskid:Q9377008
  2732. Wolfe Kelmand:Q8029980
  2733. Wolfgang Burded:Q21091828
  2734. Wolfgang Böckd:Q1397188
  2735. Wolfgang Ratked:Q69964
  2736. Wolfgang Schadewaldtd:Q67526
  2737. Wolfgang Wildd:Q2591762
  2738. Wunibald Müllerd:Q2595069
  2739. Władysław Skoczylasd:Q1763321
  2740. Władysław Umińskid:Q8865632
  2741. Władysław Ślesickid:Q9382453
  2742. Włodzimierz Odojewskid:Q1454216
  2743. Włodzimierz Sokorskid:Q7943955
  2744. Xabier Arzalluzd:Q3322734
  2745. Xawery Dunikowskid:Q923116
  2746. Yann Moixd:Q767547
  2747. Yannick Nézet-Séguind:Q951548
  2748. Yasuzo Masumurad:Q1203444
  2749. Yefim Bronfmand:Q1344161
  2750. Yi Mun-jold:Q17227949
  2751. Yossi Gald:Q2601049
  2752. Yusif Eyvazovd:Q18427960
  2753. Zachariah Keodirelang Matthewsd:Q139412
  2754. Zbigniew Zapasiewiczd:Q168199
  2755. Zbyněk Fialad:Q17227350
  2756. Zdeněk Dittrichd:Q17227322
  2757. Zdeněk Golad:Q18601512
  2758. Zdeněk Lahulek-Faltysd:Q95389162
  2759. Zdeněk Nováčekd:Q24877792
  2760. Zdeněk Čermákd:Q17249615
  2761. Zdeňka Rybovád:Q17255445
  2762. Zdzisław Mrożewskid:Q4352087
  2763. Zeruya Shalevd:Q196773
  2764. Zev Segald:Q8069854
  2765. Ze’ev Schiffd:Q1379870
  2766. Zijad Delićd:Q8071848
  2767. Zineb El Rhazouid:Q18844221
  2768. Zion Evronyd:Q205338
  2769. Zita Furkovád:Q12779410
  2770. Zoe Lofgrenovád:Q218217
  2771. Zoltán Fábryd:Q1004532
  2772. Zora Bútorovád:Q17227270
  2773. Zoran Živkovićd:Q226696
  2774. Zuzana Mináčovád:Q25906084
  2775. Zygmunt Berezowskid:Q9392789
  2776. Zygmunt Kubiakd:Q8075806
  2777. Zygmunt Szczęsny Felińskid:Q245399
  2778. Ákos Moravánszkyd:Q17227879
  2779. Álex de la Iglesiad:Q250627
  2780. Álvaro Enrigued:Q3576975
  2781. Álvaro del Portillod:Q251479
  2782. Édouard Louisd:Q16011483
  2783. Élisabeth Eppingerd:Q543572
  2784. Étienne Davignond:Q289584
  2785. Óscar Luso de Freitas Lopesd:Q10396533
  2786. İdil Biretovád:Q262078
  2787. İsmail Kahramand:Q6043452
  2788. Ľubica Vargicovád:Q18572902
  2789. Ľubo Gregord:Q27890560
  2790. Łukasz Borowiczd:Q9394577
  2791. Łukasz Orbitowskid:Q8080959
  2792. Šams Badránd:Q2276730
  2793. Šear-Jašuv Cohend:Q2277619
  2794. Šlomo Radomír Kučerad:Q9336090
  2795. Štěpán Nosekd:Q16707914
  2796. Štěpán z Bourbonud:Q1229193
  2797. Šádí Shanaáhd:Q20088765
  2798. Žarko Petand:Q393407