Wikicitáty:Osoby bez článku na Wikipedii

Z Wikicitátů
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Stránky osob nemajících článek ve Wikipedii.

Původní zdroj dat před manuálními aktualizacemi
2022-05-02 20:11:29 UTC
Seznam naposledy manuálně aktualizován
2022-05-02 20:22:21 UTC
  1. Aaron Edward Hotchnerd:Q4647725
  2. Aaron J. Kleind:Q18907955
  3. Abdal Azíz Šajchd:Q307185
  4. Abdal Fatáh Múrúd:Q2821016
  5. Abdelkader Sadounid:Q26493145
  6. Abderrahmane Sissakod:Q308097
  7. Abdul Azíz Rantisíd:Q307182
  8. Abdülhak Şinasi Hisard:Q318008
  9. Abel-François Villemaind:Q318337
  10. Abraham Musted:Q330100
  11. Abu Hamza al-Masrid:Q335075
  12. Abul Ala Mawdudid:Q369907
  13. Ad Reinhardtd:Q345569
  14. Ada Louise Huxtableovád:Q2791138
  15. Adam Bieland:Q2507571
  16. Adam Bujakd:Q9139395
  17. Adam Conoverd:Q21259744
  18. Adam Hanuszkiewiczd:Q349664
  19. Adam Holýd:Q25906083
  20. Adam Paterson Ingramd:Q350602
  21. Adam Pomorskid:Q4371751
  22. Adam Próchnikd:Q3180505
  23. Adam Puchejdad:Q26934143
  24. Adam Szostkiewiczd:Q9140385
  25. Adam Tarnowskid:Q4452072
  26. Adam Thorped:Q119142
  27. Adam Ulamd:Q2504609
  28. Adel al-Džubajrd:Q623802
  29. Adela Rogers St. Johnsd:Q353774
  30. Adelle Davisovád:Q4171992
  31. Adolf Ciborowskid:Q6587152
  32. Adolf Dygasińskid:Q2376615
  33. Adolf Dymszad:Q2337623
  34. Adolf Hurwitzd:Q58809
  35. Adolf Sternd:Q76023
  36. Adolph Knigged:Q213681
  37. Adolphe Geschéd:Q2824828
  38. Adolphe Monodd:Q116248
  39. Adrien-Thomas Perdou de Sublignyd:Q2825111
  40. Adèle de Batz de Trenquelléond:Q4686978
  41. Agnieszka Osieckad:Q467368
  42. Agop Jack Hacikyand:Q4693567
  43. Agustín de Foxád:Q2827365
  44. Ahmad Bader Hassound:Q400606
  45. Ahmed Chalabid:Q400837
  46. Ahmed Kathradad:Q401350
  47. Ahmed Shuqeirid:Q977935
  48. Ahmet Rasimd:Q2672088
  49. Ajelet Gundar Gošenovád:Q18120294
  50. Akio Moritad:Q310845
  51. Akın Alptunad:Q6043220
  52. Al Sharptond:Q380433
  53. Alain Ehrenbergd:Q1510010
  54. Alain Favargerd:Q27654359
  55. Alain Madelind:Q582101
  56. Alan Bennettd:Q654730
  57. Alan Brookd:Q335889
  58. Alan Bullockd:Q335167
  59. Alan Duncand:Q302417
  60. Alan Keyesd:Q740470
  61. Alan Mackayd:Q2636774
  62. Alan Rusbridgerd:Q921140
  63. Alastair Francis Buchand:Q4708711
  64. Alban Krailsheimerd:Q18526350
  65. Alban Stolzd:Q98227
  66. Albert-Paul Lentind:Q2830896
  67. Albert Carterd:Q51586153
  68. Albert Dauzatd:Q542653
  69. Albert Dufour von Féronced:Q214652
  70. Albert Riverad:Q2424274
  71. Albert Thibaudetd:Q1898915
  72. Albert Thomasd:Q2025679
  73. Albert Venn Diceyd:Q1344299
  74. Alberto Baillèresd:Q554510
  75. Alberto Campo Baezad:Q2247482
  76. Alberto Garzónd:Q3327963
  77. Alberto Mangueld:Q554406
  78. Alberto Methol Ferréd:Q5663300
  79. Alberto Moncadad:Q15446107
  80. Aldo Morroned:Q18341588
  81. Aleksandar Markovićd:Q2640759
  82. Aleksander Bardinid:Q324218
  83. Aleksander Zelwerowiczd:Q609407
  84. Aleksandr Abramovič Kabakovd:Q2365511
  85. Aleksandr Baluevd:Q4076994
  86. Aleksandr Moisejevič Gorodnickijd:Q1805456
  87. Aleksandr Semjonovič Brodd:Q4096707
  88. Aleksandr Viktorovič Zbrujevd:Q1958260
  89. Aleksej Fjodorovič Merzljakovd:Q4290883
  90. Aleksej Konstantinovič Levykind:Q22283667
  91. Aleksej Nikolajevič Varlamovd:Q3630569
  92. Alex Drescherd:Q95180923
  93. Alex Rossd:Q952149
  94. Alex Seitz Waldd:Q99482971
  95. Alexander Baind:Q384882
  96. Alexander Cowied:Q4718648
  97. Alexander Dulebad:Q18560259
  98. Alexander Prochanovd:Q607825
  99. Alexander Schindlerd:Q4720031
  100. Alexander Schmemannd:Q1860711
  101. Alexander Winchelld:Q1520978
  102. Alexandr Bartákd:Q62168289
  103. Alexandr Bezborodkod:Q2630181
  104. Alexandr Bibikovd:Q2376541
  105. Alexandr Lykovd:Q4270557
  106. Alexandr Nikolajevič Strannoljubskijd:Q4443367
  107. Alexandr Ostuževd:Q2833931
  108. Alexandr Petrovd:Q4360641
  109. Alexandr Proškind:Q4382330
  110. Alexandr Sněgirjovd:Q4425408
  111. Alexandr Vasiljevič Krivošejnd:Q55066199
  112. Alexandr Vladimirovič Galibind:Q2644333
  113. Alexandra Alvarovád:Q91082925
  114. Alexandre Adlerd:Q2303868
  115. Alexandre Astierd:Q2833411
  116. Alexandre Jardind:Q982361
  117. Alexandre Ledru-Rollind:Q1382222
  118. Alexandros Washburnd:Q16513967
  119. Alexej Batalovd:Q339581
  120. Alexej Kelind:Q111530457
  121. Alexej Konstantinovič Puškovd:Q4384817
  122. Alexi Andrejevd:Q16513968
  123. Alf Lüdtked:Q97125
  124. Alfio del Serrad:Q16513970
  125. Alfred Anceld:Q28537426
  126. Alfred Capusd:Q198621
  127. Alfred Gottschalkd:Q99706
  128. Alfred Knoxd:Q334106
  129. Alfred Kubeld:Q95852
  130. Alfred Mechtersheimerd:Q103657
  131. Alfred Reisenauerd:Q469786
  132. Alfred Xuerebd:Q649345
  133. Alfredo Häberlid:Q2646339
  134. Alfredo Tamayo Ayestaránd:Q21598659
  135. Alger z Lutychud:Q1232699
  136. Ali Abu Shwaimad:Q3611597
  137. Ali Bardakoğlud:Q1366538
  138. Alice Baileyovád:Q260575
  139. Alice Freeman Palmerd:Q2646888
  140. Alice Keppelovád:Q265937
  141. Alice Kollerovád:Q16513971
  142. Alice Rooseveltová Longworthovád:Q2836665
  143. Alina Ibragimovovád:Q466549
  144. Alina Pogostkinad:Q275207
  145. Aline Kominsky-Crumbovád:Q613260
  146. Alireza Arafid:Q5960902
  147. Alison Hargreavesd:Q450881
  148. Alla Demidovovád:Q1071694
  149. Alla Meščerjakovad:Q4292605
  150. Alla Surikovad:Q4446515
  151. Allan Bloomd:Q948966
  152. Allen Tated:Q975706
  153. Alma Deutscherd:Q40503
  154. Alois Glückd:Q103383
  155. Aluf Bennd:Q2903076
  156. Alveda Kingovád:Q4737931
  157. Alí as-Sístáníd:Q337489
  158. Amadou Hampâté Bâd:Q452299
  159. Amelia Barrovád:Q965138
  160. Amfilochus z Ikoniad:Q474872
  161. Ami Maayanid:Q4746088
  162. Amichaj Mazard:Q16513972
  163. Amin Zaouid:Q2513113
  164. Amir Ord:Q2326019
  165. Amos Bronson Alcottd:Q474235
  166. Amr ibn al-Ásd:Q314781
  167. Amy Argetsingerovád:Q4749075
  168. Ana Chumachencod:Q482750
  169. Anatole Broyardd:Q4752075
  170. Anatolij Brusilovskijd:Q4097224
  171. Anatolij Dimarovd:Q4161652
  172. Anatolij Kačand:Q12109183
  173. Anderson Cooperd:Q316997
  174. Andrea Costad:Q493716
  175. Andrea Culkovád:Q98409493
  176. Andrea Levyd:Q494257
  177. Andrea Mayerovád:Q94576878
  178. Andrea Riccardid:Q48602
  179. Andrea Rousovád:Q22978087
  180. Andrea Torniellid:Q1090715
  181. Andreas Kappelerd:Q124144
  182. Andrej Lysikovd:Q4157304
  183. Andrej Mogučijd:Q4299275
  184. Andrej Šarijd:Q24237220
  185. Andrew Alois Urbišd:Q16513973
  186. Andrew Eldritchd:Q504600
  187. Andrew MacKinlayd:Q4757839
  188. Andrew McConnelld:Q16513974
  189. Andrew Ngd:Q2846695
  190. Andrew Sullivand:Q507809
  191. Andrew Youngd:Q4758995
  192. Andrzej Bilikd:Q9151576
  193. Andrzej Bobkowskid:Q2846987
  194. Andrzej Bukowieckid:Q21102814
  195. Andrzej Celińskid:Q514808
  196. Andrzej Chyrad:Q514824
  197. Andrzej Fabianowskid:Q17141930
  198. Andrzej Franaszekd:Q11685870
  199. Andrzej Friszked:Q4759596
  200. Andrzej Mularczykd:Q4759664
  201. Andrzej Szczepkowskid:Q11686092
  202. Andrzej Zielińskid:Q9154130
  203. Andrzej Łapickid:Q515867
  204. András Ferenc Kovácsd:Q616686
  205. André-Joseph Léonardd:Q43927
  206. André Kostelanetzd:Q1074114
  207. André Magnind:Q51071779
  208. André Rouveyred:Q974128
  209. André Siegfriedd:Q326584
  210. André Vauchezd:Q1237199
  211. Andy Duncand:Q4760631
  212. Andy Partridged:Q526970
  213. Aneta Kopaczovád:Q16160521
  214. Angelica Balabanoffovád:Q235537
  215. Angelique Chrisafisovád:Q16513975
  216. Angelo Mossod:Q536227
  217. Anita Brooknerovád:Q237687
  218. Anita Desaiovád:Q268495
  219. Ann Chartersovád:Q4766322
  220. Ann Cottenovád:Q436917
  221. Ann Reinkingovád:Q3297953
  222. Ann Richardsovád:Q237918
  223. Anna Enquistovád:Q450414
  224. Anna Kamińskad:Q21102804
  225. Anna Laetitia Barbauldovád:Q268305
  226. Anna Melikjanovád:Q4289477
  227. Anna Radziwiłłovád:Q4767430
  228. Anna Schäfferovád:Q67028
  229. Anna Starobiněcovád:Q4440094
  230. Anna Toddovád:Q18714083
  231. Anne-Marie Carrièreovád:Q564812
  232. Anne-Marie Pelletierovád:Q15407647
  233. Anne Armstrongovád:Q432762
  234. Anne Boyerd:Q23050230
  235. Anne Fontaineovád:Q291205
  236. Anne Gwynneovád:Q3617943
  237. Anne Morrow Lindberghd:Q443096
  238. Anneliese Kitzmüllerovád:Q566154
  239. Anouar Brahemd:Q548428
  240. Anthony Browned:Q4772161
  241. Anthony Franciosad:Q358360
  242. Anthony Howardd:Q573388
  243. Anthony Powelld:Q573813
  244. Anthony Roth Costanzod:Q27995898
  245. Antoine-François Marmonteld:Q586181
  246. Antoine Audod:Q585612
  247. Antoine Bernheimd:Q472954
  248. Antoine Prostd:Q2856642
  249. Antoine Vitkined:Q2856799
  250. Anton Doord:Q86325
  251. Anton Heretikd:Q12762463
  252. Antoni Chruścield:Q540399
  253. Antonio Araozd:Q16513977
  254. Antonio Caggianod:Q601068
  255. Antonio Genovesid:Q602201
  256. Antonio Paoluccid:Q913004
  257. Antonio Pappanod:Q1125383
  258. Antonios Aziz Minad:Q606231
  259. Antony Cyril Suttond:Q607968
  260. Antony Flewd:Q451451
  261. Antonín Mojžíšd:Q15829913
  262. Antonín Petrákd:Q98804315
  263. António Vieirad:Q458650
  264. Aníbal Fernándezd:Q2857937
  265. Arajik Harutjunjand:Q440824
  266. Arcadius Mauritzd:Q21279377
  267. Archibald Arnottd:Q4786205
  268. Archibald Bowerd:Q633066
  269. Archibald Buttd:Q633069
  270. Arielle Dombasled:Q284731
  271. Arik Aschermand:Q4790609
  272. Arik Levyd:Q18619385
  273. Arika Okrentd:Q4790624
  274. Aristarch Livanovd:Q4260933
  275. Arkadiusz Jakubikd:Q9159734
  276. Arkadiusz Mularczykd:Q432867
  277. Arnaldo Mussolinid:Q549097
  278. Arnaud Desplechind:Q691335
  279. Arnaud Montebourgd:Q737311
  280. Arnod:Q694081
  281. Arnold Aronsond:Q4794950
  282. Arnold Słuckid:Q9160201
  283. Arthur Eddingtond:Q106783700
  284. Arthur Hertzbergd:Q709788
  285. Arthur Japind:Q561789
  286. Arthur Kingsley Porterd:Q2155795
  287. Arthur Lelyveldd:Q4799487
  288. Arthur Meier Schlesingerd:Q435195
  289. Arthur Percivald:Q19175
  290. Arthur Quiller-Couchd:Q322871
  291. Arthur Stanley Linkd:Q4800211
  292. Artur Górskid:Q382726
  293. Artur Sandauerd:Q714811
  294. Artěmij Troickijd:Q4463473
  295. Asaf Gavrond:Q7065167
  296. Aslı Erdoğand:Q468099
  297. Assunta Marchettiovád:Q18341839
  298. Athena Papadakiovád:Q16513981
  299. Audre Lorded:Q463319
  300. August Hermann Niemeyerd:Q73175
  301. August Liebmann Mayerd:Q762753
  302. August Nitschked:Q763228
  303. Augusto Monterrosod:Q447026
  304. Augustín Marián Húskad:Q12762724
  305. Auni Bey Abdul-Hadid:Q16513984
  306. Aurel Hrabušickýd:Q16513985
  307. Azzam Tamimid:Q3595761
  308. Ałbena Grabowskad:Q21102805
  309. Bahaa Taherd:Q800187
  310. Baltasar Álvarezd:Q3633516
  311. Barbara Cassind:Q110521249
  312. Barbara Ehrenreichovád:Q283659
  313. Barbara Osterloffovád:Q21198152
  314. Barbara Stanisławczykd:Q9165590
  315. Bargil Pixnerd:Q540239
  316. Barrie Koskyd:Q808911
  317. Barry McGeed:Q4864491
  318. Bartlett Sherd:Q4865418
  319. Baruch Korffd:Q3635479
  320. Baruch Kurtzweild:Q4865860
  321. Bas Heijned:Q2199683
  322. Basil D'Oliveirad:Q810026
  323. Bastian Kraftd:Q810618
  324. Bazon Brockd:Q86380
  325. Bekim Sejranovićd:Q13598537
  326. Ben Aaronovitchd:Q816409
  327. Ben Bradleed:Q706007
  328. Ben Brantleyd:Q4885332
  329. Benjamin Haydond:Q817668
  330. Benjamin Jusupovd:Q328047
  331. Benjamin Robbins Curtisd:Q202276
  332. Benjamin Rudyerdd:Q4889182
  333. Benjamin Strongd:Q3277708
  334. Benjamin Whichcoted:Q1436859
  335. Benoît Hamond:Q818118
  336. Benoît Yvertd:Q2896671
  337. Bernard Bailynd:Q822286
  338. Bernard Baruchd:Q181662
  339. Bernard Berensond:Q359047
  340. Bernard Bosanquetd:Q822329
  341. Bernard Buffetd:Q365304
  342. Bernard Fitzalan-Howardd:Q822421
  343. Bernard Landerd:Q4893346
  344. Bernard Lavilliersd:Q822558
  345. Bernarda Finkovád:Q287332
  346. Bernardito Auzad:Q822941
  347. Bernardo Atxagad:Q221771
  348. Bernd Eichingerd:Q61881
  349. Bernd Jochen Hilberathd:Q823666
  350. Bernd Neu­mannd:Q78341
  351. Bernd Ulrichd:Q824339
  352. Bernhard Gottlieb von Denzeld:Q825101
  353. Bernhard Heinrich Overbergd:Q107758
  354. Bernhard Müller-Hülsebuschd:Q825662
  355. Bernhard Weidingerd:Q24283115
  356. Bernice Tannenbaumovád:Q19801681
  357. Berthold Lubetkind:Q827997
  358. Bertrand-François Mahé de La Bourdonnaisd:Q828583
  359. Bhante Y. Wimalad:Q104631509
  360. Bill Browderd:Q377538
  361. Bill Forsythd:Q738037
  362. Bill Newton Dunnd:Q862343
  363. Binyavanga Wainainad:Q864094
  364. Birgitta Jónsdóttird:Q144270
  365. Black Elkd:Q436655
  366. Blandine Kriegelovád:Q2906095
  367. Blanka Činátlovád:Q16514020
  368. Blek Le Ratd:Q613236
  369. Bloeme Evers-Emdend:Q4927323
  370. Bob Cowsilld:Q4932152
  371. Bob Kerreyd:Q39718
  372. Bodo Koxd:Q9174981
  373. Bogdan Chazand:Q9175096
  374. Bogdan Deczkowskid:Q25835507
  375. Bohdan Urbanowiczd:Q9176239
  376. Bohumil Lošťákd:Q95389295
  377. Bohumír Šmerald:Q107455554
  378. Booth Tarkingtond:Q893138
  379. Boris Bažanovd:Q893660
  380. Boris Vasiljevd:Q834967
  381. Borut Kržišnikd:Q65946039
  382. Botho von Wedeld:Q894732
  383. Boualem Sansald:Q894948
  384. Bratislav Gašičd:Q16916400
  385. Braňo Deákd:Q17044523
  386. Brenda Uelandd:Q9179197
  387. Brian Duffyd:Q4963625
  388. Brian Freemantled:Q329814
  389. Brian Hanrahand:Q4963943
  390. Brian Rotmand:Q4965186
  391. Brian True-Mayd:Q11854609
  392. Bronisław Majd:Q4274672
  393. Bronisław Wildsteind:Q321613
  394. Bronius Kutavičiusd:Q2926088
  395. Bruce Amesd:Q904168
  396. Bruce Bawerd:Q991543
  397. Bruce Chatwind:Q348916
  398. Bruce Cooper Clarked:Q3645458
  399. Bruce Kentd:Q4977784
  400. Bruce Lanskyd:Q16514033
  401. Bruno Dumontd:Q1291452
  402. Bruno Jonasd:Q45527
  403. Bruno Lachardd:Q16514036
  404. Bruno Le Maired:Q993472
  405. Bryan Capland:Q943121
  406. Bunny Siglerd:Q4997873
  407. Burhan Qurbanid:Q89884
  408. Burkhard Jungd:Q106747
  409. Bálint Hómand:Q718762
  410. C. John McCloskeyd:Q5006608
  411. C. Tanganad:Q24960702
  412. Caitlin Moranovád:Q3398683
  413. Calixto Ochoad:Q5740246
  414. Camillo Boitod:Q1055239
  415. Carl Levind:Q444652
  416. Carl Paladinod:Q5040614
  417. Carl Rakosid:Q5040682
  418. Carlo Cicciolid:Q3659195
  419. Carlo Dossid:Q1042124
  420. Carlo Maria Cipollad:Q454036
  421. Carlos Acostad:Q932718
  422. Carlos García Guald:Q5750442
  423. Carlos María Moyanod:Q1043087
  424. Carlos Solchaga Catalánd:Q2749496
  425. Carlos Álvarez-Nóvoad:Q163357
  426. Carmelo Bened:Q982519
  427. Carmen Elena Rendilesová Martínezovád:Q17333589
  428. Carmen Llerad:Q3660310
  429. Carmi Gillond:Q2911848
  430. Caroline Rémyd:Q453679
  431. Cary Pigmand:Q16192879
  432. Casey Stengeld:Q1047261
  433. Caspar Richterd:Q16514052
  434. Catharine MacKinnonovád:Q528159
  435. Catherine Cussetovád:Q2941869
  436. Catherine Fosterd:Q2666469
  437. Catherine Meurissed:Q2942001
  438. Catherine Sedleyovád:Q275061
  439. Cathy Marstond:Q19518968
  440. Caya Makhéléd:Q2943383
  441. Cedric Priced:Q555640
  442. Cem Mansurd:Q6084465
  443. Cesare Cantùd:Q138832
  444. Cesare Nosigliad:Q639156
  445. Chaim Heferd:Q2890892
  446. Chantal Brunelovád:Q2956266
  447. Charles Austin Beardd:Q719860
  448. Charles Barsottid:Q2958486
  449. Charles Caldwell Ryried:Q1967726
  450. Charles Eamesd:Q170411
  451. Charles Eliotd:Q457399
  452. Charles Forbes René de Montalembertd:Q577504
  453. Charles Franklin Ketteringd:Q959123
  454. Charles Glassd:Q5078055
  455. Charles Haywardd:Q2959333
  456. Charles Hodged:Q970981
  457. Charles James Napierd:Q721083
  458. Charles Joseph Chaputd:Q1065117
  459. Charles Michael Schwabd:Q365218
  460. Charles Prestwich Scottd:Q5006750
  461. Charles R. Mageld:Q52220778
  462. Charles Ristd:Q2960124
  463. Charles Spinassed:Q2960255
  464. Charles Thomsond:Q340159
  465. Charles Woodruff Yostd:Q1066494
  466. Charles de Saint-Évremondd:Q511289
  467. Charlie Waited:Q1067022
  468. Charlotte Garsond:Q27758029
  469. Chi Coltraneovád:Q358995
  470. Chidananda Saraswatid:Q173262
  471. Cholúd Daibesovád:Q431835
  472. Chris Frithd:Q1077217
  473. Chris Isaakd:Q313009
  474. Christian Friedrich Daniel Schubartd:Q61251
  475. Christian Garved:Q214004
  476. Christian Kolonovitsd:Q87971
  477. Christian Palmerd:Q6033680
  478. Christiane zu Salmd:Q1082723
  479. Christine Keelerd:Q176222
  480. Christine von Kohld:Q1083879
  481. Christoph Ammond:Q213786
  482. Christoph Schlingensiefd:Q45070
  483. Christoph Wilhelm Hufelandd:Q32257
  484. Christopher Alexanderd:Q455076
  485. Christopher Caldwelld:Q472569
  486. Christopher Fraylingd:Q1086668
  487. Christopher Fryd:Q543468
  488. Christopher J. Walkerd:Q4476104
  489. Christopher Kopperd:Q18620076
  490. Christopher Logued:Q542468
  491. Christopher Morleyd:Q931105
  492. Christopher Wheeldond:Q2966661
  493. Chálid al-Fadld:Q16514075
  494. Claes Wahlind:Q18511337
  495. Claire Genouxovád:Q2975041
  496. Clarence Rufus J. Riversd:Q5126728
  497. Claribel Alegríad:Q270601
  498. Claude Allègred:Q1096420
  499. Claude Dagensd:Q516442
  500. Claude Hagèged:Q12909
  501. Claude Mesplèded:Q2977811
  502. Claude Roger-Marxd:Q2978077
  503. Claudia Lücking-Micheld:Q15435489
  504. Claudia Schmiedovád:Q89615
  505. Claudine Tiercelind:Q2978512
  506. Clint Blackd:Q320264
  507. Clive Colemand:Q16206524
  508. Coleen Grayovád:Q1112554
  509. Colin Matthewsd:Q2356593
  510. Concha Buikad:Q266042
  511. Conor Cruise O'Briend:Q735593
  512. Conrad Blackd:Q336444
  513. Conrad Gröberd:Q74284
  514. Conrad Kiliand:Q2993609
  515. Constance Cummingsovád:Q449916
  516. Constantin Göttfertd:Q114066
  517. Constantin Heereman von Zuydtwyckd:Q123370
  518. Constanza Macrasovád:Q3687646
  519. Contardo Ferrinid:Q2278847
  520. Costantino Nivolad:Q1136448
  521. Craig Fergusond:Q72867
  522. Craig Russelld:Q1138661
  523. Curtis Yarvind:Q21062238
  524. Cyril Harrisd:Q5200751
  525. Cyril Salim Bustrosd:Q1148813
  526. Czesław Dźwigajd:Q5202115
  527. Czesław Kiszczakd:Q455656
  528. Cécile Kyengeovád:Q8277714
  529. Cécile Sorelovád:Q1406925
  530. Dalia Ravikovitchd:Q469249
  531. Dalil Boubakeurd:Q898596
  532. Damiano Michielettod:Q1158481
  533. Damon Lindelofd:Q310556
  534. Daniel Bar-Tald:Q5216489
  535. Daniel Burmand:Q1160223
  536. Daniel Catánd:Q2441186
  537. Daniel Edward Koshlandd:Q585081
  538. Daniel Halévyd:Q966745
  539. Daniel Hrbekd:Q17312085
  540. Daniel Jonah Goldhagend:Q553527
  541. Daniel Weissd:Q1163116
  542. Daniel Wyttenbachd:Q116034
  543. Daniel Yergind:Q714148
  544. Daniela Iwashitad:Q16514098
  545. Danila Kozlovskijd:Q3015088
  546. Danilo Aguirre Solísd:Q21598651
  547. Danny Kortchmard:Q1164670
  548. Dariusz Rosatid:Q1166062
  549. Dariusz Walusiakd:Q25835524
  550. Darko Tresnjakd:Q26215041
  551. David A. Noebeld:Q1173513
  552. David Albaharid:Q713647
  553. David Asseod:Q203367
  554. David Baddield:Q526242
  555. David Bellosd:Q537725
  556. David Bethead:Q28070662
  557. David Blunkettd:Q264196
  558. David Cannadined:Q4382556
  559. David Canterd:Q10879461
  560. David Dawsond:Q16514106
  561. David Dicksond:Q5232969
  562. David Dimitrid:Q1174231
  563. David Edward Finleyd:Q5233173
  564. David Foenkinosd:Q325133
  565. David Formand:Q16514110
  566. David Frostd:Q380865
  567. David Hartmand:Q4423223
  568. David Hatchwelld:Q16514114
  569. David Helfgottd:Q431128
  570. David Herbert Donaldd:Q5234936
  571. David Kačabd:Q22810851
  572. David Kertzerd:Q3018193
  573. David Kimšed:Q458712
  574. David Kirkwoodd:Q5236051
  575. David Lagercrantzd:Q4276189
  576. David Lisnardd:Q3018298
  577. David Mahoneyd:Q16514117
  578. David Maria Jaegerd:Q17141974
  579. David McVicard:Q905559
  580. David Melech Friedmand:Q28018207
  581. David Newmand:Q5237995
  582. David Nečild:Q16514118
  583. David Nilesd:Q5238035
  584. David Nuttd:Q3277223
  585. David Pabiškad:Q16514122
  586. David Remnickd:Q1176307
  587. David Richardsd:Q922004
  588. David S. Touretzkyd:Q1176469
  589. Dawn Upshawovád:Q272823
  590. Dean Luis Reyesd:Q24283117
  591. Debora Serracchianiovád:Q3704388
  592. Denis Alexanderd:Q5257071
  593. Denis Healeyd:Q332360
  594. Denis Podalydèsd:Q1187592
  595. Denis Scheckd:Q108588
  596. Denis Thatcherd:Q46172
  597. Deniz Baykald:Q381297
  598. Deniz Gamze Ergüvend:Q20730476
  599. Dennis Joseph Doughertyd:Q640590
  600. Dennis Robertsond:Q971227
  601. Dennis Skinnerd:Q391437
  602. Derek Sayerd:Q18534605
  603. Dermot Farrelld:Q5262802
  604. Dermot Healyd:Q5262812
  605. Desmond Mortond:Q5264768
  606. Detlef Kleinertd:Q1201292
  607. Devasahayam Pillaid:Q378056
  608. Diana Gribbonová Motzovád:Q5271175
  609. Diana Vreelandovád:Q450619
  610. Diane Abbottovád:Q153454
  611. Dick Gregoryd:Q1209674
  612. Dick Martyd:Q123307
  613. Dick Matenad:Q328025
  614. Didier Eribond:Q945597
  615. Didier Gailhaguetd:Q797977
  616. Didier Ryknerd:Q3027182
  617. Diego de Saavedra Fajardod:Q2715411
  618. Dietrich Brüggemannd:Q1223694
  619. Dietrich Schwanitzd:Q77862
  620. Dieudonné M’bala M’balad:Q689494
  621. Dimitrina Petrovovád:Q98140290
  622. Dimitris Avramopulosd:Q983664
  623. Dimítris Dimitriádisd:Q3028217
  624. Dinah Craikd:Q2331155
  625. Dino Grandid:Q353201
  626. Dionysis Kapsalisd:Q17141978
  627. Diran Adebayod:Q5280169
  628. Dmitrij Baškirovd:Q1232378
  629. Dmitrij Ivanovič Pisarevd:Q378753
  630. Dmitrij Krymovd:Q4242900
  631. Dmitrij Ovsjannikovd:Q26158335
  632. Doina Jelad:Q16707907
  633. Dolf Sternbergerd:Q101494
  634. Domenique Lebrund:Q26493142
  635. Dominic Cavendishd:Q96581143
  636. Dominic Cooked:Q5290502
  637. Dominic Cummingsd:Q24572712
  638. Dominique Viartd:Q3035516
  639. Don Dixond:Q2463156
  640. Donald Mantoyad:Q108473548
  641. Donald Passd:Q5294984
  642. Donato Giannottid:Q951973
  643. Doris Kearnsová Goodwinovád:Q442008
  644. Dorota Segdad:Q5298221
  645. Doug Henwoodd:Q5300555
  646. Douglas Fairbanks mladšíd:Q528428
  647. Dov Liord:Q2920394
  648. Dov Weissglassd:Q5302374
  649. Drauzio Varellad:Q1255930
  650. Dror Morehd:Q3816163
  651. Duo Duod:Q966485
  652. Dušan Radovanovičd:Q44906668
  653. Dušan Radovićd:Q1268210
  654. Dwight Lyman Moodyd:Q453218
  655. Dénes Várjond:Q4103841
  656. Džambo Aguševid:Q24576478
  657. Earl Wilsond:Q5326170
  658. Eben Moglend:Q314292
  659. Eberhard Bethged:Q96779
  660. Eberhard Schorschd:Q115264
  661. Ed Seykotad:Q5335389
  662. Eddy de Prettod:Q42150367
  663. Edgar Semmeld:Q89206850
  664. Edmund Bojanowskid:Q672047
  665. Edmund Morrisd:Q3048117
  666. Edmundo Paz Soldánd:Q330692
  667. Edna Ferberovád:Q283496
  668. Edna Gladneyovád:Q2161067
  669. Edna O’Brienovád:Q178225
  670. Eduard Burgetd:Q22810848
  671. Eduard Laskerd:Q213981
  672. Eduard Volodarskijd:Q3656851
  673. Eduardo Portelad:Q11918067
  674. Eduardo Todad:Q11681280
  675. Edward Behrd:Q3048455
  676. Edward Dahlbergd:Q1292012
  677. Edward Dziewońskid:Q4160759
  678. Edward Stobartd:Q5345461
  679. Edward Watsond:Q5345824
  680. Edwin Hubbell Chapind:Q5346528
  681. Egon Bahrd:Q62206
  682. Egon Bondyd:Q111421539
  683. Egon Friedelld:Q112255
  684. Egon Schwarzd:Q1298900
  685. Ehud Danochd:Q96619829
  686. Eileen Bowserovád:Q17141994
  687. Eileen Caddyd:Q3049420
  688. Einar Hjörleifsson Kvarand:Q1305870
  689. Einar Már Guðmundssond:Q555319
  690. Eitan Haberd:Q5350002
  691. Elaine Pagelsovád:Q263099
  692. Elbert Benjamin Smithd:Q24069546
  693. Elena Schwarzovád:Q461932
  694. Eli Stanley Jonesd:Q5322152
  695. Elia Dalla Costad:Q427528
  696. Elia Suleimand:Q577569
  697. Elies Rogentd:Q721659
  698. Elio Fioruccid:Q3723021
  699. Elio Toaffd:Q573861
  700. Elisabeth Barilléovád:Q3587847
  701. Eliseo Verónd:Q1330696
  702. Elizabeth Bibescovád:Q529558
  703. Elizabeth Hardwickovád:Q465242
  704. Elizabeth Johnsonovád:Q172695
  705. Ellen Taaffe Zwilichovád:Q457425
  706. Elmar Altvaterd:Q73200
  707. Elton Truebloodd:Q5203578
  708. Elvira Bachovád:Q1334259
  709. Emanuel Axd:Q505563
  710. Emanuel Gatd:Q549227
  711. Emanuel Makovičkad:Q15829971
  712. Emanuele Severinod:Q1334901
  713. Emerich Corethd:Q114236
  714. Emil Florišd:Q20652495
  715. Emil Zuckerkandld:Q85641
  716. Emilian Kamińskid:Q11696866
  717. Emilio Masserad:Q460738
  718. Emine Erdoğanovád:Q2977143
  719. Emma Lavigned:Q51069905
  720. Emmanueld:Q3052539
  721. Emmanuel Demarcy-Motad:Q3052666
  722. Emmanuel Finkield:Q3052696
  723. Emmanuelle Bercotovád:Q272804
  724. Emmett John Riced:Q1338730
  725. Emory Douglasd:Q1339063
  726. Emre Arolatd:Q20197529
  727. Enikö Eszenyid:Q714954
  728. Ephraim Mirvisd:Q1394646
  729. Ephraim Oshryd:Q3055713
  730. Eric Fonerd:Q3056269
  731. Eric Friedlerd:Q1351284
  732. Eric Hofferd:Q588692
  733. Eric Schenkmand:Q50919629
  734. Eric Schmidtd:Q92747
  735. Erica Johnsonová Debeljakovád:Q15972212
  736. Erich Leitenbergerd:Q17141996
  737. Erich Steinhardd:Q17142011
  738. Erik Boomerd:Q50921224
  739. Erik Vladimirovič Bulatovd:Q326367
  740. Ernest Brylld:Q597863
  741. Ernest Lavissed:Q981891
  742. Ernest Legouvéd:Q1333348
  743. Ernst Müller-Meiningend:Q109484
  744. Ernst Peter Fischerd:Q103720
  745. Ervand Abrahamiand:Q5396010
  746. Erwin Leiserd:Q96424
  747. Esaias Tegnérd:Q366765
  748. Esteban Paulónd:Q5849117
  749. Eucharius Gottlieb Rinkd:Q96696
  750. Eugen Gindld:Q12765519
  751. Eugen Indjicd:Q3059548
  752. Eugen Lemayd:Q47514061
  753. Eugene Cullen Kennedyd:Q1373134
  754. Eugene Irving Maeroffd:Q20737443
  755. Eugene Louis Faccuitod:Q2965752
  756. Eugenia Tadoliniovád:Q960053
  757. Eugenio d’Orsd:Q930679
  758. Eugeniusz Knapikd:Q2655222
  759. Eugène Greend:Q329549
  760. Eusebio L. Elizondo Almaguerd:Q1378611
  761. Eva Halamovád:Q17142023
  762. Eva Herrmannovád:Q61694077
  763. Eva Houdovád:Q3061245
  764. Eva Kristínovád:Q13408707
  765. Eva Lukad:Q16707905
  766. Eva Petričovád:Q47997021
  767. Eva Vašíčkovád:Q17248896
  768. Evelina Puzaited:Q17228607
  769. Everette Howard Huntd:Q712791
  770. Evžen Bosilkovd:Q1284685
  771. Ewa Skibińskad:Q9256844
  772. Fabrice Martin Plichtad:Q17142024
  773. Fabrice d'Almeidad:Q3063960
  774. FakTyrAd:Q58808045
  775. Falk Richterd:Q125957
  776. Fanny zu Reventlowd:Q71429
  777. Farhad Khosrokhavard:Q338128
  778. Farley Grangerd:Q240076
  779. Federico Di Trocchiod:Q1400455
  780. Felix Adlerd:Q1386165
  781. Felix Frankfurterd:Q1403472
  782. Ferdinand Gregoroviusd:Q61425
  783. Ferenc Fricsayd:Q315589
  784. Fernando Báezd:Q5444619
  785. Fernando Sáenz Lacalled:Q704029
  786. Fero Liptákd:Q19274147
  787. Fethi Benslamad:Q969810
  788. Filip Michał Bajond:Q95003
  789. Filipp Filippovič Vigeld:Q3740606
  790. Fjodor Ivanovič Šeremetěvd:Q4523091
  791. Fjodor Sergejevič Bondarčukd:Q2299195
  792. Fjodor Stepund:Q91137
  793. Flavio Carbonid:Q3746463
  794. Flemming Rosed:Q2743774
  795. Florent Georgescod:Q51884467
  796. Florynce Kennedyovád:Q8564015
  797. Fouad Belkacemd:Q26833029
  798. Fran Lebowitzovád:Q32709
  799. Francesca Cuzzoniovád:Q273664
  800. Francesco Alberonid:Q1386131
  801. Francesco Bamonted:Q19357482
  802. Francesco Borgongini Ducad:Q786986
  803. Francis Amherstd:Q5481621
  804. Francis Assisi Chullikattd:Q592639
  805. Francis Chichesterd:Q1441448
  806. Francis Gary Powers Jr.d:Q21685735
  807. Francis Schaefferd:Q958594
  808. Francis Thomas Hurleyd:Q518402
  809. Francisco Cabrald:Q1780652
  810. Francisco González Ledesmad:Q2454603
  811. Franciszek Walickid:Q5484334
  812. Frank Budgend:Q2752972
  813. Frank Lentricchiad:Q5487914
  814. Frank Richd:Q5489205
  815. Frank Ricottid:Q1444035
  816. Frank Westermand:Q1444447
  817. Frank Winfield Woolworthd:Q2142312
  818. Franklin Grahamd:Q1445246
  819. Frans Stafleud:Q599839
  820. František Bezděkad:Q17227226
  821. František Fajfrd:Q17227344
  822. František Ferdinand Kosmas Schmalfusd:Q17335274
  823. František Maryškad:Q29034603
  824. František Vrabeld:Q105097695
  825. František Xaver Blandad:Q17227236
  826. Franz Fühmannd:Q73102
  827. Franz Hettingerd:Q88374
  828. Franz Panyd:Q1448459
  829. Franz Schuhd:Q112653
  830. Franz Spiragod:Q17248911
  831. Franz Xaver Kroetzd:Q45239
  832. François-Anatole Gruyerd:Q17227416
  833. François Antoine de Boissy d’Anglasd:Q1450807
  834. François Chengd:Q469459
  835. François Gibaultd:Q3084721
  836. François Girardd:Q724590
  837. François Hadji-Lazarod:Q3084824
  838. François Jules Edmond Gotd:Q3047850
  839. François Zimerayd:Q3086085
  840. François de La Rocqued:Q1339879
  841. Françoise Fabianovád:Q456668
  842. Fraser Morrisond:Q17227898
  843. Frederic Clemson Howed:Q3087067
  844. Frederic William Maitlandd:Q1376924
  845. Frederick Lewis Allend:Q5498277
  846. Frederick William Fairholtd:Q13476228
  847. Frida Gianninid:Q1456127
  848. Friedrich Adolf Trendelenburgd:Q61280
  849. Friedrich Anid:Q123281
  850. Friedrich Austerlitzd:Q1458300
  851. Friedrich Christoph Dahlmannd:Q76589
  852. Friedrich Eberhard von Rochowd:Q100624
  853. Friedrich Leopold zu Stolberg-Stolbergd:Q213737
  854. Friedrich Meinecked:Q66147
  855. Friedrich Sieburgd:Q95833
  856. Fritz Kolbed:Q68178
  857. Fritz Muliard:Q112059
  858. Fritz Wittmannd:Q107648
  859. Frédéric Eichhoffd:Q1004158
  860. Frédéric Mitterrandd:Q257752
  861. Fudžiwara no Kintód:Q1189915
  862. Fumio Kjúmad:Q943732
  863. Félix Candelad:Q704609
  864. Félix Dupanloupd:Q708846
  865. Gabriel Kolkod:Q2140181
  866. Gabriel Monodd:Q3087450
  867. Gabriel Zaidd:Q3735658
  868. Gabriela Mikulkovád:Q17335276
  869. Gabriela Monterod:Q266894
  870. Gadi Taubd:Q557171
  871. Gaetano Salveminid:Q730889
  872. Gaius Julius Victord:Q3207287
  873. Galeotto Marziod:Q547873
  874. Galina Ustvolskajad:Q255300
  875. Garik Sukačjovd:Q1981460
  876. Garrison Keillord:Q183031
  877. Gary Shteyngartd:Q1334139
  878. Gaspard Koenigd:Q3098777
  879. Gavrilij Golovkind:Q1377043
  880. Geir Lundestadd:Q1498825
  881. Geoffrey Duttond:Q5534574
  882. Georg Bätzingd:Q1503851
  883. Georg Friedrich Haasd:Q49388
  884. George-Albert Aurierd:Q2714600
  885. George Bancroftd:Q741482
  886. George Costakisd:Q122726
  887. George Darleyd:Q1450149
  888. George Gilbert Scottd:Q681007
  889. George Henry Lewesd:Q1275943
  890. George Mundeleind:Q541170
  891. George Norman Clarkd:Q5542931
  892. George Raddad:Q5543683
  893. George Robert Christensend:Q5537893
  894. George Sartond:Q1316061
  895. George Simon Kaufmand:Q163662
  896. George Sitwelld:Q3101917
  897. George Wallaced:Q313776
  898. George Whyted:Q1461338
  899. George Wildman Balld:Q997635
  900. George Willd:Q1270178
  901. George William Curtisd:Q4219688
  902. Georges Abou Khazend:Q15811847
  903. Georges Bensoussand:Q1508801
  904. Georges Cogniotd:Q3102498
  905. Georges Courtelined:Q51107
  906. Georges Ifrahd:Q2917143
  907. Georges Lefebvred:Q663862
  908. Georges Minkd:Q3103204
  909. Georges Mounind:Q1509020
  910. Georges Sadould:Q935301
  911. Georgij Bovtd:Q4088966
  912. Georgij Milljard:Q1509164
  913. Georgios Theotokasd:Q773389
  914. Gerald Celented:Q1509834
  915. Gerald Hütherd:Q100836
  916. Gerald Szyszkowitzd:Q1510017
  917. Gerd Bosbachd:Q104417
  918. Gerd Schmückled:Q1259231
  919. Germaine Acognyovád:Q3104163
  920. Giampaolo Crepaldid:Q366004
  921. Giancarlo Rovatid:Q17248938
  922. Gianfranco Rosid:Q3763144
  923. Gianfranco Sanguinettid:Q3105216
  924. Gianni Lettad:Q1225624
  925. Gihan Sadatovád:Q212190
  926. Gil Shahamd:Q1339670
  927. Gilad Karivd:Q868609
  928. Gilbert Burnetd:Q2250014
  929. Gilbert Cesbrond:Q2714618
  930. Gilbert Sheltond:Q1346736
  931. Gilles Archambaultd:Q3106074
  932. Gilles Bernheimd:Q1230908
  933. Gilles Jacobd:Q3106313
  934. Gin Dan Wongd:Q17058193
  935. Ginane Makki Bachod:Q17277792
  936. Giovanni Belluccid:Q551664
  937. Giovanni Paolo Lomazzod:Q982538
  938. Girolamo Seripandod:Q1527068
  939. Giuliano Ferrarad:Q597551
  940. Giulio Albanesed:Q3769474
  941. Glória de Matosd:Q10290270
  942. Godfrey Hugginsd:Q469710
  943. Godfrey Knellerd:Q65317
  944. Gonzalo Fernández de la Morad:Q3327482
  945. Gonçalo Manuel Tavaresd:Q972346
  946. Goran Tomaševićd:Q5584486
  947. Gordon Rattray Taylord:Q1538068
  948. Gordon Stewart Woodd:Q5585778
  949. Gordon Thomasd:Q2293838
  950. Gotthilf Fischerd:Q87078
  951. Gottlieb Wilhelm Rabenerd:Q72691
  952. Grace Paleyovád:Q443966
  953. Graham Allend:Q259601
  954. Grażyna Borkowskad:Q11701353
  955. Grażyna Szapołowskad:Q288713
  956. Gregor Golobičd:Q2324642
  957. Gregor von Rezzorid:Q78685
  958. Gregory Baumd:Q214447
  959. Greil Marcusd:Q321153
  960. Grigorij Volkonskijd:Q4123524
  961. Grzegorz Kasdepked:Q11702729
  962. Gudrun Veronika Kuglerovád:Q87353
  963. Guido Wolfd:Q1553700
  964. Guillaume Herbautd:Q20980919
  965. Guillaume Martind:Q17614937
  966. Guillaume Tourniaired:Q17143234
  967. Gun-Brit Barkminovád:Q15990477
  968. Gustavo Martín Garzod:Q3399470
  969. Gustavo Ottd:Q5621451
  970. Gustaw Holoubekd:Q1503740
  971. Guy Sormand:Q3122159
  972. Gypsy Rose Leed:Q267186
  973. György Dalosd:Q901368
  974. Győrgy Sándor Gáld:Q1030973
  975. Gássán Kanafáníd:Q369696
  976. Gérald Darmanind:Q3123610
  977. Gérard Garousted:Q1219296
  978. Gérard Mortierd:Q464662
  979. Gérard Ouryd:Q470798
  980. Géza Röhrigd:Q19816843
  981. Gündüz Vassafd:Q6085468
  982. Günther Becksteind:Q44771
  983. Günther Hampeld:Q108914717
  984. Hafid Aggouned:Q3125677
  985. Hakim El Karouid:Q3125844
  986. Hakim Sanáíd:Q1148049
  987. Hal Lancasterd:Q17227531
  988. Hal Needhamd:Q1230959
  989. Halina Bortnowskad:Q9285316
  990. Halina Mikołajskad:Q9285417
  991. Hamdy el-Gazzard:Q5753808
  992. Hamza Piccardod:Q3782928
  993. Hana Briešťanskád:Q17312122
  994. Hana Hikelovád:Q17143264
  995. Hana Poltikovičovád:Q95152237
  996. Hanna Banaszakovád:Q733916
  997. Hanna Gronkiewiczová-Waltzovád:Q271902
  998. Hanne Ørstavikovád:Q299347
  999. Hannes Finnssond:Q471937
  1000. Hans-Christoph Blumenbergd:Q1352823
  1001. Hans-Georg Küppersd:Q15116285
  1002. Hans-Georg Wieckd:Q214197
  1003. Hans-Joachim Noackd:Q1577427
  1004. Hans-Jochen Jaschked:Q110806
  1005. Hans-Olaf Henkeld:Q105564
  1006. Hans-Peter Friedrichd:Q66144
  1007. Hans Herbjørnsrudd:Q1358945
  1008. Hans Köchlerd:Q85148
  1009. Hans Margoliusd:Q17227624
  1010. Hans Osterd:Q57409
  1011. Hans Zirkerd:Q1583265
  1012. Harold Brookes-Bakerd:Q5660182
  1013. Harold C. Schonbergd:Q2656164
  1014. Harold Clurmand:Q3783427
  1015. Harold Princed:Q605924
  1016. Haroon Lorgatd:Q3349961
  1017. Harriett Woodsovád:Q5664417
  1018. Harry Bernsteind:Q2606824
  1019. Harry Langdond:Q965701
  1020. Harry Reidd:Q314459
  1021. Hasan Fehmi Ataçd:Q6080974
  1022. Hatem Abdel Qaderd:Q17228615
  1023. Hazrat Inayat Khand:Q120411
  1024. Haïm Korsiad:Q3128924
  1025. Heiner Bielefeldtd:Q98338
  1026. Heiner Goebbelsd:Q525180
  1027. Heinrich Bedford-Strohmd:Q105497
  1028. Heinrich Gelzerd:Q124494
  1029. Heinrich Hübschd:Q77422
  1030. Heinrich Leod:Q74316
  1031. Heinrich Moritz Chalybäusd:Q107662
  1032. Heinrich Mussinghoffd:Q66618
  1033. Heinz Holecekd:Q1600383
  1034. Heinz von Försterd:Q78688
  1035. Helen Rowlandovád:Q4398731
  1036. Helena Havlíkovád:Q17157159
  1037. Helena Kahnovád:Q17227493
  1038. Helena Máslovád:Q17227972
  1039. Helena Sheehanovád:Q5703734
  1040. Helene Uriovád:Q455410
  1041. Helmut Qualtingerd:Q45233
  1042. Helmuth Groscurthd:Q92034
  1043. Henning Ritterd:Q1291352
  1044. Henri Amourouxd:Q3130557
  1045. Henri Bouladd:Q1227333
  1046. Henri Desgranged:Q436679
  1047. Henri Duvernoisd:Q1392751
  1048. Henri Frankfortd:Q958310
  1049. Henri Frenayd:Q463367
  1050. Henri Jozef Machiel Nouwend:Q723772
  1051. Henri de Kérillisd:Q3132283
  1052. Henrich Sliosbergd:Q4423463
  1053. Henrik Tikkanend:Q1800181
  1054. Henry C. Theriaultd:Q50840330
  1055. Henry Cabot Lodged:Q174037
  1056. Henry Cabot Lodge juniord:Q450984
  1057. Henry Chadwickd:Q321624
  1058. Henry Céardd:Q3132710
  1059. Henry Deabornd:Q17227311
  1060. Henry Edward Manningd:Q464946
  1061. Henry Garnetd:Q329988
  1062. Henry Grossmand:Q17194340
  1063. Henry Hallamd:Q1234977
  1064. Henry Harveyd:Q3132816
  1065. Henry Louis Menckend:Q439204
  1066. Henry Morgenthaud:Q450751
  1067. Henry Rosovskyd:Q5727722
  1068. Henry Sumner Mained:Q1195523
  1069. Henry Ward Beecherd:Q1607404
  1070. Henry Wottond:Q641028
  1071. Henry van Dyked:Q950959
  1072. Henryk Broderd:Q66264
  1073. Henryk Wernicd:Q25893289
  1074. Henryk Wisnerd:Q5336962
  1075. Herbert Breslind:Q5733680
  1076. Herbert Danield:Q10294986
  1077. Herbert E. Meyerd:Q17516148
  1078. Herbert Fisherd:Q333442
  1079. Herbert Hall Turnerd:Q715996
  1080. Herbert Iheringd:Q1608503
  1081. Herman Hertzbergerd:Q318319
  1082. Hermann F. Markd:Q85914
  1083. Hermann Geisslerd:Q1611191
  1084. Hermann Häringd:Q98136
  1085. Hermann Langbeind:Q1267643
  1086. Hermann Reuschd:Q1612459
  1087. Hervé Alphandd:Q555864
  1088. Hervé Juvind:Q3134543
  1089. Hervé Maritond:Q3134593
  1090. Hilde Henriksen Waaged:Q5761553
  1091. Hildegarda Burjanovád:Q78679
  1092. Hilmar Örn Hilmarssond:Q425650
  1093. Hippolyte Delehayed:Q1620026
  1094. Homer Burton Adkinsd:Q499423
  1095. Homer Folksd:Q5890037
  1096. Honorat Koźmińskid:Q580372
  1097. Honorius Augustodunensisd:Q543586
  1098. Horace Gregoryd:Q13891091
  1099. Horatio Greenoughd:Q978253
  1100. Horatio Hastings Weldd:Q5902704
  1101. Houmam Al Sayedd:Q17277794
  1102. Hubert Védrined:Q560682
  1103. Huey Newtond:Q360570
  1104. Hugh Binningd:Q5576415
  1105. Hugh Latimerd:Q710046
  1106. Hugo Moyanod:Q3297245
  1107. Hugo Verlommed:Q3142455
  1108. Hugo Youngd:Q13060280
  1109. Hélène Frappatd:Q3144768
  1110. Hüseyin Karabeyd:Q6661011
  1111. Ian Duncan Smithd:Q302486
  1112. Ian Hamiltond:Q699617
  1113. Ian Shuttleworthd:Q5982890
  1114. Ian Stevensond:Q731300
  1115. Ian Stewartd:Q372182
  1116. Ibn Said al-Maghribid:Q3045396
  1117. Ibráhím Aslánd:Q3082457
  1118. Igino Giordanid:Q3792221
  1119. Ignacio Ellacuríad:Q1301166
  1120. Ignatij Brjančanikovd:Q984143
  1121. Ignatius von Senestreyd:Q1438909
  1122. Ignác Zakka I. Iwasd:Q982936
  1123. Igor Borisovič Sandlerd:Q4407530
  1124. Igor Stránskýd:Q17312086
  1125. Igor Tyškevičd:Q110521885
  1126. Igor Vajdad:Q12767399
  1127. Igor Zalewskid:Q11711482
  1128. Ikechukwu Obiorahd:Q13140688
  1129. Ilan Stavansd:Q2887093
  1130. Ildar Abdrazakovd:Q4054479
  1131. Ilja Gringoltsd:Q17227414
  1132. Indalecio Prietod:Q433615
  1133. Inga Iwasiówovád:Q11712493
  1134. Ingo Metzmacherd:Q66437
  1135. Ingrid Cavenovád:Q70294
  1136. Inka Pareiovád:Q95523
  1137. Ioan Holenderd:Q457290
  1138. Ioannes Tzetzesd:Q530515
  1139. Ioannis Kolettisd:Q717119
  1140. Iqbal Sacranied:Q1672308
  1141. Ira Formand:Q16197698
  1142. Irena Szymańskad:Q8865429
  1143. Irene Stefaniovád:Q19358471
  1144. Ireneusz Iredyńskid:Q3485804
  1145. Ireneusz Krzemińskid:Q11713930
  1146. Irina Lebeděvovád:Q4255833
  1147. Iris Adrianovád:Q3154408
  1148. Iris Apfelovád:Q2112549
  1149. Irving Koslowed:Q17227518
  1150. Isidor Pelusijskýd:Q713530
  1151. Isidro Gomád:Q918317
  1152. Israel Mowshowitzd:Q28319737
  1153. Israel Zollid:Q583103
  1154. Ivan Fontanad:Q17227361
  1155. Ivan Luttererd:Q24081490
  1156. Ivan Massowd:Q16197105
  1157. Ivan Minattid:Q6097001
  1158. Ivan Rioufold:Q3156177
  1159. Iveta Černád:Q18327845
  1160. Ivor Indykd:Q16226568
  1161. Izabela Kopećovád:Q11714675
  1162. Izïa Higelind:Q3156516
  1163. Iñaki Azkunad:Q853647
  1164. Iñaki Ábalosd:Q16142746
  1165. Jac van Steend:Q823336
  1166. Jacek Bończykd:Q11715218
  1167. Jacek Bromskid:Q6582084
  1168. Jacek Cygand:Q5614493
  1169. Jacek Kawalecd:Q11715358
  1170. Jacek Poniedziałekd:Q11715518
  1171. Jacek Sempolińskid:Q6110655
  1172. Jacek Żakowskid:Q1676938
  1173. Jack Canfieldd:Q1374512
  1174. Jack Engelhardd:Q55394829
  1175. Jack Farj Rafael Jacobd:Q6105676
  1176. Jack Halberstamd:Q433322
  1177. Jack Strawd:Q311278
  1178. Jacob Bronowskid:Q374117
  1179. Jacob J. Schacterd:Q6118797
  1180. Jacques-Pierre Ametted:Q717736
  1181. Jacques Avedd:Q489437
  1182. Jacques Behnan Hindod:Q1677891
  1183. Jacques Chardonned:Q699401
  1184. Jacques Julliardd:Q3159199
  1185. Jacques Myardd:Q3159627
  1186. Jacques Rueffd:Q1398687
  1187. Jacques Testartd:Q3160072
  1188. Jacques Vergèsd:Q714194
  1189. Jacques de Bourbon Bussetd:Q1238654
  1190. Jacques de Vitryd:Q654608
  1191. Jacques Égide Duhan de Jandund:Q1678151
  1192. Jadwiga Rappéd:Q3160434
  1193. Jaime Caminod:Q4888080
  1194. Jaime Sanahujad:Q17249019
  1195. Jakob Jóhannesson Smárid:Q17249021
  1196. Jakob Zinssmeisterd:Q17249023
  1197. Jakov Mirkind:Q15072556
  1198. Jakub Albrechtd:Q97705695
  1199. Jaman Penjwenyd:Q17454820
  1200. Jamazaki Ansaid:Q6565636
  1201. James Ageed:Q352963
  1202. James Allend:Q1371577
  1203. James Andrew Corcorand:Q6128731
  1204. James Atlasd:Q6128947
  1205. James Bamfordd:Q1680004
  1206. James Cowles Prichardd:Q1226854
  1207. James Elmer Akinsd:Q3160893
  1208. James Fallowsd:Q667171
  1209. James Forrestald:Q463385
  1210. James Hewittd:Q1680558
  1211. James Ingo Freedd:Q95330
  1212. James Martind:Q3547757
  1213. James McKeen Cattelld:Q545047
  1214. James Meekd:Q729092
  1215. James Patrick Broderickd:Q6141014
  1216. James Pilkingtond:Q6141289
  1217. James Restond:Q2363899
  1218. James Reston juniord:Q2895181
  1219. James Ruben Oestreichd:Q6141698
  1220. James T. Pettersond:Q17228475
  1221. James Thomson Callenderd:Q1681162
  1222. James Wolfed:Q379812
  1223. Jamie Lloydd:Q6147131
  1224. Jamie Saléd:Q435022
  1225. Jan Borovičkad:Q21506324
  1226. Jan Bubákd:Q19608803
  1227. Jan Englertd:Q55380
  1228. Jan Fabred:Q702439
  1229. Jan Fránad:Q95148930
  1230. Jan Gondowiczd:Q11717562
  1231. Jan Grosfeldd:Q11717596
  1232. Jan Handld:Q17227432
  1233. Jan Hudečekd:Q18595521
  1234. Jan Hájekd:Q18346655
  1235. Jan Kněžínekd:Q17227512
  1236. Jan Krasnowolskid:Q15922432
  1237. Jan Kukačkad:Q17227527
  1238. Jan Marcin Szancerd:Q6149434
  1239. Jan Maria Jackowskid:Q11718343
  1240. Jan Marxd:Q21716157
  1241. Jan Mattlachd:Q28869358
  1242. Jan Mazurkiewiczd:Q4274626
  1243. Jan Morrisovád:Q3395844
  1244. Jan Pachld:Q54860006
  1245. Jan Puzynad:Q121957
  1246. Jan Tomasz Adamusd:Q6150069
  1247. Jan Tykačd:Q17249030
  1248. Jan Łomnickid:Q3023313
  1249. Jane Byrned:Q295390
  1250. Jane McAdam Freudovád:Q6152540
  1251. Jang Ged:Q52671040
  1252. Janusz Bielańskid:Q6155992
  1253. Janusz Czapińskid:Q11720112
  1254. Janusz Gajosd:Q1347021
  1255. Janusz Odziemkowskid:Q11720366
  1256. Janusz Stannyd:Q11720486
  1257. Janusz Szpotańskid:Q6156089
  1258. Janusz Tazbird:Q6156090
  1259. Jared Cohend:Q6159928
  1260. Jaromír Blažejovskýd:Q17227237
  1261. Jaromír Pacltd:Q95133940
  1262. Jaroslav Kopáčekd:Q18562200
  1263. Jaroslav Ungermand:Q17573700
  1264. Jaroslav Šaldad:Q24459888
  1265. Jaroslav Žalnind:Q4177958
  1266. Jaroslava Janskád:Q17227480
  1267. Jaroslava Roguľovád:Q17249036
  1268. Jarosław Czubatyd:Q11720811
  1269. Jarosław Kalinowskid:Q3672035
  1270. Jarosław Sellind:Q6160839
  1271. Jason Lewisd:Q27322
  1272. Jauhien Karniahd:Q21102800
  1273. Jaume Vicens i Vivesd:Q267171
  1274. Javier Carvajal Ferrerd:Q9011195
  1275. Javier Krahed:Q2354322
  1276. Jayati Ghoshovád:Q6167693
  1277. Jaša Zlobecd:Q17249038
  1278. Jean-Baptiste-René Robinetd:Q611233
  1279. Jean-Claude Biverd:Q130093
  1280. Jean-Claude Gayssotd:Q2276307
  1281. Jean-Claude Malgoired:Q635592
  1282. Jean-Jacques Barthélemyd:Q2418816
  1283. Jean-Louis Borlood:Q467781
  1284. Jean-Louis Bruguèsd:Q677759
  1285. Jean-Luc Einaudid:Q3167138
  1286. Jean-Luc Romerod:Q3167257
  1287. Jean-Marie Adiaffid:Q2756854
  1288. Jean-Marie Bessetd:Q941809
  1289. Jean-Marie Domenachd:Q3167641
  1290. Jean-Michel Blanquerd:Q3167954
  1291. Jean-Paul Mathieud:Q748330
  1292. Jean-Paul Rouxd:Q2005517
  1293. Jean-Pierre Azémad:Q3168952
  1294. Jean-Yves Thibaudetd:Q1030549
  1295. Jean-Étienne Valluyd:Q3175875
  1296. Jean Amrouched:Q2633593
  1297. Jean Beckerd:Q1387804
  1298. Jean Benjamin Sleimand:Q1685365
  1299. Jean Brusselmansd:Q2909779
  1300. Jean Chapped:Q2509994
  1301. Jean Delvilled:Q1395469
  1302. Jean Douchetd:Q918681
  1303. Jean Epsteind:Q456968
  1304. Jean Fautrierd:Q537838
  1305. Jean Finotd:Q10306541
  1306. Jean Grenierd:Q713743
  1307. Jean Jouzeld:Q350873
  1308. Jean Lacoutured:Q2744304
  1309. Jean Marczewskid:Q3173381
  1310. Jean Mermozd:Q680897
  1311. Jean Paulhand:Q470557
  1312. Jean Prouvéd:Q381924
  1313. Jean Zieglerd:Q123706
  1314. Jeanne de Flandreysyd:Q3176217
  1315. Jeff Cooperd:Q1686282
  1316. Jeff Goodelld:Q6173915
  1317. Jeff Halperd:Q444262
  1318. Jehuda Chasidd:Q2908900
  1319. Jehudit Arnonovád:Q6968828
  1320. Jekatěrina Konstantinovna Gusevad:Q2098262
  1321. Jekatěrina Rublevovád:Q292595
  1322. Jelena Drapekod:Q4167730
  1323. Jelena Vasiljevna Malyševad:Q4279320
  1324. Jennie Leeovád:Q1686926
  1325. Jennifer Tillyovád:Q495549
  1326. Jeremy Taylord:Q669076
  1327. Jerome Charynd:Q1687729
  1328. Jerome Edward Listeckid:Q952116
  1329. Jerome Lawrenced:Q6182811
  1330. Jerome Rothenbergd:Q1775056
  1331. Jeroným František Jurkad:Q17227489
  1332. Jerry Falwelld:Q313896
  1333. Jerry Van Dyked:Q927631
  1334. Jerzy Baczyńskid:Q11724336
  1335. Jerzy Iwaszkiewiczd:Q11724718
  1336. Jerzy Matuszkiewiczd:Q778381
  1337. Jerzy Mellibrudad:Q11725063
  1338. Jerzy Owsiakd:Q440864
  1339. Jerzy Robert Nowakd:Q3849496
  1340. Jerzy Samuel Bandtkied:Q1346059
  1341. Jerzy Sebastian Lubomirskid:Q269774
  1342. Jerzy Turowiczd:Q1688013
  1343. Jerzy Waldorffd:Q8865669
  1344. Jesper Langballed:Q6185850
  1345. Jesse Helmsd:Q503426
  1346. Jesse Lauriston Livermored:Q724153
  1347. Jesús Carrascod:Q20015566
  1348. Jesús López Cobosd:Q952160
  1349. Jevdokija Urusovad:Q4477406
  1350. Jevgenij Igorevič Nikitind:Q768799
  1351. Jevgenij Kamenkovičd:Q4211476
  1352. Jicchak Bar-Josefd:Q17227210
  1353. Jicchok Lejb Perecd:Q425644
  1354. Jidi Majiad:Q20016936
  1355. Jim Bishopd:Q6193681
  1356. Jim Bridenstined:Q3601035
  1357. Jim Clancyd:Q12206702
  1358. Jim Dickinsond:Q1950968
  1359. Jim Kerrd:Q115049
  1360. Jim Treleased:Q6198579
  1361. Jindřich Tomand:Q45021192
  1362. Jindřiška Ptáčkovád:Q95176420
  1363. Jitka Rudolfovád:Q54860092
  1364. Jiří Anděld:Q17227187
  1365. Jiří Fukačd:Q17227374
  1366. Jiří Konůpekd:Q17227516
  1367. Jiří Munzard:Q20085497
  1368. Jiří Rajnišd:Q95445933
  1369. Jiří Rožeňd:Q24237223
  1370. Jiří Vodičkad:Q6203049
  1371. Jiří Zahrádkad:Q24576471
  1372. Jiří Závěta ze Závěticd:Q17249050
  1373. Jo Benkowd:Q1481132
  1374. Jo Brandovád:Q3395525
  1375. Joakim Pirinend:Q1352858
  1376. Joan Maragalld:Q562402
  1377. Joan Margarit i Consarnaud:Q2917787
  1378. Joanna Jędrykad:Q959597
  1379. Joanna Muellerovád:Q11727469
  1380. Joaquín Navarro-Vallsd:Q711538
  1381. Joby Talbotd:Q1691004
  1382. Jocelyne Cesariovád:Q17227284
  1383. Joe Crewsd:Q17227299
  1384. Joel Barnettd:Q333079
  1385. Johana Ožvoldd:Q17312128
  1386. Johann Albrecht Bengeld:Q77562
  1387. Johann Baptist Metzd:Q67696
  1388. Johann Baptist von Forestid:Q22770921
  1389. Johann Caspar Füsslid:Q667640
  1390. Johann Christian von Mannlichd:Q314950
  1391. Johann Christoph Rostd:Q1693059
  1392. Johann Georg Schlosserd:Q1387102
  1393. Johann Heinrich Rolled:Q515784
  1394. Johann Joseph Ignaz von Döllingerd:Q62116
  1395. Johann Karl Thilod:Q15485546
  1396. Johann Kresnikd:Q89607
  1397. Johann Michael Sailerd:Q45278
  1398. Johann Peter Salomond:Q63490
  1399. Johannes Heild:Q1624252
  1400. Johannes Schmidtd:Q65323
  1401. Johannes Wahalad:Q17249057
  1402. Johannes Weißd:Q63571
  1403. John Allisond:Q18564368
  1404. John Atkinson Hobsond:Q962155
  1405. John Bartlet Brebnerd:Q17227250
  1406. John Calderd:Q6224786
  1407. John Carneyd:Q3181205
  1408. John Charles Ryled:Q1076075
  1409. John Cookd:Q20852066
  1410. John Cornelius Houboltd:Q1392694
  1411. John Dunningd:Q6230488
  1412. John Edwin Bakelessd:Q17227203
  1413. John Ensignd:Q529372
  1414. John Ernest Cooksond:Q24998626
  1415. John Flaveld:Q1765615
  1416. John Friedmannd:Q85730
  1417. John Griggd:Q6236417
  1418. John Guntherd:Q929597
  1419. John Harvey-Jonesd:Q6238111
  1420. John Heywoodd:Q977389
  1421. John Howed:Q6240116
  1422. John Irelandd:Q774308
  1423. John Kanderd:Q1685876
  1424. John Lancaster Spaldingd:Q6243917
  1425. John Laughlandd:Q6244102
  1426. John Lennoxd:Q975795
  1427. John Louis O'Sullivand:Q709077
  1428. John Mark Deutchd:Q1369015
  1429. John Marshall Harland:Q1700972
  1430. John McCririckd:Q7069458
  1431. John Neumeierd:Q695168
  1432. John Norman Davidson Kellyd:Q6250630
  1433. John Oatesd:Q326383
  1434. John Orloffd:Q3809522
  1435. John Owen Brennand:Q984191
  1436. John Payned:Q723415
  1437. John Rupert Colvilled:Q1701622
  1438. John Russell Bairdd:Q365736
  1439. John Stevens Cabot Abbottd:Q28910
  1440. John Stuart Blackied:Q6259525
  1441. John Summersond:Q552784
  1442. John Sweeneyd:Q6259788
  1443. John William Maddend:Q111421540
  1444. John Wycliffe
  1445. Johnnie Rayd:Q1198056
  1446. Jon Turkd:Q50921281
  1447. Jona Oberskid:Q1154812
  1448. Jonasz Koftad:Q278002
  1449. Jonathan D. Sarnad:Q6274326
  1450. Jonathan Marksd:Q4119217
  1451. Jonathan Nottd:Q657928
  1452. Jonathan Ollivierd:Q6274061
  1453. Joram Dinsteind:Q17227320
  1454. Jorge Zepeda Pattersond:Q1981238
  1455. Jorie Grahamovád:Q6278867
  1456. Jorma Panulad:Q718059
  1457. Jos van Immerseeld:Q565678
  1458. Josef Elicurd:Q17227334
  1459. Josef Elsterd:Q90907690
  1460. Josef Fritzld:Q3810134
  1461. Josef Harapatd:Q17227434
  1462. Josef Joffed:Q75720
  1463. Josef Koutňákd:Q17227521
  1464. Josef Zicklerd:Q20799354
  1465. Josep Soléd:Q105097712
  1466. Josep Torras i Bagesd:Q4893825
  1467. Joseph Alleined:Q3300136
  1468. Joseph Barthélemyd:Q3184567
  1469. Joseph Ber Soloveitchikd:Q374965
  1470. Joseph Caryld:Q268691
  1471. Joseph Epsteind:Q429722
  1472. Joseph Ferdinand Kepplerd:Q6283062
  1473. Joseph Halld:Q4499080
  1474. Joseph Jastrowd:Q684863
  1475. Joseph Moogd:Q1571006
  1476. Joseph Ralstond:Q471517
  1477. Joseph Randolph Ackerleyd:Q2658365
  1478. Joseph Sobrand:Q6287091
  1479. Josephine Hullovád:Q59525
  1480. Josh Billingsd:Q955265
  1481. Joshi Oidad:Q188435
  1482. Joshua Ferrisd:Q967640
  1483. Joshua Oppenheimerd:Q6290103
  1484. Josif Leonidovič Rajchelgauzd:Q4389252
  1485. Josua Simond:Q17249072
  1486. José Antonio Anzoáteguid:Q3078984
  1487. José Luis Íñiguez de Onzoñod:Q64876375
  1488. José Manuel Ballesterd:Q5854100
  1489. José María Guelbenzud:Q2879364
  1490. José Matos Mard:Q5943829
  1491. José Sánchez Guerrad:Q674177
  1492. Jovan Zivlakd:Q1266446
  1493. Jowita Budnikovád:Q11728671
  1494. Joxe Azurmendid:Q3090538
  1495. Joyce Applebyd:Q6297380
  1496. Jozef Niewiadomskid:Q1715101
  1497. João Ramalhod:Q3889012
  1498. Juan Abelardo Mata Guevarad:Q1710312
  1499. Juan B. Lastres y Quinonesd:Q21787586
  1500. Juan Carlos Parodid:Q10312602
  1501. Juan González Arinterod:Q1710492
  1502. Juan José Tamayod:Q3187679
  1503. Juan Manuel de Pradad:Q940633
  1504. Juan Ruiz de Alarcónd:Q356532
  1505. Juan Villorod:Q1442249
  1506. Juan Zarated:Q6301172
  1507. Judah Nadichd:Q15455015
  1508. Judy Agnewovád:Q524768
  1509. Juho Niukkanend:Q6305142
  1510. Julek Neumannd:Q17312090
  1511. Jules-Albert de Diond:Q971548
  1512. Jules Cambond:Q706123
  1513. Jules Vinçardd:Q16196278
  1514. Julia Fiedorczukovád:Q1603246
  1515. Julia Rutbergd:Q4401155
  1516. Julian Lloyd Webberd:Q319434
  1517. Julian Przybośd:Q725977
  1518. Julija Aleksandrovna Vysockajad:Q3154160
  1519. Julius Rosenwaldd:Q6137028
  1520. Juozas Domarkasd:Q12658489
  1521. Juraj Valčuhad:Q581652
  1522. Jurij Bašmetd:Q156546
  1523. Jurij Chrisanfovič Lutovinovd:Q4269838
  1524. Jurij Kannerd:Q21099234
  1525. Jurij Nikolajevič Grigorovičd:Q2622333
  1526. Jurij Nikolajevič Tyňanovd:Q368455
  1527. Jurij Solomind:Q2623285
  1528. Jusepe Martínezd:Q3190233
  1529. Justin Cartwrightd:Q1714173
  1530. Justin E. H. Smithd:Q22089058
  1531. Justino Díazd:Q3190550
  1532. Justo Navarrod:Q5956976
  1533. Justyna Prusovád:Q21102806
  1534. Justyna Sobolewskad:Q11729716
  1535. Ján Hlavinkad:Q17227449
  1536. Ján Lajčiakd:Q12768550
  1537. Ján Roznerd:Q17249079
  1538. Jára Novotnýd:Q17228205
  1539. Jásir Abed Rabbod:Q2920410
  1540. Jérôme Garcind:Q3190911
  1541. Józef Garlińskid:Q3847762
  1542. Józef Guzdekd:Q1715085
  1543. Józef Hend:Q6320517
  1544. Józef Retingerd:Q302073
  1545. Jürgen Thorwaldd:Q66253
  1546. Kamal Fahim Awad Boutros Hannad:Q1722825
  1547. Kamil Činátld:Q18510129
  1548. Kapitán Kid
  1549. Karel Máchad:Q1286248
  1550. Karel Vašatad:Q17249086
  1551. Karen Armstrongovád:Q256548
  1552. Karen Šachnazarovd:Q167113
  1553. Karin Jaaniovád:Q1396519
  1554. Karin Parkovád:Q963164
  1555. Karl-Eduard von Schnitzlerd:Q72217
  1556. Karl Bartheld:Q1371475
  1557. Karl Christian Ernst von Bentzel-Sternaud:Q1730647
  1558. Karl Christoph Gottlieb Zerrennerd:Q1397304
  1559. Karl Eikenberryd:Q504559
  1560. Karl Emil Franzosd:Q78846
  1561. Karl Emil Wilhelm Bormannd:Q29167874
  1562. Karl Julius Weberd:Q214168
  1563. Karl Magerd:Q95953
  1564. Karl Theodor von Guttenbergd:Q97122
  1565. Karl Unterkircherd:Q740344
  1566. Karl Volkmar Stoyd:Q104501
  1567. Karol Estreicherd:Q1734166
  1568. Karol Samseld:Q11736290
  1569. Karolina Gruszkad:Q448475
  1570. Kasha Jacqueline Nabageserad:Q460865
  1571. Kasper Holtend:Q5958465
  1572. Katarina Karnéusovád:Q1735616
  1573. Katarína Beňovád:Q16707921
  1574. Katerina Anghelaki-Rooked:Q6375961
  1575. Kateřina Hebelkovád:Q24576470
  1576. Katharina Teutschovád:Q18577896
  1577. Katie Wheelbargerovád:Q48874305
  1578. Kazimierz Orłośd:Q11738193
  1579. Keen'Vd:Q1737741
  1580. Kees Mercksd:Q2224941
  1581. Kees Van Der Pijld:Q510217
  1582. Keidži Nakazawad:Q959193
  1583. Keith Bestd:Q6384064
  1584. Keith Brian Alexanderd:Q1360488
  1585. Kelvin Droegemeierd:Q55956236
  1586. Kemal Kılıçdaroğlud:Q44332
  1587. Ken Adachid:Q6387217
  1588. Ken Adamd:Q63997
  1589. Ken Kalfusd:Q743682
  1590. Kenneth Bacond:Q6389838
  1591. Kenneth Bainbridged:Q1550453
  1592. Kenneth Clarkd:Q371258
  1593. Kenneth MacMilland:Q661555
  1594. Kenneth Rogoffd:Q955794
  1595. Kenneth Tynand:Q374900
  1596. Kenny Gambled:Q1738962
  1597. Kent Naganod:Q819447
  1598. Kenyon Coxd:Q933739
  1599. Kepa Muruad:Q11687140
  1600. Keppel Enderberyd:Q20886
  1601. Kerstin Grieseovád:Q1739660
  1602. Kevin Kisnerd:Q6396707
  1603. Khaled Mattawad:Q15453138
  1604. Kiko Argüellod:Q702846
  1605. Kimin Kimd:Q24873676
  1606. Kinga Baranowskad:Q461593
  1607. Kira Gałczyńskad:Q11739441
  1608. Kirill Gersteind:Q2328655
  1609. Kirill Medveděvd:Q4287293
  1610. Kirill Razlogovd:Q4388615
  1611. Klas Grinelld:Q28481839
  1612. Klaudiusz Barand:Q11739863
  1613. Klaus Händld:Q1745260
  1614. Konrad Szołajskid:Q11742738
  1615. Konstantin Ernstd:Q4532584
  1616. Konstantin Josifovič Kosačevd:Q736840
  1617. Kristina Sabaliauskaiteovád:Q6438276
  1618. Kristinn Andréssond:Q1438690
  1619. Kristína Kormúthovád:Q17227517
  1620. Krystian Lupad:Q3200035
  1621. Krystyna Szostek-Radkowad:Q16569638
  1622. Krystyna Wanatowiczovád:Q17376028
  1623. Krystyna Zachwatowiczd:Q526135
  1624. Krzesimir Dębskid:Q1790420
  1625. Krzysztof Kolbergerd:Q1396908
  1626. Krzysztof Kozłowskid:Q11749395
  1627. Krzysztof Pomiand:Q2662619
  1628. Krzysztof Ptakd:Q1790455
  1629. Kseňa Charčenkod:Q16707909
  1630. Kuno Meyerd:Q76911
  1631. Kurt Anderesend:Q6446589
  1632. Kurt Baumd:Q3817468
  1633. Kwame Anthony Appiahd:Q572741
  1634. L.U.Cd:Q6456319
  1635. Ladislav Muškad:Q17227959
  1636. Ladislav Špinerd:Q17312091
  1637. Lamberto Zannierd:Q1388868
  1638. Lance Ryand:Q14465824
  1639. Larisa Sadilovovád:Q4404550
  1640. Larry Coxd:Q6490131
  1641. Lars Husumd:Q12323843
  1642. Laura S. Washingtonovád:Q20851111
  1643. Lauren Cuthbertsond:Q6500182
  1644. Laurence Equilbeyd:Q2070027
  1645. Laurence Peterd:Q944024
  1646. Laurent Charoyd:Q17335277
  1647. Lawrence Grobeld:Q56395950
  1648. Lawrence Slobodkind:Q6503832
  1649. Leandro Katzd:Q6509683
  1650. Leda Rafanelliovád:Q3829348
  1651. Leif Ove Andsnesd:Q453617
  1652. Leif Zernd:Q1814985
  1653. Lenin Raghuvanshid:Q6522571
  1654. Lenka Bukovskád:Q57572987
  1655. Leo Baeckd:Q704954
  1656. Leon Fleisherd:Q1356487
  1657. Leon Pinskerd:Q962710
  1658. Leon Rothd:Q12407467
  1659. Leon Wieseltierd:Q4470191
  1660. Leon de Winterd:Q559012
  1661. Leonid Alexandrovič Radzichovskijd:Q4387264
  1662. Leonid Tiškovd:Q4458855
  1663. Leopold Infeldd:Q106783701
  1664. Leopold Tyrmandd:Q718495
  1665. Leopold von Gerlachd:Q72762
  1666. Leopoldo Cervantes-Ortizd:Q21534506
  1667. Leopoldo O’Donnelld:Q454265
  1668. Leoš Jelečekd:Q17227482
  1669. Leslie Whited:Q382021
  1670. Lev Rubinštejnd:Q1376522
  1671. Lewis Feuerd:Q15452616
  1672. Lewis Pullerd:Q1386011
  1673. Lia Bugnard:Q17312130
  1674. Liam Foxd:Q332374
  1675. Liam Scarlettd:Q17595042
  1676. Lidija Fedosejeva-Šukšinad:Q4482111
  1677. Lilja Brikovád:Q260537
  1678. Lilly Soto Vásquezd:Q21598652
  1679. Lina Wertmüllerovád:Q53039
  1680. Lincoln Maiztegui Casasd:Q5976654
  1681. Linda Daviesovád:Q6551515
  1682. Lisa Robinsonovád:Q22280070
  1683. Livio Fanzagad:Q3835608
  1684. Ljuba Benešovád:Q17278106
  1685. Ljubov Nikolajevna Kiseljovad:Q4222102
  1686. Lluís Maria Corominas i Díazd:Q16189907
  1687. Logan Pearsall Smithd:Q328494
  1688. Loleatta Hollowayovád:Q236497
  1689. Lorenzo Bini Smaghid:Q730325
  1690. Lothar Späthd:Q69349
  1691. Lothar Zagrosekd:Q64944
  1692. Louis-Auguste Delalled:Q50825101
  1693. Louis-Édouard Cestacd:Q3260924
  1694. Louis Beckerd:Q935036
  1695. Louis Dellucd:Q1091635
  1696. Louis Ehlertd:Q318697
  1697. Louis Eugène Marie Bautaind:Q1871652
  1698. Louis Farrakhand:Q49075
  1699. Louis Lallemantd:Q1871808
  1700. Louis MacNeiced:Q1353378
  1701. Louis McHenry Howed:Q3262681
  1702. Louis Menandd:Q3262682
  1703. Louis Scutenaired:Q2038113
  1704. Louis Vauxcellesd:Q1872044
  1705. Louis Veuillotd:Q2404639
  1706. Lourenço Filhod:Q4892470
  1707. Luc de Clapiers Vauvenarguesd:Q551730
  1708. Luca Zaiad:Q508338
  1709. Luciano Mastrod:Q17227659
  1710. Luciano Moggid:Q60643
  1711. Luciano Salced:Q697834
  1712. Lucien Rebatetd:Q964776
  1713. Ludmiła Marjańskad:Q11763423
  1714. Ludwig Börned:Q213595
  1715. Ludwig Daniel Christian Snelld:Q1483464
  1716. Ludwig Eckardtd:Q1874327
  1717. Ludwig Hartmannd:Q1874501
  1718. Ludwig von Przibramd:Q18601510
  1719. Ludwik Hirszfeldd:Q43466
  1720. Ludwik Jerzy Kernd:Q773303
  1721. Luigi Accattolid:Q3839233
  1722. Luigi Garlaschellid:Q19819542
  1723. Luigi Negrid:Q1876234
  1724. Luigi Settembrinid:Q715631
  1725. Luigi Snozzid:Q117448
  1726. Luigi Zojad:Q3840272
  1727. Luis Cernudad:Q439578
  1728. Luis Espinald:Q1747098
  1729. Luis González Bravod:Q940626
  1730. Luiz Fuxd:Q3624733
  1731. Lukáš Karbusd:Q23803502
  1732. Lulu Wangd:Q25190449
  1733. Lulu von Thürheimd:Q1877196
  1734. Luz Meri Giraldovád:Q5985001
  1735. Léon Harmeld:Q3271042
  1736. Léon Werthd:Q733174
  1737. Ma Jiand:Q389454
  1738. Maarten Doormand:Q2068830
  1739. Maciej Nowakd:Q11765541
  1740. Maciej Papierskid:Q36621764
  1741. Madeleine Thienovád:Q293236
  1742. Madelyn Dunhamovád:Q2856311
  1743. Madhu Purnima Kišvard:Q17227510
  1744. Magdalena Gawind:Q21767857
  1745. Maggie Bellovád:Q452652
  1746. Maggie Blackovád:Q6730187
  1747. Magnus Nyrénd:Q644739
  1748. Maite Carranzad:Q2561108
  1749. Malcolm Muggeridged:Q720681
  1750. Manfred Honeckd:Q78811
  1751. Manfred Lützd:Q110173
  1752. Manuel Navarrete Paniaguad:Q24283116
  1753. Marc-Antoine Laugierd:Q1892528
  1754. Marc Alexandre Oho Bambed:Q38191309
  1755. Marc Antoine Muretd:Q1345657
  1756. Marc Storaced:Q1892833
  1757. Marcel Jouhandeaud:Q561479
  1758. Marcel Martind:Q3289205
  1759. Marcel Péguyd:Q21809825
  1760. Marcel Łozińskid:Q3066204
  1761. Marcela Saidovád:Q13534431
  1762. Marcela Serranod:Q2707927
  1763. Marcelino Menéndez y Pelayod:Q716799
  1764. Marcello Foad:Q3845586
  1765. Marcelo Lujánd:Q5995836
  1766. Marcelo Sánchez Sorondod:Q371147
  1767. Marcin Jacobsond:Q11767591
  1768. Marcin Kołodziejczykd:Q21042212
  1769. Marcin Wronad:Q10827785
  1770. Marco Beasleyd:Q1260173
  1771. Marco Bellocchiod:Q53010
  1772. Marco Boschinid:Q662866
  1773. Marcus Binneyd:Q6758041
  1774. Marek Beylind:Q11768014
  1775. Marek Janowskid:Q513314
  1776. Marek Koterskid:Q725965
  1777. Marek Siemekd:Q367971
  1778. Marek Stachowskid:Q468905
  1779. Marek Vagovičd:Q50303774
  1780. Marek Zającd:Q11768603
  1781. Margaret Oliphantovád:Q2415217
  1782. Margaret Rhodesovád:Q6759834
  1783. Margarita Xirguovád:Q296806
  1784. Mari Jose Olaziregiovád:Q12263039
  1785. Maria Altmannovád:Q85048
  1786. Maria Amparo Casard:Q21598654
  1787. Maria Gabriela Llansolovád:Q2352494
  1788. Maria Mincerównad:Q26936154
  1789. Maria Pawlikowska-Jasnorzewskad:Q3649395
  1790. Maria Poprzęckad:Q11769103
  1791. Maria Przemycka-Zielińskad:Q17312096
  1792. Marian Czuchnowskid:Q11769344
  1793. Marian Hemard:Q367234
  1794. Marian Kukield:Q2992233
  1795. Marian Marek Drozdowskid:Q11769551
  1796. Marian Opaniad:Q1896685
  1797. Marianne Slusznyd:Q16707906
  1798. Mariano G. Somonted:Q21787581
  1799. Mariasun Landad:Q2620257
  1800. Marie-Dominique Lelièvred:Q3291750
  1801. Marie-Eleonore Magud:Q17227576
  1802. Marie Darrieussecqovád:Q457714
  1803. Marieke Lucas Rijneveldd:Q26211981
  1804. Marieta Żukowskad:Q11769918
  1805. Marin Karmitzd:Q1383621
  1806. Marina Mstislavovna Nějolovovád:Q521665
  1807. Marion Daviesovád:Q242416
  1808. Marius Nesetd:Q11988389
  1809. Mariusz Grzegorzekd:Q11770101
  1810. Mariusz Kwiecieńd:Q393048
  1811. Mariusz Trelińskid:Q11770231
  1812. Mariusz Urbanekd:Q11770234
  1813. Mark Begichd:Q454133
  1814. Mark Burryd:Q3294020
  1815. Mark Cousinsd:Q6767175
  1816. Mark Cuband:Q318503
  1817. Mark Hannad:Q509441
  1818. Mark Katzd:Q6768317
  1819. Mark Lillad:Q1900220
  1820. Mark Mirabellod:Q40526173
  1821. Mark Rozovskijd:Q4396693
  1822. Mark Turind:Q6770060
  1823. Mark Turnerd:Q6770062
  1824. Marko Mušičd:Q10326618
  1825. Marko Prezeljd:Q449459
  1826. Markus Abwerzgerd:Q18342518
  1827. Markéta Cukrovád:Q20056771
  1828. Maroš Herteld:Q17227445
  1829. Marta Ignerskad:Q22077432
  1830. Marta Mizurod:Q11770604
  1831. Martha Reevesd:Q6774530
  1832. Martin Balluchd:Q113479
  1833. Martin Crusiusd:Q72906
  1834. Martin E. Martyd:Q6152541
  1835. Martin Farquhar Tupperd:Q1237247
  1836. Martin Františákd:Q17227367
  1837. Martin Friedrich von Bodenstedtd:Q77645
  1838. Martin Hekrdlad:Q17227442
  1839. Martin Kraus z Krausenthalud:Q17227524
  1840. Martin Nesbittd:Q16733271
  1841. Martin Rein-Canod:Q51089170
  1842. Martin Schwabd:Q1495136
  1843. Martin Williamsd:Q1905268
  1844. Martín López-Vegad:Q2581755
  1845. Mary McCarthyovád:Q268147
  1846. Mary Prema Pierickd:Q75161
  1847. Mary Schmichovád:Q6780687
  1848. Mary Zimmermanovád:Q11988594
  1849. Maryla Sitkowskad:Q21279397
  1850. María Barrosod:Q75062
  1851. María Izquierdod:Q461937
  1852. Masajoši Macukatad:Q714039
  1853. Mathieu Guidèred:Q3298756
  1854. Matt Ridleyd:Q961972
  1855. Matthew Bourned:Q1139570
  1856. Matthew Warchusd:Q3299812
  1857. Matthias Strolzd:Q14977604
  1858. Maurice Nadeaud:Q974324
  1859. Maurice Paléologued:Q2164102
  1860. Maurice Rajsfusd:Q3301313
  1861. Maurice Ripoched:Q3301341
  1862. Maurice des Ombiauxd:Q3300678
  1863. Maurizio Ferrarisd:Q3848721
  1864. Mavie Hörbigerovád:Q76447
  1865. Mavis Gallantovád:Q2550824
  1866. Max Abramovitzd:Q712609
  1867. Max Eastmand:Q788572
  1868. Max Grundigd:Q77541
  1869. Max Kalbeckd:Q71192
  1870. Max Mannheimerd:Q872108
  1871. Maximilian Heimd:Q1493953
  1872. Maximus Planudesd:Q218672
  1873. Maxwell Hutchinsond:Q6796113
  1874. Małgorzata Gutowska-Adamczykd:Q11772273
  1875. Małgorzata Raduchad:Q21490783
  1876. Małgorzata Rejmerovád:Q6799377
  1877. McGeorge Bundyd:Q1575845
  1878. McKenzie Warkovád:Q3195197
  1879. Meir Mazuzd:Q12408762
  1880. Meir Ronnend:Q6973464
  1881. Melissa Mathisonovád:Q435696
  1882. Melvyn Braggd:Q336881
  1883. Meral Okayovád:Q3306251
  1884. Merle Kilgored:Q326196
  1885. Michael Anthony Bilandicd:Q491938
  1886. Michael Badend:Q6828346
  1887. Michael Baxandalld:Q741130
  1888. Michael Blakemored:Q15463660
  1889. Michael Herbstd:Q1927786
  1890. Michael Heseltined:Q332314
  1891. Michael Hesemannd:Q66920
  1892. Michael Howardd:Q431106
  1893. Michael Katz Krefeldd:Q18964131
  1894. Michael Keith Billingtond:Q15488776
  1895. Michael Lüdersd:Q1928493
  1896. Michael Paul Gallagherd:Q17227377
  1897. Michael Rosenzweigd:Q6833976
  1898. Michael S. Rogersd:Q15688765
  1899. Michael Salewskid:Q1929145
  1900. Michael Scammelld:Q6834151
  1901. Michael Talbotd:Q2639435
  1902. Michael Zachařd:Q22978086
  1903. Michaela Musilovád:Q56976596
  1904. Michail Efimovič Švydkojd:Q827054
  1905. Michail Josifovič Vellerd:Q2993820
  1906. Michail Michajlovič Ščerbatovd:Q2701180
  1907. Michail Rodzjankod:Q608740
  1908. Michail Ugarovd:Q4468887
  1909. Michal Brzákd:Q50571469
  1910. Michal Havrand:Q12771529
  1911. Michal Kopečekd:Q21809824
  1912. Michal Walter Kraftd:Q107782694
  1913. Michal Čapkad:Q17282511
  1914. Michal Šebad:Q17516155
  1915. Michał Wiraszkod:Q11779325
  1916. Michał Zygmuntd:Q11779392
  1917. Michel Braudeaud:Q3309107
  1918. Michel Deguyd:Q994115
  1919. Michel Pastoureaud:Q2497623
  1920. Michel Sidibéd:Q3310864
  1921. Michel Vovelled:Q1930973
  1922. Michela Murgiad:Q3827096
  1923. Michiko Kakutanid:Q448714
  1924. Mick Conefreyd:Q52431562
  1925. Miguel Artola Gallegod:Q3754848
  1926. Miguel Fisacd:Q3314962
  1927. Miguel Tomasínd:Q17444560
  1928. Miguel Ángel Baldelloud:Q98276768
  1929. Mihai Cătălin Frățilăd:Q1394960
  1930. Mikael Holmströmd:Q5812163
  1931. Mikael Niemid:Q969020
  1932. Mike Einzigerd:Q860068
  1933. Mike Hornd:Q1391385
  1934. Mike Mushokd:Q9297280
  1935. Milad:Q107221812
  1936. Milan Bočkayd:Q17227247
  1937. Milan Grygard:Q19921257
  1938. Milan Hamadad:Q12771672
  1939. Milan Jeřábekd:Q17227485
  1940. Milan Mazurekd:Q55376476
  1941. Milan Moučkad:Q17227925
  1942. Milan Růžičkad:Q95455958
  1943. Milan Zemkod:Q17249166
  1944. Milena Jelínkovád:Q6851247
  1945. Miloš Žiakd:Q20652516
  1946. Mira Fornayovád:Q17024517
  1947. Mirek Dušínd:Q16736769
  1948. Mirka Ábelovád:Q16516529
  1949. Miroslav Drozdad:Q28044731
  1950. Miroslav Mitlöhnerd:Q17255446
  1951. Miroslav Pekníkd:Q12771786
  1952. Miroslav Váchad:Q108822479
  1953. Miroslav Řepiskýd:Q16910600
  1954. Mirosław Bakad:Q712727
  1955. Mitch Hedbergd:Q2314865
  1956. Mitch Millerd:Q709499
  1957. Mladen Ivanićd:Q944643
  1958. Moeen U Ahmedd:Q6890056
  1959. Mohamad Abdil Šušad:Q17249174
  1960. Mohamed Abbasd:Q18327846
  1961. Mohammad Réza Rahímíd:Q475268
  1962. Mohammed Christophe Bilekd:Q6893045
  1963. Mohammed Sayed Tantawid:Q369971
  1964. Mohammed Taherid:Q6893366
  1965. Momčil Nikolovd:Q12287327
  1966. Mona Juulovád:Q2370975
  1967. Monica Madariagad:Q1957783
  1968. Monika Borkovád:Q50552138
  1969. Monika Brodkad:Q149703
  1970. Monika Fabianovád:Q16516545
  1971. Monika Kompaníkovád:Q12771916
  1972. Mordecai Waxmand:Q6909631
  1973. Mordechaj Lewyd:Q1247506
  1974. Mordicai Gersteind:Q6910826
  1975. Moritz Lazarusd:Q544428
  1976. Moritz de Hadelnd:Q316720
  1977. Morris Udalld:Q1941315
  1978. Moshe Hirschd:Q2915120
  1979. Moti Shechterd:Q21875688
  1980. Motoori Norinagad:Q384647
  1981. Mouhanad Khorchided:Q1353488
  1982. Mouloud Feraound:Q382077
  1983. Mourid Barghoutid:Q654082
  1984. Moše Levingerd:Q328515
  1985. Moše Negbid:Q7063468
  1986. Muhai Tangd:Q743791
  1987. Muhammad Badi’ed:Q1951842
  1988. Murat Uyurkulakd:Q1953566
  1989. Murat Özyasard:Q6047891
  1990. Murathan Mungand:Q379855
  1991. Muriel Rukeyserovád:Q735177
  1992. Mustafa Cerićd:Q605675
  1993. Mychajlo Slabošpyckyjd:Q4422816
  1994. Mykola Iľnyckyjd:Q26493138
  1995. Myroslav Slabošpyckyjd:Q12153531
  1996. Mária Bátorovád:Q12772176
  1997. Márius Kopcsayd:Q13452093
  1998. Mélissa Bertrandd:Q97705722
  1999. Nabíl Amrd:Q1800210
  2000. Nadav Lapidd:Q7060835
  2001. Nadine Labakid:Q266539
  2002. Najat el Hachmid:Q2396294
  2003. Nancy Fraserovád:Q267536
  2004. Nancy K. Millerovád:Q6962765
  2005. Naoto Fukusawad:Q636724
  2006. Natalia Revuelta Clewsd:Q19516418
  2007. Natalie Angierovád:Q3336395
  2008. Natalija Aleksejevna Naročnickajad:Q275585
  2009. Natalja Kračkovskajad:Q642162
  2010. Natasha St-Pierd:Q235231
  2011. Natasza Goerkeovád:Q1966369
  2012. Nathan Puseyd:Q1772795
  2013. Nathan Zachd:Q2915699
  2014. Nathaniel William Wraxalld:Q7528370
  2015. Nawal El Saadawiovád:Q238514
  2016. Neil Warnockd:Q948505
  2017. Nelly Kapland:Q528421
  2018. Niccolò Tommaseod:Q558177
  2019. Nicholas Burgess Farrelld:Q7025131
  2020. Nicholas Evansd:Q7025358
  2021. Nicholas Hytnerd:Q967302
  2022. Nicholas Lionel Hardwickd:Q7027249
  2023. Nicholas Wisemand:Q672816
  2024. Nick Landd:Q7027450
  2025. Nick Lowed:Q962095
  2026. Nick Xenophond:Q7028174
  2027. Nico Casteld:Q7028767
  2028. Nicola Gratterid:Q775386
  2029. Nicola Niscod:Q16766011
  2030. Nicole Carollovád:Q55265900
  2031. Nikita Magaloffd:Q731429
  2032. Nikki Keddied:Q4117587
  2033. Nikolaj Alexejevič Sličenkod:Q4423479
  2034. Nikolaj Arseňjevd:Q1614509
  2035. Nikolaj Burljajevd:Q1964825
  2036. Nikolaj Jevgenjevič Markovd:Q3341669
  2037. Nikolaj Leonovd:Q2025648
  2038. Nikolaj Nikolajevič Golovind:Q4141829
  2039. Nikolaj Pavlovič Akimovd:Q1185061
  2040. Nikolaj Petrovič Šeremetjevd:Q2446212
  2041. Nikolaj Vasiljevič Šelgunovd:Q3341631
  2042. Nikolaj Vladimirovič Koljadad:Q4229067
  2043. Nikolaos Foskolosd:Q521833
  2044. Nikolaus Blomed:Q1488138
  2045. Nikolaus Pevsnerd:Q61682
  2046. Nimród Antald:Q771774
  2047. Nino Bixiod:Q699354
  2048. Nitai Hershkovitsd:Q19667178
  2049. Nišitani Keidžid:Q1993564
  2050. Nomvula Mokanyaned:Q7048706
  2051. Norbert Kentrupd:Q1474309
  2052. Norman Cousinsd:Q1364026
  2053. Norman Lammd:Q3878469
  2054. Norman Lamontd:Q332546
  2055. Norman Manead:Q702268
  2056. Norman Sucklingd:Q7052061
  2057. Norman Tebbitd:Q336011
  2058. Norman Vaughand:Q324795
  2059. Noëlle Revazovád:Q3345943
  2060. Nunzio Galantinod:Q179151
  2061. Náser Hadijánd:Q18560274
  2062. Oksana Domninovád:Q240676
  2063. Oktay Akbald:Q6099554
  2064. Oldřich Tůmad:Q24283114
  2065. Oldřich Vinařd:Q95151690
  2066. Oleg Karavajčukd:Q4213623
  2067. Oleg Safonovd:Q4409287
  2068. Oleg Valerijanovič Basilašvilid:Q2622206
  2069. Oleh Lyšehad:Q7086203
  2070. Oleksandr Nykyforovyč Žuravlovd:Q2459763
  2071. Olga Alexandrovna Sedakovad:Q3350458
  2072. Olga Guillotovád:Q953117
  2073. Olga Pasiecznikovád:Q7086652
  2074. Oliver Hampton Smithd:Q1420076
  2075. Oliver St. John Gogartyd:Q1388518
  2076. Oliver Tambod:Q359579
  2077. Oliver Welked:Q122048
  2078. Olivier Beaudd:Q3350804
  2079. Olivier Cadiotd:Q645440
  2080. Olivier Francoisd:Q3881847
  2081. Olivier Rolind:Q1238602
  2082. Ollivier Pourriold:Q3351512
  2083. Olžas Omarovič Sulejmenovd:Q2628409
  2084. Ondřej Horkýd:Q17156851
  2085. Onnik Dinkjiand:Q17285658
  2086. Oral Robertsd:Q171454
  2087. Oreste Benzid:Q1227281
  2088. Orly Castel-Bloomovád:Q446980
  2089. Oscar Miked:Q54859748
  2090. Osip Brikd:Q738721
  2091. Oskar Emil Tudeerd:Q5479932
  2092. Oskar Roehlerd:Q66315
  2093. Oskar Wienerd:Q22694619
  2094. Oswald von Nell-Breuningd:Q76702
  2095. Otmar von Verschuerd:Q66800
  2096. Otomar Völkerd:Q17277796
  2097. Otto Christoph von Podewilsd:Q1749324
  2098. Otto Dietrichd:Q61683
  2099. Otto Graf Lambsdorffd:Q60153
  2100. Otto Hermann Peschd:Q108194
  2101. Otto Neugebauerd:Q111996
  2102. Otto Willmannd:Q100288
  2103. Otto Zarekd:Q2041081
  2104. Ottokar Kernstockd:Q88076
  2105. Owen Chadwickd:Q1386232
  2106. Paddy Ashdownd:Q333066
  2107. Pahlaj Nihalanid:Q19667919
  2108. Palaniappan Chidambaramd:Q377358
  2109. Pamela Gellerovád:Q4115004
  2110. Panajotis Sutsosd:Q3565617
  2111. Panos Beglitisd:Q2629028
  2112. Paolo Guzzantid:Q3362638
  2113. Paolo Mantegazzad:Q1235251
  2114. Parag Khannad:Q2051465
  2115. Pascal Bonitzerd:Q289645
  2116. Pascal Quignardd:Q423298
  2117. Pat Spearmand:Q7144034
  2118. Patrice Pavisd:Q7145409
  2119. Patricia Schroederovád:Q433656
  2120. Patrick Addaid:Q2057347
  2121. Patrick Adenauerd:Q1613777
  2122. Patrick McCabed:Q944204
  2123. Patrick Sealed:Q7147610
  2124. Paul-Gédéon Joly de Maïzeroyd:Q3370297
  2125. Paul-Émile Légerd:Q1369497
  2126. Paul Agnewd:Q3370433
  2127. Paul Bremerd:Q217683
  2128. Paul Burrelld:Q594752
  2129. Paul Flynnd:Q390611
  2130. Paul Fusselld:Q1397350
  2131. Paul Gomad:Q1363756
  2132. Paul Hoffmand:Q2735982
  2133. Paul Le Jeuned:Q582507
  2134. Paul Léautaudd:Q960018
  2135. Paul Léond:Q3371732
  2136. Paul Morandd:Q272
  2137. Paul Nikolausd:Q2061496
  2138. Paul Scarrond:Q551725
  2139. Paul Therouxd:Q510320
  2140. Paul Weyrichd:Q7154324
  2141. Paul Whitemand:Q470182
  2142. Paul Williamsd:Q927415
  2143. Paula Rasmussend:Q85422039
  2144. Pauline Curleyovád:Q3372711
  2145. Pavel Dlouhýd:Q107619739
  2146. Pavel Kovářd:Q17227522
  2147. Pavel Lagnerd:Q102346130
  2148. Pavel Pepperštejnd:Q3372965
  2149. Pavel Vilikovskýd:Q12773506
  2150. Pavel Špatenkad:Q17249247
  2151. Paweł Kowald:Q432215
  2152. Paweł Królikowskid:Q11814198
  2153. Paweł Śpiewakd:Q7156231
  2154. Pedro Arruped:Q452343
  2155. Pedro Asúa Mendiad:Q18424194
  2156. Perry Smithd:Q211068
  2157. Petar Čuled:Q1773419
  2158. Pete Fischerd:Q29034605
  2159. Pete Shelleyd:Q1141280
  2160. Peter Boghossiand:Q16197654
  2161. Peter Colemand:Q7173326
  2162. Peter Cookd:Q1249215
  2163. Peter Gelbd:Q7174198
  2164. Peter Gregord:Q17227409
  2165. Peter Gumpeld:Q7174419
  2166. Peter Halld:Q769414
  2167. Peter Kilfoyled:Q7175184
  2168. Peter Knappd:Q119151
  2169. Peter Konwitschnyd:Q75310
  2170. Peter Ludlowd:Q516071
  2171. Peter MacDonaghd:Q17227570
  2172. Peter MacKayd:Q716246
  2173. Peter Macsovszkyd:Q16707910
  2174. Peter Matthiessend:Q892108
  2175. Peter Nevilled:Q95342668
  2176. Peter Oundjiand:Q1904997
  2177. Peter Palumbod:Q337054
  2178. Peter Phillipsd:Q5482171
  2179. Peter Reicheld:Q2077782
  2180. Peter Schneiderd:Q3900936
  2181. Peter Vrábeld:Q24459897
  2182. Peter Vršanskýd:Q17249252
  2183. Peter Zadekd:Q63185
  2184. Petr Ctihodnýd:Q643487
  2185. Petr Markovd:Q95072356
  2186. Petr Naumovič Foměnkod:Q3388955
  2187. Petr Volfd:Q27186613
  2188. Petr Štědroňd:Q17249260
  2189. Petra Janečkovád:Q17266986
  2190. Petrit Halilajd:Q17227429
  2191. Petro Osadčukd:Q12136511
  2192. Petros Tatsopoulosd:Q12882557
  2193. Philip Geisterd:Q5754957
  2194. Philip Henryd:Q3901458
  2195. Philip Morton Shandd:Q7184109
  2196. Philip Tartagliad:Q436869
  2197. Philipp Emanuel von Fellenbergd:Q116116
  2198. Philipp Löhled:Q125595
  2199. Philipp Spittad:Q61567
  2200. Philipp von Hellingrathd:Q95201
  2201. Philippa Footovád:Q297493
  2202. Philippe Farguesd:Q17227346
  2203. Philippe Jaccottetd:Q123521
  2204. Piero Bevilacquad:Q3903168
  2205. Piero Rattalinod:Q3903345
  2206. Pierre-André Fournierd:Q555895
  2207. Pierre-François Beauchardd:Q724061
  2208. Pierre-Henri Simond:Q681776
  2209. Pierre Bayardd:Q1385909
  2210. Pierre Bertond:Q606553
  2211. Pierre Birnbaumd:Q3384015
  2212. Pierre Dacd:Q165910
  2213. Pierre Gerlierd:Q650696
  2214. Pierre Haskid:Q1456713
  2215. Pierre Lazareffd:Q1235630
  2216. Pierre Palmaded:Q1509297
  2217. Pierre Vidal-Naquetd:Q205185
  2218. Piers Paul Readd:Q668090
  2219. Pieter-Dirk Uysd:Q547996
  2220. Pietro Ingraod:Q1277298
  2221. Pietro Lunardid:Q1055104
  2222. Pinhas Hirschprungd:Q2896783
  2223. Piotr Anderszewskid:Q569471
  2224. Piotr Dmitrowiczd:Q97300077
  2225. Piotr Fronczewskid:Q55373
  2226. Piotr Kuncewiczd:Q2096283
  2227. Piotr Mitznerd:Q4298249
  2228. Piotr Szubarczykd:Q18042243
  2229. Pjotr Vjazemskijd:Q19425
  2230. Polly Stenhamd:Q7225832
  2231. Polly Toynbeed:Q293249
  2232. Prosper z Akvitánied:Q17228584
  2233. Prudence Bushnellovád:Q7252954
  2234. Przemysław Czaplińskid:Q11828895
  2235. Przemysław Gintrowskid:Q326495
  2236. Péter Eötvösd:Q389851
  2237. Queen Kad:Q17516161
  2238. Quentin Crispd:Q920513
  2239. Radek Wohlmuthd:Q17295760
  2240. Rafael Aburtod:Q1252859
  2241. Rafael Martínez Nadald:Q7282208
  2242. Rafał Habielskid:Q9302927
  2243. Rafał Rutkowskid:Q9303065
  2244. Rafi Pittsd:Q1549464
  2245. Raisa Davidovna Orlova-Kopelevad:Q1793397
  2246. Ralph Giordanod:Q69094
  2247. Ralph Gleasond:Q254804
  2248. Ralph Hopton, 1. baron z Hoptonud:Q1396477
  2249. Ralph McGeheed:Q7287844
  2250. Ralph Venningd:Q7288194
  2251. Ramón Calderónd:Q333659
  2252. Rana Daggubatid:Q3418709
  2253. Ranko Žeravicad:Q943199
  2254. Raoul Dautryd:Q1877439
  2255. Raoul Peckd:Q1357018
  2256. Raphael Bonellid:Q87251
  2257. Raphaël Glucksmannd:Q556149
  2258. Rastislav Ballekd:Q19274152
  2259. Ray McGovernd:Q2120355
  2260. Ray Nagind:Q558034
  2261. Rebecca Westovád:Q236669
  2262. Reginald Blomfieldd:Q538999
  2263. Reginald Couplandd:Q15440619
  2264. Reginald Revansd:Q691861
  2265. Reiner Stachd:Q107774
  2266. Reinhard Karld:Q102484
  2267. Reinhold Lopatkad:Q1507084
  2268. Reino Aarniod:Q4503561
  2269. Renata Litvinovovád:Q2627377
  2270. Renate Bertlmannd:Q2143352
  2271. Renato Poggiolid:Q3136788
  2272. René Aubert de Vertotd:Q1529470
  2273. René Boscd:Q24576473
  2274. René Depestred:Q59581
  2275. René Dubosd:Q2096960
  2276. René Laurentind:Q350754
  2277. René Massiglid:Q2893138
  2278. René Schneiderd:Q1351401
  2279. Reshad Feildd:Q2145637
  2280. Reuben Joshua Poupkod:Q7317471
  2281. Rian Maland:Q3107505
  2282. Riccardo Chaillyd:Q371795
  2283. Riccardo Di Segnid:Q433977
  2284. Riccardo Riccòd:Q358263
  2285. Ricciotto Canudod:Q937817
  2286. Richard Artschwagerd:Q568262
  2287. Richard Baierd:Q20752053
  2288. Richard Baxterd:Q680070
  2289. Richard Charmatzd:Q40965405
  2290. Richard Duffind:Q2149374
  2291. Richard Elliott Friedmand:Q723899
  2292. Richard Englandd:Q11000036
  2293. Richard Harriesd:Q2149722
  2294. Richard Hickoxd:Q162821
  2295. Richard Huelsenbeckd:Q76853
  2296. Richard J. Daleyd:Q295267
  2297. Richard Jefferiesd:Q434687
  2298. Richard Le Gallienned:Q545544
  2299. Richard Leacockd:Q1364819
  2300. Richard Meltzerd:Q7327771
  2301. Richard Roeperd:Q201882
  2302. Richard Salantd:Q7328832
  2303. Richard Shirreffd:Q7329025
  2304. Richard Sibbesd:Q3431220
  2305. Richard Silversteind:Q17249307
  2306. Richard Taruskind:Q1173665
  2307. Richard W. Fisherd:Q7329701
  2308. Richard Westd:Q7329902
  2309. Richard Widmarkd:Q320036
  2310. Richard Zimlerd:Q978830
  2311. Richard de Buryd:Q268453
  2312. Riho Terrasd:Q2738322
  2313. Riikka Pellod:Q30057757
  2314. Rita Rudnerovád:Q3433258
  2315. Robert-Jean de Voguëd:Q61704059
  2316. Robert Andrew Margod:Q1460973
  2317. Robert Benchleyd:Q1790472
  2318. Robert Byrdd:Q276524
  2319. Robert Carod:Q373423
  2320. Robert Corelld:Q7343115
  2321. Robert Crumbd:Q435278
  2322. Robert D. Kapland:Q3097982
  2323. Robert Finlayson Cookd:Q311214
  2324. Robert Green Ingersolld:Q469882
  2325. Robert Hughesd:Q1811222
  2326. Robert Hutchinsond:Q7345738
  2327. Robert John Russelld:Q7346136
  2328. Robert Jones Burdetted:Q7346180
  2329. Robert K. Logand:Q7346230
  2330. Robert Knoxd:Q352109
  2331. Robert Krumphanzld:Q23426298
  2332. Robert Lappind:Q96364088
  2333. Robert Lepaged:Q1341481
  2334. Robert Parsonsd:Q343791
  2335. Robert Peter Georged:Q472881
  2336. Robert Runcied:Q335465
  2337. Robert Scholesd:Q1184725
  2338. Robert Sherardd:Q742170
  2339. Robert Siodmakd:Q51498
  2340. Robert Solomon Wistrichd:Q7349524
  2341. Robert Wesley Naylord:Q7350720
  2342. Robert Williamsd:Q17249329
  2343. Roberto Calassod:Q669956
  2344. Roberto Calderolid:Q530825
  2345. Roberto Calvid:Q714310
  2346. Rocco Buttiglioned:Q551188
  2347. Rocío Márquezovád:Q1411015
  2348. Rod Serlingd:Q435920
  2349. Rodolfo Barrad:Q6110464
  2350. Roger Aschamd:Q965811
  2351. Roger Griffind:Q705817
  2352. Roger Krikoriand:Q18712197
  2353. Roger L’Estranged:Q334268
  2354. Roger Moorhoused:Q656858
  2355. Roger Peyrefitted:Q551783
  2356. Roger Planchond:Q374912
  2357. Roger Ward Babsond:Q2161599
  2358. Roj Medveděvd:Q729983
  2359. Roland Benedikterd:Q2162673
  2360. Roland Castrod:Q3439989
  2361. Roland Penrosed:Q982677
  2362. Romain Slocombed:Q3440773
  2363. Roman Bratd:Q12775403
  2364. Roman Dziewońskid:Q27654360
  2365. Roman Holecd:Q12775399
  2366. Roman Honetd:Q9312318
  2367. Roman Ivanyčukd:Q2027528
  2368. Roman Sandgruberd:Q2164727
  2369. Ron Rosenbaumd:Q1241100
  2370. Ronald Blythed:Q7364685
  2371. Ronald Fangend:Q2530715
  2372. Ronald Lewind:Q7365059
  2373. Ronald Storrsd:Q2748699
  2374. Rory Kinneard:Q1320782
  2375. Rosa Monterovád:Q1187562
  2376. Rose Kennedyovád:Q236540
  2377. Rosetta Loyovád:Q449686
  2378. Rosika Schwimmerovád:Q853932
  2379. Rostislav Jureněvd:Q17227488
  2380. Rostislav Osičkad:Q17228286
  2381. Roy Meadowd:Q3121621
  2382. Roy Ward Bakerd:Q711178
  2383. Rubem Alvesd:Q189042
  2384. Rubén Capitaniod:Q2171718
  2385. Rudolf Asmusd:Q1245880
  2386. Rudolf Buchbinderd:Q689920
  2387. Rudolf Burgerd:Q88424
  2388. Rudolf Leopoldd:Q78747
  2389. Rudolf Neumaierd:Q18745768
  2390. Rudolf Sikorad:Q19274154
  2391. Rudolf von Raumerd:Q77880
  2392. Rudolf von Sebottendorfd:Q61398
  2393. Rudy Washingtond:Q16875187
  2394. Rufus Norrisd:Q7378076
  2395. Rupert z Deutzud:Q980890
  2396. Rushdy Abazad:Q559176
  2397. Ryszard Koziołekd:Q21102818
  2398. Ryszard Ćwirlejd:Q9325065
  2399. Rémi Bragued:Q664619
  2400. Róbert Letzd:Q13403928
  2401. Saadi Yousefd:Q4164529
  2402. Saara Turunend:Q11891808
  2403. Sabahd:Q2600118
  2404. Sabatino de Ursisd:Q6220512
  2405. Sabina Guzzantiovád:Q772416
  2406. Sacha Guitryd:Q337276
  2407. Sadhgurud:Q793985
  2408. Sakari Markus Oramod:Q278650
  2409. Sakutaró Hagiwarad:Q583527
  2410. Salomon Kornd:Q1261409
  2411. Salvatore Samperid:Q1009993
  2412. Sam B. Williamsd:Q7407127
  2413. Sami Bouajilad:Q166139
  2414. Sami Michaeld:Q1157672
  2415. Sammy Ghozland:Q26161927
  2416. Samo Marecd:Q17227618
  2417. Samuel Eliot Morisond:Q982883
  2418. Samuel Heilmand:Q7411662
  2419. Samuel Hopkins Adamsd:Q185406
  2420. Samuel Lucasd:Q7412049
  2421. Samuel Wilberforced:Q984399
  2422. Sandro Chiad:Q763368
  2423. Santiago Alba Bonifazd:Q2746550
  2424. Santiago Montero Díazd:Q3391721
  2425. Santiago Roncagliolod:Q1399637
  2426. Sara Blædelovád:Q1785199
  2427. Sarah Brownovád:Q2986943
  2428. Sarah Wentworth Apthorp Mortonovád:Q7422892
  2429. Sascha Lobod:Q95459
  2430. Saul Singerd:Q7427341
  2431. Saverio Cannistràd:Q2228068
  2432. Saïd Mohammedid:Q976278
  2433. Scholastique Mukasongad:Q3475485
  2434. Sean Martind:Q7441202
  2435. Sebastian Franckd:Q63170
  2436. Sebastian Schoeppd:Q41858918
  2437. Sebastian de Olmedod:Q7442695
  2438. Semjon Vilenskijd:Q17249373
  2439. Senka Marićovád:Q106229640
  2440. Sergej Anatoljevič Nosovd:Q4327598
  2441. Sergej Bodrovd:Q941532
  2442. Sergej Igorevič Arnod:Q16272608
  2443. Sergej Ivanovič Menjajlod:Q4290693
  2444. Sergej Jevgeněvič Mochnatkind:Q4305051
  2445. Sergej Markovd:Q2442933
  2446. Sergej Nikolajevič Jenikolopovd:Q4175635
  2447. Sergej Puskepalisd:Q112048
  2448. Sergej Sobkod:Q4425789
  2449. Sergej Treťjakovd:Q722164
  2450. Sergej Vasiljevič Sosedovd:Q4429434
  2451. Sergej Vladimirovič Urculjakd:Q4477303
  2452. Sergij Dmitrovič Pritulad:Q4379252
  2453. Sevastianos Rossolatosd:Q17505393
  2454. Sever Plockerd:Q12409991
  2455. Seymour Hershd:Q435792
  2456. Seymour Siegeld:Q7459226
  2457. Shelagh Delaneyovád:Q456589
  2458. Shirley Brillovád:Q2279383
  2459. Shlemon Wardunid:Q2279644
  2460. Shlomo Halberstamd:Q2891194
  2461. Sidney Greenbergd:Q7509090
  2462. Sigurður Nordald:Q2469402
  2463. Silvia Marsód:Q454073
  2464. Simon Frithd:Q3484280
  2465. Simon Godwind:Q7518854
  2466. Simon Jenkinsd:Q587339
  2467. Simon McBurneyd:Q705602
  2468. Simon Schamad:Q472272
  2469. Simon Woodsd:Q1333202
  2470. Simona Kossakovád:Q9337065
  2471. Simone Giustid:Q1266789
  2472. Sinesio Lópezd:Q20851110
  2473. Siri Hustvedtovád:Q259543
  2474. Siân Brooked:Q7506784
  2475. Slobodanka Radund:Q18564760
  2476. Snorre Valend:Q981680
  2477. Sonia Prinad:Q1749547
  2478. Sophie Makarioud:Q15407461
  2479. Stan Goodenoughd:Q17227401
  2480. Stanislas de Clermont-Tonnerred:Q1627428
  2481. Stanislav Govoruchind:Q1377159
  2482. Stanislav Sergejevič Šatalind:Q22810847
  2483. Stanisław Maczekd:Q512764
  2484. Stanisław Małachowskid:Q961464
  2485. Stanisław Mossakowskid:Q9342617
  2486. Stanisław Strońskid:Q7599232
  2487. Stanisław Tymd:Q1296868
  2488. Stanley A. McChrystald:Q374338
  2489. Stanley Donend:Q48765
  2490. Stefan Friedmannd:Q55382
  2491. Stefan Kafnerd:Q17227492
  2492. Stefan Kisielewskid:Q1298823
  2493. Stefan Korbońskid:Q3848163
  2494. Stefán Máni Sigþórssond:Q9345599
  2495. Stephen Gethinsd:Q19882482
  2496. Stephen Greenblattd:Q639065
  2497. Stephen Levined:Q7609789
  2498. Stephen Paulusd:Q3498629
  2499. Stephen Tongd:Q986175
  2500. Stephen Vennerd:Q7610755
  2501. Steve Israeld:Q2096271
  2502. Steve Sailerd:Q16192913
  2503. Steven Lee Beeberd:Q27077451
  2504. Steven McRaed:Q16968300
  2505. Stewart Resnickd:Q16951398
  2506. Stuff Smithd:Q1397171
  2507. Stéphane Lissnerd:Q1602856
  2508. Sunghyun Chod:Q24576479
  2509. Suníl Gangopádhjájd:Q1392093
  2510. Sun‛alláh Ibráhímd:Q3053937
  2511. Suren Akopovič Tovmasjand:Q4459254
  2512. Susan Ertzovád:Q7647805
  2513. Susan Greenfieldovád:Q336163
  2514. Susanna Mälkkiovád:Q2390288
  2515. Susanne Sundførovád:Q455147
  2516. Susie Wolffovád:Q268192
  2517. Sven Alkalajd:Q1396155
  2518. Sydney Smithd:Q6182166
  2519. Sylvester Grahamd:Q1350388
  2520. Sylvie Germainovád:Q435402
  2521. Sylvie Goulardovád:Q247924
  2522. Szymon Majewskid:Q3074164
  2523. Sámir Sumajdajd:Q7409549
  2524. Tabea Zimmermannovád:Q269838
  2525. Tadeusz Januszewskid:Q21279353
  2526. Tadeusz Lewandowskid:Q17227555
  2527. Tadeusz Lubelskid:Q9354559
  2528. Tadeusz Paweł Rutkowskid:Q9354803
  2529. Tadeusz Peiperd:Q740816
  2530. Tadeusz Pieronekd:Q2387314
  2531. Tadeusz Pikusd:Q124400
  2532. Tadeusz Sobolewskid:Q9354843
  2533. Takašige Egusad:Q11551305
  2534. Tam Dalyelld:Q333784
  2535. Tamerlan Nugzarovd:Q16681840
  2536. Tamás Gaudí-Nagyd:Q1008528
  2537. Tanabe Hadžimed:Q1394797
  2538. Tani Barlowovád:Q7683213
  2539. Tarek Masoudd:Q18560278
  2540. Tarmo Kõutsd:Q7686357
  2541. Temel Kotild:Q7698068
  2542. Teodor Parnickid:Q4345645
  2543. Teodor Šlajchartd:Q17249412
  2544. Teodora Dimovad:Q7781651
  2545. Teresa Chynczewska-Henneld:Q9357268
  2546. Theo Sommerd:Q107752
  2547. Theo Waigeld:Q62077
  2548. Theodor Gottlieb von Hippeld:Q214310
  2549. Theodor Waitzd:Q7781630
  2550. Theodore Bikeld:Q215721
  2551. Theodore Harold Whited:Q4392601
  2552. Theodore Isaac Rubind:Q3523698
  2553. Theresa Kaneovád:Q17227498
  2554. Theresia Bonzelovád:Q1695005
  2555. Thomas Adamsd:Q7786944
  2556. Thomas Alexander Szlezákd:Q1000254
  2557. Thomas Anthony Harrisd:Q2422046
  2558. Thomas Bailey Aldrichd:Q922191
  2559. Thomas Ballhausend:Q17227207
  2560. Thomas Brooksd:Q1765644
  2561. Thomas Finkenstaedtd:Q2423855
  2562. Thomas Fullerd:Q1248758
  2563. Thomas Hammarbergd:Q438397
  2564. Thomas Köckd:Q23072135
  2565. Thomas Love Peacockd:Q561408
  2566. Thomas Mayerd:Q1506275
  2567. Thomas Nipperdeyd:Q70462
  2568. Thomas Ostermeierd:Q70976
  2569. Thomas Pakenhamd:Q2426431
  2570. Thomas Pritzkerd:Q7793302
  2571. Thomas Thorildd:Q545604
  2572. Thorkild Grosbölld:Q3894657
  2573. Thorsten Botz-Bornsteind:Q2374247
  2574. Théodore-Henri Barraud:Q17227213
  2575. Théophile Thoréd:Q933765
  2576. Thérèse Hargotovád:Q23058814
  2577. Tillman Ottod:Q452250
  2578. Tim Farrond:Q304251
  2579. Tip O’Neilld:Q2094491
  2580. Tom Flanagand:Q2423909
  2581. Tom O'Horgand:Q1807505
  2582. Tom Wilkinsond:Q211322
  2583. Tomasz Burekd:Q9359215
  2584. Tomasz Chłońd:Q9359240
  2585. Tomasz Lisd:Q1557411
  2586. Tomasz Mościckid:Q21060947
  2587. Tomasz Nałęczd:Q7818447
  2588. Tomasz Łubieńskid:Q3530993
  2589. Tommy Lasordad:Q1071896
  2590. Tomáš Pospíchald:Q111421541
  2591. Ton Anbeekd:Q2398234
  2592. Tone Pavčekd:Q5243720
  2593. Tony Anatrellad:Q3531678
  2594. Tony Authd:Q7821790
  2595. Tony Halld:Q80390
  2596. Tony Kushnerd:Q704433
  2597. Topsy Küppersovád:Q1790414
  2598. Toru Hašimotod:Q706296
  2599. Trautenberkd:Q23656993
  2600. Trent Lottd:Q50608
  2601. Tuiskon Zillerd:Q86715
  2602. Tullio Kezichd:Q364582
  2603. Tuvia Sagivd:Q19608819
  2604. Tymoteusz Karpowiczd:Q9363638
  2605. Tárik Alid:Q314787
  2606. Tárik Bišríd:Q17227235
  2607. Tómas Guðmundssond:Q3482196
  2608. Türkkaya Ataövd:Q6048689
  2609. Ulrich Fischerd:Q2475785
  2610. Ulrich Lüked:Q1621764
  2611. Ulrich Parzanyd:Q104082
  2612. Ulrich Schamonid:Q107683
  2613. Ulrich Schlüerd:Q116454
  2614. Ulrich z Richentalud:Q17249432
  2615. Uma Bharatid:Q3109128
  2616. Umut Özkirimlid:Q6048963
  2617. Uri Dand:Q2500679
  2618. Uri Zohard:Q2891446
  2619. Ursula Cabertaovád:Q92495
  2620. Uwe Nettelbeckd:Q90220
  2621. Vaclav Vaclavovič Vorovskijd:Q1365246
  2622. Vadim Feliksovič Dubrovickijd:Q15066077
  2623. Valentin Friedlandd:Q74584
  2624. Valentin Varennikovd:Q710007
  2625. Valerie Jarrettovád:Q259514
  2626. Valerij Fokind:Q4491327
  2627. Valerij Georgijevič Popovd:Q2914010
  2628. Vasco Graça Mourad:Q2119928
  2629. Vasilij Osipovič Ključevskijd:Q379584
  2630. Vasilij Petrenkod:Q2060404
  2631. Vasilij Semjonovič Lanovojd:Q2626298
  2632. Vasilij Serafimovič Sinajskijd:Q926689
  2633. Vasyľ Herasymjukd:Q4136088
  2634. Vera Babounovád:Q1770922
  2635. Verena Rossbacherovád:Q2515329
  2636. Veronica Lariovád:Q268099
  2637. Veronika Liškovád:Q19274155
  2638. Viana Moogd:Q10390093
  2639. Vic Henleyd:Q92311568
  2640. Victor Otto Stompsd:Q2522508
  2641. Viktor Antonovič Sadovničijd:Q2622956
  2642. Viktor Baranovd:Q12080939
  2643. Viktor Leonidovič Toporovd:Q4460854
  2644. Viktor Ryžakovd:Q4401737
  2645. Viktoria Postnikovovád:Q522375
  2646. Vilhelm Fredrik Palmbladd:Q3302927
  2647. Vilém z Conchesd:Q615260
  2648. Vince Lombardid:Q553321
  2649. Vincent La Selvad:Q7931894
  2650. Violeta Urmanad:Q459219
  2651. Virginia Davisovád:Q296974
  2652. Vitalij Jefanovd:Q20085493
  2653. Vitorino Nemésiod:Q1383499
  2654. Višvanáthad:Q17249550
  2655. Vladimir Alexejevič Čižovd:Q4515766
  2656. Vladimir Chotiněnkod:Q2629207
  2657. Vladimir Petrovič Buričd:Q4099604
  2658. Vladimir Urind:Q15640324
  2659. Vladimir Vladimirovič Poznerd:Q1380534
  2660. Vladimír Bokesd:Q17227243
  2661. Vladimír Hopped:Q19945349
  2662. Vladimír Ossifd:Q12778649
  2663. Vladimír Šulcd:Q108914476
  2664. Vladislav Galkind:Q355839
  2665. Vladislava Plančíkovád:Q17228519
  2666. Vlado Černýd:Q16707920
  2667. Vlastimil Fűrstd:Q63862122
  2668. Vlastimil Peškad:Q22262529
  2669. Vlatko Markovićd:Q607526
  2670. Volker Kauderd:Q67164
  2671. Vratislav Štovíčekd:Q17249652
  2672. Vsevolod Nestajkod:Q4317718
  2673. Václav Břendad:Q17227272
  2674. Václav Eduard Mencld:Q17227764
  2675. Václav Felixd:Q41791984
  2676. Václav Hájekd:Q20852063
  2677. Václav Kubínd:Q17227525
  2678. Václav Němec (1969)d:Q110889382
  2679. Václav Vrabecd:Q17249578
  2680. Víctor Carranzad:Q9095257
  2681. Vít Janečekd:Q18641976
  2682. Vítek Havlišd:Q17227438
  2683. Vítězslav Vurstd:Q23426305
  2684. Věra Hlaváčkovád:Q17312115
  2685. Věra Poláchovád:Q18560258
  2686. Wacław Zbyszewskid:Q9369882
  2687. Wajdi Mouawadd:Q733091
  2688. Walid Shoebatd:Q2031736
  2689. Walt Mossbergd:Q722779
  2690. Walter Buchd:Q65372
  2691. Walter Mapd:Q431324
  2692. Walter O’Connelld:Q17228313
  2693. Walter Paused:Q2545747
  2694. Walter Russell Meadd:Q4018008
  2695. Walter Savage Landord:Q645138
  2696. Walter Sisulud:Q440490
  2697. Walter Vidarted:Q3301138
  2698. Walther Vanbeselaered:Q2205049
  2699. Wanda Chotomskad:Q4942796
  2700. Wayson Choyd:Q7976884
  2701. Wenceslao Fernández Flórezd:Q1377191
  2702. Wendell Berryd:Q533505
  2703. Wendy Guerrad:Q2560331
  2704. Werner Höferd:Q120999
  2705. Werner Koeppend:Q2561775
  2706. Werner Lambersyd:Q3567324
  2707. Werner Remmersd:Q111555
  2708. Werner Schneyderd:Q1431561
  2709. Werner Thissend:Q45371
  2710. Wiesław Brudzińskid:Q16499204
  2711. Wiesław Jędrzejczakd:Q9373502
  2712. Wilam Horzycad:Q9374286
  2713. Wilfrid Scawen Bluntd:Q706891
  2714. Wilhelm Backhausd:Q60256
  2715. Wilhelm Harnischd:Q2573021
  2716. Wilhelm Schmidd:Q2574897
  2717. Wilhelm Trübnerd:Q461271
  2718. Will Langd:Q8002935
  2719. Will Rogersd:Q457840
  2720. Willard Whited:Q326328
  2721. Willi Grafd:Q62050
  2722. Willi Reichd:Q41859843
  2723. William Allen Whited:Q2577838
  2724. William Arthur Wardd:Q3078057
  2725. William Dean Howellsd:Q526709
  2726. William Ellery Channingd:Q1352783
  2727. William Henry Daviesd:Q985138
  2728. William Herbert Newd:Q7945656
  2729. William Holfordd:Q8012420
  2730. William James Crowed:Q701399
  2731. William Joseph Donovand:Q541981
  2732. William Kentd:Q445433
  2733. William Kingd:Q8014016
  2734. William Lawrence Shirerd:Q327287
  2735. William Lindd:Q2580683
  2736. William Lutid:Q21534505
  2737. William Lyon Phelpsd:Q2577771
  2738. William Nygaardd:Q972345
  2739. William Oslerd:Q369668
  2740. William Perkinsd:Q212127
  2741. William Pulteneyd:Q795187
  2742. William Ralph Inged:Q5823132
  2743. William Starkweatherd:Q17421877
  2744. William Stephen Skylstadd:Q1888649
  2745. William Walshd:Q8019956
  2746. William Wycherleyd:Q978564
  2747. William Wyndhamd:Q3569043
  2748. Wilson Miznerd:Q259427
  2749. Winston Lordd:Q1389746
  2750. Witold Bereśd:Q9375593
  2751. Witold Kulad:Q9096207
  2752. Wojciech Fangord:Q8029114
  2753. Wojciech Góreckid:Q9376509
  2754. Wojciech Janusz Borkowskid:Q9376368
  2755. Wojciech Mlynarskid:Q1709537
  2756. Wojciech Pszoniakd:Q320786
  2757. Wojciech Smarzowskid:Q63258
  2758. Wojciech Ziembińskid:Q9377008
  2759. Wolfe Kelmand:Q8029980
  2760. Wolfgang Burded:Q21091828
  2761. Wolfgang Böckd:Q1397188
  2762. Wolfgang Ratked:Q69964
  2763. Wolfgang Schadewaldtd:Q67526
  2764. Wolfgang Streeckd:Q2591531
  2765. Wolfgang Wildd:Q2591762
  2766. Wunibald Müllerd:Q2595069
  2767. Władysław Skoczylasd:Q1763321
  2768. Władysław Umińskid:Q8865632
  2769. Władysław Ślesickid:Q9382453
  2770. Włodzimierz Odojewskid:Q1454216
  2771. Włodzimierz Sokorskid:Q7943955
  2772. Xabier Arzalluzd:Q3322734
  2773. Xawery Dunikowskid:Q923116
  2774. Yann Moixd:Q767547
  2775. Yannick Nézet-Séguind:Q951548
  2776. Yasuzo Masumurad:Q1203444
  2777. Yefim Bronfmand:Q1344161
  2778. Yi Mun-jold:Q17227949
  2779. Yossi Gald:Q2601049
  2780. Yusif Eyvazovd:Q18427960
  2781. Zachariah Keodirelang Matthewsd:Q139412
  2782. Zbigniew Zapasiewiczd:Q168199
  2783. Zbyněk Fialad:Q17227350
  2784. Zdeněk Dittrichd:Q17227322
  2785. Zdeněk Golad:Q18601512
  2786. Zdeněk Lahulek-Faltysd:Q95389162
  2787. Zdeněk Nováčekd:Q24877792
  2788. Zdeněk Veselovskýd:Q110276776
  2789. Zdeněk Čermákd:Q17249615
  2790. Zdeňka Rybovád:Q17255445
  2791. Zdzisław Mrożewskid:Q4352087
  2792. Zeruya Shalevd:Q196773
  2793. Zev Segald:Q8069854
  2794. Ze’ev Schiffd:Q1379870
  2795. Zijad Delićd:Q8071848
  2796. Zineb El Rhazouid:Q18844221
  2797. Zion Evronyd:Q205338
  2798. Zita Furkovád:Q12779410
  2799. Zoe Lofgrenovád:Q218217
  2800. Zoltán Fábryd:Q1004532
  2801. Zora Bútorovád:Q17227270
  2802. Zoran Živkovićd:Q226696
  2803. Zygmunt Berezowskid:Q9392789
  2804. Zygmunt Kubiakd:Q8075806
  2805. Zygmunt Szczęsny Felińskid:Q245399
  2806. Ákos Moravánszkyd:Q17227879
  2807. Álex de la Iglesiad:Q250627
  2808. Álvaro Enrigued:Q3576975
  2809. Álvaro del Portillod:Q251479
  2810. Édouard Louisd:Q16011483
  2811. Élisabeth Eppingerd:Q543572
  2812. Étienne Davignond:Q289584
  2813. Óscar Luso de Freitas Lopesd:Q10396533
  2814. İdil Biretovád:Q262078
  2815. İsmail Kahramand:Q6043452
  2816. Ľubica Vargicovád:Q18572902
  2817. Łukasz Borowiczd:Q9394577
  2818. Łukasz Orbitowskid:Q8080959
  2819. Šams Badránd:Q2276730
  2820. Šear-Jašuv Cohend:Q2277619
  2821. Šlomo Radomír Kučerad:Q9336090
  2822. Štěpán Nosekd:Q16707914
  2823. Štěpán z Bourbonud:Q1229193
  2824. Šádí Shanaáhd:Q20088765
  2825. Žarko Petand:Q393407